|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Joj te mravlje
14.4.2010 17:52:42   
Maleal
Imam jih polno v otroški sobi,koliko vem se ni nič polilo-da bi bilo kaj sladkega,nebi pa rada špricala z raidom in podobnimi zadevami,ker otrok tam spi,kako se jih rešit?

_____________________________

Ne išči nekoga, ki je popoln.
Ljubi nekoga, ki ni in ga naredi popolnega s svojo ljubeznijo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 17:53:39   
hmm...
Baje s tem, da posipaš pecilni prašek.

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 17:58:38   
Julija08
Slišala sem tudi če posipaš cimet...ne vem probaj. Drugače pa se dobijo tudi ene take hiške, kamor grejo (sam ne vem če kaj pomaga)...

Je pa to grozno, moja kolegica jih ima tudi in vsakič ko se jih reši pridejo nove druge sorte, enkrat rdečke, enkrat ful velike, enkrat s krili....grozauser posted image user posted image

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 18:06:27   
hmm...
Ja, res se jih težko rešiš.user posted image

_____________________________

Kadar neko stvar izgubimo, šele takrat se zavedamo kaj smo imeli!

http://www.zavetisce-horjul.net/index.php

-----> POMAGAJMO JIM!!!!!

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 18:15:06   
zvesta
aha, pri nas imajo tudi parti... pa očitno jim paše tudi slano, ne samo sladko... nam so danes zlezle v fiziološko raztopino user posted image

_____________________________

Pomagajte:

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

(odgovor članu hmm...)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 18:18:27   
rija
mi jih imamo vsake toliko v dnevni sobi. take čisto majhne. jih masakriramo...pustimo, da jih ostale odvlečejo čez noč in potem jih nekaj cajta ni več.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 18:24:02   
NEVA-1
menda poper tudi pomaga...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 19:05:51   
eternety
Slišala sem tudi če posipaš cimet.


Mi smo s tem probali, pa ni pomagalo.

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 19:14:07   
*miska.mcc*
najdi, kje imajo "vhod" in za posuj s soljo.

jaz sem jih imela kaki 2 leti nazaj in sem kupila tisto hisko. imela sem 2 vrsti teh hisic. 1 je zalegla 100% druga nic. pa se zdaj ne spomnim katera.



(odgovor članu eternety)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 19:23:24   
majch
ti domači recepti so kr neki. Če imate male drobne rdeče, pomaga samo faracid. Žal je strup od strupa, samo salame ti pa nehajo jest. Imam vso hrano v posodah in kruh v hladilniku. Faraonk se ne rešiš kar tako.

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 20:27:33   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Imam jih polno v otroški sobi,koliko vem se ni nič polilo-da bi bilo kaj sladkega,nebi pa rada špricala z raidom in podobnimi zadevami,ker otrok tam spi,kako se jih rešit?


Pred 15 leti sem naredila konec, ko mi je mravlja brenčala po ušesu in še dobro, da mi ni pregriznila srednjega ušesa. Imele so svoj "stab" dve leti, amapk od prve, ko so posegle v moje uho, sem vse poginila! Krava omravlje, mi je lezla po ušesu, kjer  bi mi lahko predrla tudi bobenček v ušesih. Brenčala mi je toliko blizu, da sedaj vse potolčem  tak mrčes. Pa nimam nič proti mravljam, ampak jih bom stolkla, sam da se mi še prikažejo, ker so bile grde, ker želijo nekje nekoga onemogočiti.

Deratizator je opcija. V nasprotnem jih pač ujčkaj, nadlloge cukrčke. user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 20:35:51   
Ploha
Mi jih imamo tudi, v kuhinji. Ravno prejle sem imela masaker...res me je znerviralo. vse je bilo črno po pultih. Teli domači recepti, ala poper, cimer, pecilni ne pomagajo nič. Strupov pa še nismo probali...

tko da sočustvujem s teboj, res je za pop*****....

zdaj pa prihajajo še muhe in če stopiš v štalo te skoraj kap rukne, tolk jih je. Muha pri muhi. Noben strup jim ne pride do živega, še celo tako zgleda kot da jih futrmo s temu strupam user posted image



(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 20:44:00   
Lajči
IZVIRNO SPOROČILO: Ploha

