|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vas kdaj prime...
7.4.2010 22:49:51   
josephine27
Počasi se bližam 30 tim. Sem odgovorna mama, žena, skrbim za hišo, pridno delam in v službi počasi napredujem in vendar me zadnje čase kar pošteno vleče da bi se znorela na kakšnem norem rock koncertu in se napila pive kot v študentskih letih, vrgla vse čez ramo in šla po svetu ... Zato vas sprašujem a vas kdaj prime da bi se znorele..?Mož pravi da me je od pomladi čisto zavrtelouser posted image user posted image Jaz pa resno razmišljam da se verjetno nisem dovolj znorela v najstniških letih.

_____________________________


Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vas kdaj prime...
7.4.2010 22:55:00   
rija
glede na to, da sem norela do 34 leta do daske, je zdaj končno čas, da postanem malo bolj umirjena gospa. samo kaj, ko mi pravijo, da zgledam vsak dan mlajšauser posted image

nekak nočem biti podobna nini hagenuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
7.4.2010 23:16:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vas kdaj prime...
7.4.2010 23:16:45   
Anonimen
Ooooo, me je prijemalo...in prijelo user posted image .

Zadnja leta bolj redko. Staram se user posted image .

(odgovor članu josephine27)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vas kdaj prime...
7.4.2010 23:20:37   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

Zadnja leta bolj redko. Staram se user posted image .


ostane več časa in energije za seksuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 6:20:26   
*miska.mcc*
...vsako pomladuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 6:53:36   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
a vas kdaj prime da bi se znorele

Vsak teden najmanj 2x, ampak ker bi bilo kaj takšnega konstantno prehudo, si dam duška povprečno 2x mesečno. No, marec je bil "malce hujši" (2 polna vikenda zaporedoma), ampak za kondicijo nabirat je pa to super. Glasna muzika (da lastnih misli ne slišim user posted image ), kakšen kozarček (ali dva, ali tri, ali... user posted image ) vodke, brezvezno skakanje (za katerega si seveda domišljam, da je ples user posted image ) in po možnosti kakšna kozlarija, kateri se potem lahko še cel teden smejim user posted image . In absolutno dobra družba. Lokacija sploh ni bistvena.

Pa sploh ni debate o tem, da se "v mladosti" (ja, ja, kakor, da sem pri 31-ih stara user posted image ) ne bi dovolj zabavala - toliko, kot sem se jaz, se večina ni, vendar sem jaz party-girl po duši in glede na to, da sem prepričana, da se po poroki (ali resno zvezi) in otrocih življenje ne zaključi oz. ne omeji na dom, službo, pa po možnosti še cerkev in družinske obiske, si pač dam duška. Ne pustim se user posted image . Otroka sta takrat na varnem (večinoma pri g. Možu, ki je diskoteke in žurke že prerasel), je pa res, da imam GSM vedno pri sebi. Just in case. Dokončni odklop pa ni možen (toliko odgovornosti pa še premorem).

Josephine - dobrodošla na naslednji žurki z mano in Shorty.
user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 9:15:52   
majch
aha, to se zgodi nam, ki smo premalo žurale in tistim, ki itak ne morejo nehat, ne glede na vse. Je pa res, da po vsaki taki noči rečem, kaj mi je tega treba bilo, ker se počutim kot penzionistka. Morda pa tak žur vseeno ni več za mene...

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 9:21:58   
ivao1
ja in si občasno privoščim odklop :) npr: 2 dnevni obisk pri najboljši prijateljici, vikend na morju brez user posted image user posted image .....itd, kljub vsemu nevem če bom kdaj pripravljena se temu odreč.

(odgovor članu majch)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 9:34:09   
Felicita
jest sm še v letih, ko mam še 'pravico' se odklopit (divja študentska leta pa to), samo se redkokdaj, vsaj v tem smislu... jest sm bl umirjen tip, vsaj zaenkrat. se mi pa zna pr 35ih odpeljat, glede na to da se do takrt verjetno ne bom nikol 'znorela' user posted image

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu ivao1)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 9:46:17   
poli*
Men se pa ne zdi, da bi se moral po 30-em neki zlo umirit. Vsak človek rabi sprostitev na takšen ali drugačen način. Z možem že čakava vikend čez 14 dni, da pojdeva na žur, tamalo pa v varstvo. Saj je treba it vsake tolko malo iz ustaljenih tirnic.
Je res, da se moraš v šolskih letih znoret in prenoret vse žure, ampak tut potem ni treba ravno odsekat in se delat finega.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 9:49:16   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Počasi se bližam 30 tim. Sem odgovorna mama, žena, skrbim za hišo, pridno delam in v službi počasi napredujem in vendar me zadnje čase kar pošteno vleče da bi se znorela na kakšnem norem rock koncertu in se napila pive kot v študentskih letih, vrgla vse čez ramo in šla po svetu ... Zato vas sprašujem a vas kdaj prime da bi se znorele..?Mož pravi da me je od pomladi čisto zavrtelouser posted image user posted image Jaz pa resno razmišljam da se verjetno nisem dovolj znorela v najstniških letih.

