|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   NUJNO!!!
25.3.2010 11:43:16   
pety78
Ob enih imam ginekološki pregled ( že kar nekaj časa odlašam), pravkar sem opazila rjav flek. Zaradi nerednih M nikoli ne vem, kdaj jo bom dobila, trajajo tudi 10 dni ali več, s presledki vmes. Da pokličem k G je znanstvena fantastika jih na telefon dobit, peljem se pa 70 km v eno smer.

KAJ NAJ???user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:45:42   
altati
Brisa ti, če imaš izcedek ne more vzet.
Če greš zaradi brisa, žal ne bo šlo.
če greš pa zaradi drugih zadev, pa kar pojdi.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:45:54   
pety78
Naj povem, da ti rjavi flekci trajajo tudi kak dan, dva, potem dva dni nič, potem spet kak dan, potem pa tardeča. Čisto sem že obupana s temi datumi, ker nikoli ne vem, kdaj bo prišla. To je vse od drugega poroda naprej, prej je bila pa vedno redna, na 25 ali 26 dni. 

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:46:50   
pety78
Ja, zaradi brisa. Ampak je tak milimetrski flek. Ni velik. 

_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:48:10   
altati
Jaz sem prejšnjič šla tako, se mi ravno tako ti izcedki packajo nekaj dni pred pravim 'izbruhom'. pa mi je rekel, da zaradi izcedka ne more narediti brisa. Sem šla čez mesec dni še enkrat.
Mi je pa za ta ozcedek napisal ene tabletke, ker 'kao niso hormoni uravnovešeni'.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:48:54   
altati
Jaz bi šla vseeno, pa boš videla kaj bo....mogoče pa prideš skozi user posted image

(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:49:53   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: altati

Jaz bi šla vseeno, pa boš videla kaj bo....mogoče pa prideš skozi user posted image


Saj če ne bi bilo 70 km v eno smer sploh ne bi razmišljala. Po telefonu jih pa ne dobim. user posted image


_____________________________



(odgovor članu altati)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:52:19   
špelin@
Jaz sem 1x takole brezveze hodila (zaradi brisa), ko sem ravno tako imela en tak tini-mini izcedek pred M, tako da po mojem nima smisla hoditi, ker ti brisa ne bodo vzeli. A se lahko mogoče preko maila prenaročiš?

Razen če imaš kakšne druge težave - potem pač pojdi.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:53:01   
altati
Verjamemuser posted image .


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:53:19   
pety78
Nič, ne javijo se. Vzela sem dopust, kaj naj sedaj? Preverim, če je kaj na mojem TRR in grem v šoping? user posted image

_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:54:07   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Nič, ne javijo se. Vzela sem dopust, kaj naj sedaj? Preverim, če je kaj na mojem TRR in grem v šoping? user posted image

user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 11:56:04   
pety78
Mater, res sem jezna in samo kaka nova majčka ali pa krilce me lahk potolaži!!!user posted image
Je pa danes 22. dan od M in vem, da še nekaj dni ne bo nič. F A K!!! user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 12:02:25   
Tanja55
Jaz bi vseeno sla. Sploh ko pravis, da ze nekaj casa odlasas. Pojdi, ce ne drugega, ti bodo dali nov datum pa se kaj lahko vprasas, poves o teh nerednih menstruacijah...

Jaz mam tud 65km v eno smer, pa vedno grem...rajs prej, kot pa kdaj prepozno.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 12:05:09   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja55

Jaz bi vseeno sla. Sploh ko pravis, da ze nekaj casa odlasas. Pojdi, ce ne drugega, ti bodo dali nov datum pa se kaj lahko vprasas, poves o teh nerednih menstruacijah...

Jaz mam tud 65km v eno smer, pa vedno grem...rajs prej, kot pa kdaj prepozno.



Saj vem, ampak bom se probala zmenit, da me čez 14 dni vzamejo, da bo ziher.


_____________________________



(odgovor članu Tanja55)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 12:47:14   
benika
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Mater, res sem jezna in samo kaka nova majčka ali pa krilce me lahk potolaži!!!user posted image
Je pa danes 22. dan od M in vem, da še nekaj dni ne bo nič. F A K!!! user posted image user posted image user posted image



Mogoče je pa to vgnezditvena krvavitevuser posted image

Ne, sej se hecam. Meni se je tudi po drugem porodu vse scufalo. M sem imela vsakih 14 dni, trajala je 10-14 dni, pa spet 2 tedna mir, pa....po pol leta se mi je to uredilo.


(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: NUJNO!!!
25.3.2010 13:56:16   
pety78
Mogoče je pa to vgnezditvena krvavitevuser posted image


:smajlikicrkujeodsmeha: user posted image user posted image user posted image

Ja, sam, pri meni je od poroda že 20 mesecev. No, sem jih dobila, nov datum imam 21. april. user posted image Sedaj sem pa doma, jem solato z redkvico in čakam, da bo ura tri, da grem enkrat za spremembo jaz po mičkena dva v vrtec. user posted image

_____________________________



(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?