Mi jih imamo tudi, v kuhinji. Ravno prejle sem imela masaker...res me je znerviralo. vse je bilo črno po pultih. Teli domači recepti, ala poper, cimer, pecilni ne pomagajo nič. Strupov pa še nismo probali...

tko da sočustvujem s teboj, res je za pop*****....

zdaj pa prihajajo še muhe in če stopiš v štalo te skoraj kap rukne, tolk jih je. Muha pri muhi. Noben strup jim ne pride do živega, še celo tako zgleda kot da jih futrmo s temu strupam user posted image



No, deratizatorji   so včasih opcija, če se želiš vsega rešiti. To je tako kot Lekadol, ki si ga sam predpišeš, za hujše stvari, je pa sam dohtar merodajen. Ste smotane babe ene, puste decom, da kaj rešijo, čeprav kličete deratizatorje. Trma vas bo pogubila, Ego ne glede na spol, pa tudi. Vi se kar kregajte, tu bo iz tega naslova, ko komu ego popusti, bolj zanimivo, čeprav rešil nič ne bo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...

(odgovor članu Ploha)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 22:52:48   
Jessy
Jaz pošpricam z Biokilom. Biokil ni strupen za ljudi, tako da upam tudi po spalnici špricat. Najbolje pa je, da potem pošpricaš po vseh robovih, ker jih potem zagotovo vsaj 2 meseca ne bo na spregled.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu Lajči)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Joj te mravlje
14.4.2010 22:57:11   
barika
mi jih imamo tudi (v bloku  user posted image   ), pa so nekje 14 dni in se naveličajo in grejo. SO pa navadne male črne.



(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Joj te mravlje
15.4.2010 9:12:36   
Fleka
Mi smo jih tudi imeli veeeelikouser posted image .Poskusila sem cimet,mleto papriko,.....a ni nič pomagalo.Za probo sem na krožniček od kavne skodelice  nalila malo terana in ni bilo nobene dokler nisem odstranila krožnička.Zdaj je krožniček kar na pultu(vsak dan ga pomijem in nalijem novo "dozo")in imamo mir pred malimi nadlogami.user posted image

_____________________________

Ne želi drugim tistega,česar si tudi sam ne želiš,.....*

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Joj te mravlje
15.4.2010 13:55:15   
MID
Nam že tri leta hodijo konstanto ob istem času.Vse te domače zadeve od cimeta,do soli itd niso nikoli zalegle.Super zadeva so te hiške.Pakunga je rumeno rdeče barve(je nimam več,da bi natančno opisala),kupili pa smo jih v Kaliji.Prejšnja leta so zginile po treh dneh,letos po petih.Poiščite iz katere luknjice prihajajo in tam postavite hiško.Vam zagotavljam,da bodo zginile.Mi je bilo ful smešno letos kako so pohajale gor pa dol(ok,za srečo so bile samo na tleh in niso zlezle nikamor višje)in jaz sem jih nekako strpno pustila,da se zrekreirajo.user posted image Po petih dneh jih je zapustila volja po pohajanju v moji dnevni sobi in kuhinjiuser posted image .
Aja še to,naši 3,5 letnici je uspelo dojet,da se hiške ne sme tikat ker je zelo strupena.Previdnost naj ne bo odveč!

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Joj te mravlje
15.4.2010 14:38:00   
pridna_janja
IZVIRNO SPOROČILO: MarcelAlina

Imam jih polno v otroški sobi,koliko vem se ni nič polilo-da bi bilo kaj sladkega,nebi pa rada špricala z raidom in podobnimi zadevami,ker otrok tam spi,kako se jih rešit?


po robovih ali tam ko sumiš da so prišle notri posipi kuhinsko sol


_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Maleal)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Joj te mravlje
15.4.2010 15:08:13   
majch

IZVIRNO SPOROČILO: Fleka

Mi smo jih tudi imeli veeeelikouser posted image .Poskusila sem cimet,mleto papriko,.....a ni nič pomagalo.Za probo sem na krožniček od kavne skodelice  nalila malo terana in ni bilo nobene dokler nisem odstranila krožnička.Zdaj je krožniček kar na pultu(vsak dan ga pomijem in nalijem novo "dozo")in imamo mir pred malimi nadlogami.user posted image



dokler je zaloga, so koma v svojem gnezdu, pol pa pridejo pogledat, zakaj je izvir usahnil. Dobra si ti!user posted image

_____________________________

I'm back and I'm bad.

(odgovor članu Fleka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?