|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Herbalife
19.3.2010 10:32:51   
HANYBANY
Pozdravljene!
Ali ima katera izkušnje z izdelki Herbalife? In z načinom tega prehranjevanja?
Slišala sem da je zelo učinkovito in da ima podoben način kot Montignac, vendar se tu dodajajo še nekakšni naravni shake-i..user posted image user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Herbalife
19.3.2010 10:37:53   
Naja31
Nima nobene veze s montignacom.
Jutranji in večerni obrok nadomestiš z shakeom, ješ majhne obroke na 3 ure, kosilo normalno (pa ne nekih ocvrtih zrezkov in podobnih zadev). Pred vsakim obrokom poješ dve tableti z vlakninami in eno multivitaminsko.

Ali je učinkovito? Tako kot vsaka dijeta,ki se je držiš. Nikjer ne boš našla dijete, kjer boš jedla kolikor boš hotla, se basala s čokolado in čipsom, vmes spila dva shake-a in shujšala.

Meni herbalife zelo ustreza, ker sem prej vedno preskakovala obroke, zaradi naglice in pomanjkanja časa. Zdaj pa zmešam shake, dobim vse potrebne snovi, sita sem za nekaj ur. Jaz sem zelo zadovoljna. Počutim pa se odlično.



(odgovor članu HANYBANY)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Herbalife
19.3.2010 11:16:14   
TomTaylor
meni so bili pa te šejki in njihove čokoladice toooooolk dobre, da mi je bila 1 porcija čist premalo - oz. mi je ful povečala apetit. V enem mesecu sem shujšala 2 "zdrava" kilograma in to res na račun špeha (sem tudi športala zraven 1-2x tedensko)...ampak mi pa ni finančno zneslo, ker je le tam okoli 120-140 evrov mesecno...tumač za moj budgetuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Naja31)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Herbalife
31.3.2010 9:43:02   
jagoda77
od uživanja herbalifa ne bo noben shujšal, ker niti pod razno ni izdelek za hujšanje. Mi kdo ne verjame, poglejte deklaracijo zadaj in si preberite, koliko ogljikovih hidratov vsebuje šejk in koliko od tega je sladkoja, pa se potem človek malo zamisli.

kaj naredijo svetovalci herbalife prehrane? take ljudi, ki nimajo urejene prehrane naučijo jest, to pomeni, da mu med tiste 2 al pa 3 obroke na dan, ki jih ima, vrinejo dva šejka in seveda, ker je to sedaj 5 obrokov (kar naj bi imel vsak človek 5 do 6 zdravih obrokov), avtomatsko začneš hujšat, noben pa ne pove, da lahko vse to nadomestiš z navadno hrano, ni treba dajat 140 eur na mesec oz. če bi že rad mel šejke, greš v kakšno športno trgovino in kupiš nadomestek obroka oz. res čiste beljakovine, ki so še bolj prebavljive kot sojini šejki herbalife in boš lahko prav tako naredil nekaj, pa še 4x ceneje je. Če kdo je verjame, naj vtipka mal po netu, koliko stanejo 500g beljakovinski šejki.

je pa tipično za njih, da radi kritizirajo vse po spisku, da kako je vse ostalo zanič, mi smo pa zakon. sej ne rečem, nimajo slabe izdelke, samo od kar sem vidla deklaracijo šejka, lahko rečem samo, da jih je lahko sram, da tak cukr prodajajo kot zdravi obrok.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Herbalife
31.3.2010 15:59:48   
Dudica1
se podpišem...take šejke oziroma boljše ima tud muller in pa hofer ga ima tud,najbrž boljšega.

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Herbalife
31.3.2010 16:05:05   
Felicita
mah ta herbalife se men zdi bolj kakemu kultu (al pa veri) podoben kot čemerkoli drugmu... ko sm bla na predstavitvi sm mela prov filing da mi hočjo možgane oprat...

ampak ja, point je v redni in uravnoteženi prehrani, s šejki ali brez. do teh (kao naravnih) praškov mam jest rahlo odklonilen odnos tbh.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Herbalife
1.4.2010 8:43:36   
jagoda77


IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

mah ta herbalife se men zdi bolj kakemu kultu (al pa veri) podoben kot čemerkoli drugmu... ko sm bla na predstavitvi sm mela prov filing da mi hočjo možgane oprat...

ampak ja, point je v redni in uravnoteženi prehrani, s šejki ali brez. do teh (kao naravnih) praškov mam jest rahlo odklonilen odnos tbh.



itak da so kot ena sekta skoraj... začne en delat, pa hodi oblečen v ta Herbalife, kot da nič na svetu več ne obstaja kot samo ti praški pa tableti. Kaj pa vem... z navadno hrano se da vse zrihtat.

Fora teh šejkov je le, da če res nimaš časa npr. v službi ali pa kjerkoli že, da imaš pri roki in nadomestiš obrok. Še vseeno bolj, kot pa sendvič user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?