|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 19:57:06   
Kratka
So na ENI pijači celo popoldne in še podaljšajo v noč ali je samo moj eden izmed tistih nekaj %?

Mene bo razneslo od jeze! Pa skušam bit mirna, ampak ne morem. To traja že od vsega začetka zveze. Pa ne me narobe razumet...nič nimam proti, če gre na pijače, če žura itd. Imam pa proti, če reče da pride čez eno uro, ker gre samo na eno pijačko, potem ga pa ni in ni...jaz pa budala ga čakam doma, ker sva se zmenila, da bova skupaj nekaj počela. On pa ni niti toliko, da pokliče in reče, da se bo zavleklo. Seveda ne, ker pa gospod pričakuje, da bom potem vedno skočla ko bo on končal s popivanjem.  Pa ni res. Ne skočim, ampak sem jezna in mu težim in mu skušam razložit zakaj me to jezi in žali. On pa se brani s češ, "sej vsake tolk pa lahk grem na pijačo" in ne vidi, v čem je problem.user posted image Hja, nikakor mu ne morem dopovedat, da če je z nekom zmenjen, potem je lahko toliko uvideven, da se drži zmenjene ure ali pa pokliče in reče, da bo zamudil oz. ga sploh ne bo. Pa sej ne vem, a sem mogoče preveč zahtevna?  Menim, da mi s takim obnašanjem kaže nespoštovanje do mene in mojega časa.  Se morda motim?
In, kako ve reagirate oz. bi reagirale na takšne situacije?
Naj še povem to, da še ne živiva skupaj, ampak sva bolj tako "danes pri teb, jutri pri men". In sem ga že ničkolikokrat oblečena, zrihtana čakala, da pride in da greva tja kamor sva se pač zmenila. In seveda, gospoda ni bilo user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:05:07   
m_o_i
tocno tak: nespostovanje tvojega casa user posted image
no ja...sama v zdaj nimam vec teh tezav, prej obratne-vedno in povsod samo z mano okol hodituser posted image  tak da mi je ze prav motece vcasih!

v prejsnjih zvezah sem pa nekajkrat "posizila", potem pa sem enostavno sla in nisem bla dosegljiva (pa tudi ce sem doma sedela in pihala od besauser posted image ). temu potem moska populacija rada rece kuhanje mule, ampak meni je res cisto vseeno user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:11:26   
rija
moj odgovor te verjetno ne bo potolažil, ampak moj česa takega v 18 letih ni storil nikoli.

če je slučajno prišlo kaj vmes, pa s tem ne mislim na pijačko s prijatelji, je vedno poklical.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:12:20   
rija
aja, se bo pa verjetno to zgodilo danes, ker sem ga pohvalilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:13:43   
K_a_t_i
IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

So na ENI pijači celo popoldne in še podaljšajo v noč ali je samo moj eden izmed tistih nekaj %?


Dvomim, da je samo tvoj. Ampak moj h sreči ni.


_____________________________

Žiga, 27.02.07
Gašper, 22.5.10

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:22:18   
TomTaylor
Kratka, počasi ga bo treba začet dresirat.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:23:49   
Kratka
madonca, blagor vam user posted image
moi, sej js tud tako reagiram, ampak potem pa on kuha mulo, ker sem mu zamerla, ker je bil na pijači. In potem imamo začaran krog. Sploh ne vem kako mu naj vbijem v glavo, da to kar dela ni vredu in naj se že enkrat neha branit in sklicevat na to, da jaz lahk grem na pijačo on pa ne user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu K_a_t_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:25:35   
Kratka

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

Kratka, počasi ga bo treba začet dresirat.


Ga dresiram že od začetka, pa sploh ne pomaga. Obstaja kaka šola za to, ker jaz sem že obupala?user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:29:38   
tinkatonka
In sem ga že ničkolikokrat oblečena, zrihtana čakala, da pride in da greva tja kamor sva se pač zmenila. In seveda, gospoda ni bilo


user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz bi znorela, če bi to meni naredil. Tak da ti dam čisto prav, da si jezna. In prav je da zahtevaš, da se drži dogovorjene ure, če se pač ne more, se pa takrat tisti dan, ko gre on na "pijačko,ki traja pozno v noč" ne menita, da se dobita. On bo lahko zunaj brez "omejitev", ti boš lahko kaj pametnega počela, namesto da bi ga čakala in bo veliko manj slabe volje.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 20:56:59   
sanasan
Ga dresiram že od začetka, pa sploh ne pomaga. Obstaja kaka šola za to, ker jaz sem že obupala?