Odebeljeno me prime in tudi izvedem user posted image Da bi se napila, me ne mika, ker mi ni do posledičnega mačka user posted image Mi pa občasno zadiši kakšen fajn koktejlček, po katerem sem malo bolj... zgovorna, če sem sploh še lahko bolj user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 10:32:42   
josephine27
ok puce hvala - me veseli da sem normalnauser posted image user posted image user posted image

pravjo da je treba dat nekje ven. jaz že dogo nisem pa se je mal preveč nabralouser posted image




_____________________________



(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 10:43:54   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: josephine27
Jaz pa resno razmišljam da se verjetno nisem dovolj znorela v najstniških letih.

Tole je pa ''nevarno'' razmišljanje user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 10:50:11   
eternety
Ja mene tud prime občasno, da bi šla kam žurat. Sploh, ko vidim svojo mamo, kako ga žura skoraj vsak teden, jaz pa ko neki penzionist, vsak večer ob 10 ih spat user posted image .

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   [Brisano sporočilo]
8.4.2010 11:06:23   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu eternety)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 12:04:44   
diva 4
Uh, Metallica !!! Jaz bi tudi šla v zagreb pa nimam s kom user posted image .Moj ne posluša te glasbe, bi verjetno živčnega tam fasal user posted image , prijatelji pa jih tudi ne poslušajo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   [Brisano sporočilo]
8.4.2010 12:30:30   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu diva 4)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 12:52:32   
diva 4
Joj, to je še huje , da maš družbo , ki gre, ti pa ne moreš.Meni je itak Metallica No.1. Sem že mislila sama it, pa sem si potem premislila , ker ni taki filing pa še moji bi bili preveč v skrbeh.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 13:09:10   
Korina1
Glede na to da pri svojih 3X letih še nisem bila na koncertu, v disku... da veselice lahko preštejem na prste, ja kar velikokrat me prime da bi se znorela.user posted image

(odgovor članu diva 4)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 21:07:35   
muco
Tudi jaz sem premalo norel ,ko sem bil mlad user posted image sedaj mi je pa žal !user posted image

(odgovor članu Korina1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: vas kdaj prime...
8.4.2010 23:01:11   
muki1

IZVIRNO SPOROČILO: josephine27

Počasi se bližam 30 tim. Sem odgovorna mama, žena, skrbim za hišo, pridno delam in v službi počasi napredujem in vendar me zadnje čase kar pošteno vleče da bi se znorela na kakšnem norem rock koncertu in se napila pive kot v študentskih letih, vrgla vse čez ramo in šla po svetu ... Zato vas sprašujem a vas kdaj prime da bi se znorele..?Mož pravi da me je od pomladi čisto zavrtelouser posted image user posted image Jaz pa resno razmišljam da se verjetno nisem dovolj znorela v najstniških letih.



O ja. Še posebej vsak petek in soboto user posted image

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: vas kdaj prime...
9.4.2010 10:03:07   
josephine27
hmmm... če dobro premislim res ne poznam nobenga ki bi mi rekel da se je "preveč" zdivjal ko je bil mlad user posted image user posted image user posted image

mene so doma res bolj na kratko držali in verjetno bom ful čudna mama k bom svoje otroke ven iz hiše podilauser posted image

bodite v cvetju


_____________________________



(odgovor članu muki1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: vas kdaj prime...
9.4.2010 11:05:38   
tatam
No tukaj ena,ki se je dovolj znorela v "mladih" letih in  sem sedaj pravi zapečkaruser posted image  Če že gremo kam,gremo skupaj z otroci,enkrat letno pa z možem na kaki koncert in to je to.Pa me sploh ne vleče,niti najmanjuser posted image
Sem pa res ogromno prenorela včasih,žal mi je edino da sem bla do staršev včasih prav "pasja",ko kam nisem smela..In se mi očitno počasi že vrača,saj je najstarejša stara 11 let in zna bit že zdaj včasih prava furijauser posted image  No,glede na to,da imam štiri otroke,upam da ne bodo vsi šli po mojih stopinjah user posted image

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?