|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   brezposelnost/ plačilo vrtca
17.9.2012 10:20:19   
pomar*ANČA*
bila je podobna tema, pa je ne najdem, res pa je da se mi malce mudi z odgovorom...


uglavnem, zanima me kako je zdaj po tem novem zakonu, če si brezposeln, prijavljen na zavodu in prejemnik denarnega nadomestila, ali se plačilo vrtca kaj zniža ali res ne? kako je pa z otroškimi dodatki?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: brezposelnost/ plačilo vrtca
17.9.2012 12:34:17   
2sneg13
ne, ne, ne...dokler je prihodek-zaposlitev ( kar zavod je) se nične spremeni. Ko le-ta preneha, javiš spremembo in dobiš nov izračun. Pa če si doma,ni nujno da imaš brezplačen vrtec, edin OD pa so višji.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: brezposelnost/ plačilo vrtca
17.9.2012 12:39:05   
pomar*ANČA*
da bi bil vrtec brezplačen, no tega niti nisem pričakovala. ampak meni domžalah niti za od nočejo upoštevati, se mi bo upoštevalo takrat ko bo čas za to. toliko da vem za kaj moram malce potežiti:-) hvala.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: brezposelnost/ plačilo vrtca
17.9.2012 14:07:31   
caramel
Samo ko boš ostala brez dohodka vztrajaj, da ti spremenijo odločbo. Ker niso redki primeri, ko na CSDju rečejo, da se ti bo zmanjšan dohodek upošteval pri naslednji odločbi, potem pa takrat upoštevajo predhodno leto. Govorim za OD, za ZPV ne vem, če se odločba, v primeru izgube dohodka, spremeni.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: brezposelnost/ plačilo vrtca
17.9.2012 22:45:04   
2sneg13

IZVIRNO SPOROČILO: caramel

Samo ko boš ostala brez dohodka vztrajaj, da ti spremenijo odločbo. Ker niso redki primeri, ko na CSDju rečejo, da se ti bo zmanjšan dohodek upošteval pri naslednji odločbi, potem pa takrat upoštevajo predhodno leto. Govorim za OD, za ZPV ne vem, če se odločba, v primeru izgube dohodka, spremeni.


Zakon je jasen, velja za vse enako. Če nekdo odloča drugače, ga je treba prijavit na ministrstvo. V novem zakonu jasno piše kaj in kako,obstaja posebej obrazec za sporočanje sprememb.

(odgovor članu caramel)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: brezposelnost/ plačilo vrtca
18.9.2012 7:34:53   
caramel
Ja saj vem. Ampak nekatere tega ne vedo in jih na CSDju odslovijo z zgornjo razlago. Za nazaj (leto, dve) pa je to nemogoče urejat, sploh zato, ker gre veliko mamic osebno na CSD, pa niti ne vejo, da jih tam ne bi smeli odsloviti z razlago, da se to zdaj ne upošteva, se bo pa drugo leto. V vsakem takem primeru (ko vlagatelj sporoča spremembe, določene z zakonom) bi morali zaposleni narediti zapisnik in vlagatelju pripraviti pisno odločbo.

(odgovor članu 2sneg13)
Neposredna povezava do sporočila: 6
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?