Klin se s klinom zbija?

Sicer, moj je daleč od tega, drugače ne bi bil več 'moj'user posted image Imam namreč hudo alergijo in nulto toleranco do takih tipov - tudi takih prijateljic sem se 'znebila'....
Meni dogovor, moj čas in osnovni bonton preveč pomenijo, da bi to tolerirala. Sicer drugače nisem tako huda, ampak tega pa enostavno neeeee prenašam. Se mi zdi višek nespoštljivosti in znak, da nekomu nisem čisto nič 'pomembna'.....poznam pa sicer kar nekaj ljudi, ki v bistvu sploh niso slabi, ampak se jim to ne zdi nič takega....(da te pač pustijo čakat).

Jaz bi mu enkrat poskusila to lepo na miren način razložit, živet pa s tem ne bi mogla....je bil en moj bivši tak, pa me je preveč motilo. Hecno je pa bilo, da tudi če sem jaz šla, ga je to na nek način zabavalo, meni se je pa vedno zdelo, da me pač nima preveč rad, če so najini zmenki kot loterijauser posted image

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu tinkatonka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 21:16:56   
Anonimen
jaz pa budala ga čakam doma, ker sva se zmenila, da bova skupaj nekaj počela. On pa ni niti toliko, da pokliče in reče, da se bo zavleklo.


Ti si kratka, on je dolg user posted image .

Če ne razume besed, bo razumel dejanja. Ne bodi več budala in ne čakaj ga več doma. Pomlad kliče user posted image .

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 21:29:39   
Gina
Moj tudi ne pozna ure, oz. težko preklaplja med dejavnostmi, tako zelo not pade. Čas mu je nekaj eksotičnega in neznanega. Res ne hodi na pijačke, nikdar ne žura ali popiva, vedno je dosegljiv in mnogokrat na dan se slišiva, nikdar se ne zgodi, da se ne bi javil na mobi.... ampak ko kaj dela se obvezno "zahakla". Če ne med delom, pa mora iti še kaj nabavit ali kaj zrihtat za naslednji dan, da bo vse laufalo. Skratka, na začetku me je to motilo, zdaj me pa čisto nič, ker pač vem čisto natančno, kaj pri njemu čas pomeni, ne računam več v njegovih urah in se imam čisto fajn vmes. Po drugi strani je tudi obratno, če reče, da bo samo eno urco doma, s familijo, se pogosto to zavleče v kar precej ur, ni nikdar samo "ena ura", pa tudi če se zmeniva, da bova nekam šla, pride relativno točno domov.

Če bi hodil pa na pijačke, pa žure, pa tega ne bi razumela, priznam.  

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 21:51:42   
barika
Moj ne pije in ne hodi po gostilnah user posted image , če bi pa bila gostilna njegov drugi dom, pa pač n bi bil moj ..simple as that.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 21:57:33   
Kratka
IZVIRNO SPOROČILO: sanasan

Ga dresiram že od začetka, pa sploh ne pomaga. Obstaja kaka šola za to, ker jaz sem že obupala?


Klin se s klinom zbija?

Sicer, moj je daleč od tega, drugače ne bi bil več 'moj'user posted image Imam namreč hudo alergijo in nulto toleranco do takih tipov - tudi takih prijateljic sem se 'znebila'....
Meni dogovor, moj čas in osnovni bonton preveč pomenijo, da bi to tolerirala. Sicer drugače nisem tako huda, ampak tega pa enostavno neeeee prenašam. Se mi zdi višek nespoštljivosti in znak, da nekomu nisem čisto nič 'pomembna'.....poznam pa sicer kar nekaj ljudi, ki v bistvu sploh niso slabi, ampak se jim to ne zdi nič takega....(da te pač pustijo čakat).


No evo, takle je. Drugače nama veza laufa in vse je super, ampak ko pa ima te svoje momente, pa nikakor ne prideva skup.
Sem se že poskušala pomenit, pa mu kar ne gre in ne gre v glavo. Sej sem rekla, da se vedno zgovarja na to, da kdaj pa kdaj mu pa lahk pustim it na pijačo.... Poanta ni v tem, hudiča no! user posted image

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:00:06   
Kratka
Pa tud ni to tak pogosto, da ne boste mislile. Mogoče 1x na dva meseca oz. kakor kdaj. Ma res ne vem več kaj naj...

