|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   sopki in sopki...ideje
4.4.2010 12:06:53   
maktub
no najdla sem spletno stran na kateri je objavljenih na 1000e sopkov... jojjj kako lepi so.
upam da bom bodočim nevestam s tem kaj pomagala.....

http://www.yourweddingcompany.com/index.php/action/createBouquetStyle/planId/2/

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: sopki in sopki...ideje
4.4.2010 12:17:07   
bubu_bibi
joj, kako so lepi... no, saj moj je bil tudi ;)

(odgovor članu maktub)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: sopki in sopki...ideje
12.4.2010 9:49:03   
Tigrica86
Da ne odpiram nove teme, bom kar tule zapisala svojo dilemo... ne morem se namreč odločiti glede cvetja... Poroka bo 4.9. torej konec poletja, pa me zanima, katero cvetje je smiselno izbrati tudi s finančnega vidika... ne bi rada, da izberem cvetje, ki bo drago kot user posted image   morda bi ga nekaj (za dekoracijo avtomobilov, okrasitev doma, ipd.) lahko vzgojila tudi doma, saj z mamo obožujeva cvetje...

Razmišljala sem o rdeči barvi, vendar se mi v kombinaciji z belo zdi precej močan kontrast, zato sem razmišljala tudi v kombinaciji rdeče z odtenki oranžne... V tem primeru bi za šopek izbrala verjetno rdečo-oranžne vrtnice, morda bele kale ali kaj takega user posted image Kakšna se vam zdi ta kombinacija? Se kale dobijo v vseh letnih časih, ali so takrat že drage kot žafran ?user posted image

Druga možnost o kateri razmišljam je rumena barva... ne deluje mi tako izstopajoče, pa vendar jo je v vseh možnih oddtenki... če bi izbrala to barvo bi si verjetno želela v šopku imeti sončnice user posted image Vendar ne poznam teh sončnic iz cvetličarne (pač samo tiste, ki jih vzgojim doma) in me zanima, koliko so kaj obstojne? Ker tiste doma vzgojene hitro ovenijo user posted image S čim bi lahko kombinirala sončnice? user posted image Kakšna ideja? Ali imajo veliko cvetnega prahu? Ne bi namreč rada, da bo moj imel obleko zapackano od cvetnega prahu, prav tako jaz... Se dobijo sončnice v majhni velikosti, za naprsnike za ženina in priče? user posted image

Morda še kakšen drug predlog? Oranžna barva nama je sicer tudi zelo všeč, vendar se nekaj tednov prej poročita prijatelja, ki bosta imela to barvo in ne želiva, da bo vse videti "kopirano" od njiju user posted image


Joj koliko vprašanj in dilem... Upam, da mi bo katera znala svetovati. Moram pa se čimprej odločiti, da lahko začnem z izdelavo vabil...

Uspešne priprave z čim manj dilemami vam želim! user posted image

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: sopki in sopki...ideje
12.4.2010 16:26:32   
bubu_bibi
Sončnice so super izbira, so lahko fenomenalni šopki iz njih in še kako obstojni. Sicer je odvisno kdo (tu mislim na izurjenost cvetličarke) in kako ti naredi šopek. Srečno!

< Sporočilo je popravil bubu_bibi -- 12.4.2010 16:27:19 >

(odgovor članu Tigrica86)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: sopki in sopki...ideje
13.4.2010 10:51:34   
maktub
ja sončnice pridejo res zelo zelo lepe... sama mam zelo rada žive barve tko da bo poroka vsa v belo-rdeće-črna... nekako tko bom probala... s tem da bom cvetja imela ress zeloo zeloo malo skoraj nič. razen sopka in ikebane na mizi v restavraciji drugje svetja ne bo.. vse bom naredila z masnani... na avto bom dala spredaj velko masno , mizo bom pa okrasila z čajmini lučkami in vodnimi vazicami...
verjemi da je lahko poroka zelo lepa in fina četudi nebos uporabila nič roz, pa se finančno prides dosti bolj poceni skozi, pač uporabios druge stvari...
Od rož pa mislim da imas vsak čas kar želis.. imas pa kalije, vrtnice,gerbere,lilije,sončnice,marjetice pa neke take kot jasminke dejansko mislim da iz vsake rože se da kak lep sopek naredit.

(odgovor članu bubu_bibi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?