|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Nosečniška obleka za poroko
14.5.2010 21:58:54   
natasarobi
Pozdrav!

Z mojim razmišljava, da bi se nekje v juniju poročila in sicer samo civilno ter vožjem družinskem krogu - nič posebnega. Ker bom takrat noseča cca 30t ali več, sem razmišljala, da mbi imela črne hlače, čevlje s peto in zgoraj neko tuniko ali kaj podobnega - bolj svečanega.

Nekaj sem gledala po netu pa nič nisemnašla pametnega, tako, da vas prosim za ideje.

Hvala.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Nosečniška obleka za poroko
14.5.2010 22:39:02   
nataš
user posted image Čestitke in vse dobro ti želim v nosečnosti,seveda tudi v zakonu.
Jaz bi si dala kaj svečanega sešiti,ker to pa je en tak dogodek ,ki ti
bo ostal v večnem spominu ,in neglede,da boš visoko noseča si privošči ,
da se boš v tem kar si boš kupila...za obleč tudi dobro počutila,da boš kljub vsemu seksi in
privlačna.user posted image To je moje mnenje in predlog odločitev je pa tvoja .
SREČNOuser posted image


(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Nosečniška obleka za poroko
17.5.2010 17:27:02   
ellie
Jaz sem imela enak problem lani novembrauser posted image  in sem potem oblekla črne hlače, čevlje s peto in tuniko. Je pa bila od fracomine, svilena tunika za 130 eur. Je bil kar problem, ker je bila zima. Pomoje boš zdaj lažje našla kaj primernega. Jaz bi se na tvojem mestu oblekla v bolj svetle barve, če bo to junija. Je pa verjetno mal bolj problem s hlačami. Jaz bi verjetno izbrala bele pajkice in kakšno poletno tuniko v svežih barvah. Je pa odvisno od postaveuser posted image

(odgovor članu nataš)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Nosečniška obleka za poroko
17.5.2010 18:03:00   
natasarobi
Bele pajkcie - no go, preveč kg, tudi če nenoseča.

Kje pa prodajajo te tunikce fracomina v LJUBLJANI?

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Nosečniška obleka za poroko
18.5.2010 9:38:18   
ellie
Jaz sem jo kupila v sportini...pa peek&clo. jih je imel. Samo to je blo slučajno...vprašanje, če imajo zdaj kakšne tunike.

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Nosečniška obleka za poroko
18.5.2010 10:18:48   
Najaa
Jaz sem poročila junija v hudi vročini, noseča okoli 4 mesece. Imela sem prav to, hlače in čez tuniko pa še tanek šal je bil zraven, sam ga nisem kaj dosti rabla. Dala sem pa delat v Popku, takrat je bilo vse skupaj okoli 200 evrov. Jo pa prodajam, poročno obleko, če bi te slučajno zanimalo.

(odgovor članu ellie)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Nosečniška obleka za poroko
19.5.2010 11:04:52   
natasarobi
najaa - jaz sem sedaj v 29t3/7, kar pomeni, da bi bila na poroki cca 33t - mislim, da bi mi bila obleka premajhna. Če misliš, da je takšna raztegljiva (glede trebuha) mi pa pošlji zs, pa kakšno slikico obleke-

lp,
n.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Nosečniška obleka za poroko
25.5.2010 7:47:37   
natasarobi
Sem se oblekla - nič komplicirala.

Bom v črnih hlačah, svetlečem (ne preveč) črnem topu, čez pa tako elegantno belo malo posebno jaknico, ki ni navadna bela (e zanm razložit).

Samo čevlje ne vem kakšne bi - bele ali črne? Predlogi....

(odgovor članu natasarobi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?