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:04:14   
m_o_i
takole mu reci: ko gre naslednjic na pijaco, naj ti to prej pove in to naj za tebe avtomatsko pomeni, da si tisti popoldan/vecer prosta-kar pa mu tudi poves...

verjemi, da tretjic(ce ne ze prej) ne bo vec aktualno zamujat...ma pusti ti te dedce; jaz sem preveckrat dobila obcutek, da prav uzivajo v tem, ko pizdimo na njih in se razburjamo!

mojemu je tudi "pridem cez 10 minut po tebe" pomenilo, da ga bom cakala na parkingu. ko mi je drugic zamudil, se sploh nisem hotla vec pogovarjat o tem, kdaj pride po mene, ampak kje se dobiva in sem se sama pripeljlala do tja-ITAK akademskih 15 minut zamude user posted image
in mu je vkloplo, da je
a) brezveze, da se pripeljeva na kavo vsak s svojim avtom in
b) se bolj brezveze tam sedet in me cakat

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:04:19   
bumerang
Ne, moj je zelo točen, bi rekla, da celo bolj kot jaz. V gostilni pa ni bil še odkar se poznava. Če bi imel tak stil življenja, se ne bi niti podrobno spoznavala.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:13:25   
Kratka
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

takole mu reci: ko gre naslednjic na pijaco, naj ti to prej pove in to naj za tebe avtomatsko pomeni, da si tisti popoldan/vecer prosta-kar pa mu tudi poves...


To sem tud že naredila, pa ja sej zaleže za neki časa in je točen kot urca, dokle spet ne pozabi kako je bilo, ko je moral on mene čakat in potem pade nazaj not v svojo rutino in smo spet v začaranem krogu. Mislim, da mu ni pomoči.user posted image


(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:13:40   
mika
moj je meni na začetku zveze naredil en krat nekaj podobnega. Bila sva dogovorjena, da greva ven. Se ravno stuširam in me pokliče, da gre s kolegi in da naj ''fajn spim''user posted image user posted image user posted image user posted image .
JAZ NAJ FAJN SPIIIIIIM?????? Sem šla s kolegico ven in sva se srečala. Ga je stisnilo, ker mu nisem povedala, da grem ven. Naslednji dan sva imela POGOVOR in se ni več ponovilo. Skupaj sva 13let.

Sedaj pa bi ga morala tiščat skozi vrata,  da gre na pijačo s kolegi. Od kar imava hčerko je pravi zapečkaruser posted image

< Sporočilo je popravil mika -- 30.3.2010 22:15:12 >

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:33:13   
Kratka
mika, no tega pa še nisem poskusila. Torej, naslednjič se bova po naključju srečala user posted image . Se že veselim njegovega izraza na obrazu user posted image user posted image

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:37:25   
m_o_i
user posted image pa se je nsla resitevuser posted image
kratka, se ze veselimo porocila tega dogodka hihi

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:41:04   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: Kratka

mika, no tega pa še nisem poskusila. Torej, naslednjič se bova po naključju srečala user posted image . Se že veselim njegovega izraza na obrazu user posted image user posted image


Če bo tako zgledal kot moj.....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   [Brisano sporočilo]
30.3.2010 22:41:05   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:44:42   
mika
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

sploh, ko mu recem, kaj pa ce bi sla jz mal zurat, on pa "sreco, ti i ja nismo isto!". matr bi ga nabila na en kol za tako izjavo.


jojojoojoj...kaj pa mu rečeš na to? A ga samo v mislih nabijaš na koluser posted image ?

zakaj pa govoriš...če bi jaz? Reci...jaz gremuser posted image ....
bo naslednjič on tebi rekel...če bi jazuser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: se vaši moški pogosto zalepijo na stol?
30.3.2010 22:50:58   
Anonimen
Moj je enkrat samkrat storil nekaj podobnega in bil potem še pameten, ko je prišel domov...no, končalo se je tako, da je stal pred vrati in me prosil naj razpakiram kovček. Torej sva živela skupaj, bila pa sva še brez otrok. Da bi ga pa takole čakala pri sebi doma, medtem ko on visi v nekem lokalu, pa mi ne bi padlo na pamet. Pojdi ven, ali pa pojdi spat, brat, buljit TV, karkoli, nikakor pa ga danes ne imej več v svojem planu. Očitno te ima dečko za precej samoumevno, pokaži mu, da nisi.

(odgovor članu Kratka)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3 4   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?