|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pa to pop....
29.4.2010 12:35:41   
tamiflu
Doma se moramo skrivati pred sosedovim otrokom, ki nima reda in zvoni pri nas 20x na dan.Ne pretiravam.user posted image user posted image user posted image
Ne pomaga ne lepa, ne grda beseda user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pa to pop....
29.4.2010 12:38:28   
jagoda77
a tud če starcem rečeš, da naj ne zvon?

(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pa to pop....
29.4.2010 12:49:05   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: jagoda77

a tud če starcem rečeš, da naj ne zvon?


A to dejansko še pri komu deluje?

lp

(odgovor članu jagoda77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pa to pop....
29.4.2010 12:58:22   
jagoda77
in pol ti popizdiš, k maš dost vsega, greš do starcev, rečeš nej se brigajo, pol si pa itak najbolj grd... bogi otrok... ma v rit nej grejo eni ej

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pa to pop....
29.4.2010 13:02:36   
tamiflu
občasno je nekaj cajta mir, potem pa spet.Foter se tak ne briga, kje mu otrok hodi.Ko je mama doma, je še kar znosno.Pa saj jaz tudi hodim k njim, smo si kar dobri, ampak prosim vas, pa ne mi non stop na vratih viset.
Še dobro, da hodi drugam v šolo in je to samouser posted image čez vikend in počitnice
saj me ni treba tolažiti, user posted image user posted image , ampak moram se malo spihat, da mi bo lažje pri duši

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pa to pop....
29.4.2010 13:43:39   
pety78
Bogi fantek. user posted image

_____________________________



(odgovor članu tamiflu)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:01:02   
Gina
Jaz pa ne razumem, kako vam gre lahko kak otrok na živce? Pri nas doma je sprehajališče otrok, od nekdaj bilo in vedno bo. In še v lajfu me ni noben motil, pa tu spijo, jejo in se imajo fajn. Medtem ko njihove starše moj otrok včasih moti, če 2x pozvoni pri njih. Pa naj gredo nekam, če jih to moti. MOjemu otroku je dolgcajt, pa ima rad njihovo družbo. Pa kaj? Saj jim ne leze v posteljo. Namesto da bi cenili da jih ima on rad, se zgražajo, ker hodi po dvorišču - našem. Dvojna merila.

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:04:25   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz pa ne razumem, kako vam gre lahko kak otrok na živce?



gina, pa saj ji ne gre po moje otrok na živce. na živce ji gre to, da ni nikoli miru.

in roko na srce, če imam koga še tako zelo rada, svoj mir pa imam najbolj.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:07:30   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: pety78

Bogi fantek. user posted image


Tudi meni se smili, ampak bremena vzgoje in ostalega pa ne moreš naprtiti tuji osebi, tako ali drugače. Verjamem, da je malemu dolgčas, ampak.... vsak ima hkrati rad tudi svoj mir, navade, ritem in urnik...

lp, mojca

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:20:14   
*miska.mcc*
ferdirbaj zvonecuser posted image

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:37:35   
Gina
Zakaj to, če otrok sili k nekomu, ki ga ima rad, povezujete z vzgojo in premalo ukvarjanja? Otrok ima raje otroško družbo kot odraslo. Zato recimo moj otrok hodi k sosedovim otrokom zvonit - od nekdaj so moji otroci to počeli in obratno sosedovi so to pri nas počeli. Problem konkretnega odraslega v sosedovi hiši je, če smatra, da je v istem hipu odgovoren še za mojega otroka. NI odgovoren, lahko sodeluje če hoče, ni pa odgovoren.

Kar se miru tiče, razumem. Eni ljudje niso moje sorte, ap ne marajo direndaja, oz. jim gre na živce in rabijo mir. Ok, vzamem na znanje in se mi zdi razumljiv razlog za zavrnitev otroka in se mi zdi upravičen, če kdo tako čuti. Vendar v tem primeru ne razumem, zakaj se konkretna oseba ne pomeni s konkretnim otrokom. Saj odrasli se menda znamo pogovarjati in otroku razložiti, ali pač ne?

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:52:49   
rija
če sem jaz dobro razumela, je dotična probala otroku dopovedat, da to ni ok, da non stop zvoni pri njih.

in kaj bi ti gina, če bi otroku rekla, da je zdaj dovolj, pa te ne šljivi 5 %user posted image

in nisem jaz neki samotar in nočem preživeti življenja v tišini....ampak kar je preveč, je pa res preveč.

meni se scufa, da mi ena ta ista oseba, četudi otrok, na dan pozvoni 20 xuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:55:06   
Lilita
Meni tudi ni jasno, kako je lahko nekomu en otrok v napoto. Saj če ne bi bilo neke vzajemne kemije med otroci, itak ne bi hodil k vam.

Istotak ne razumem ljudi, ki te vabijo na obisk in družbo, pa tega ne mislijo iskreno (pa saj pol sploh ni treba vabiti, no).
Pol pa greš na obisk, pa jim ni všeč in se te potem izogibajo, tvoj otrok pa kar naprej o novem prijatelju, pa da bi šel na obisk (pa ne vsak dan ali pa da ne bi imeli kaj početi). Pol pa razlagaj dvoletniku kaj so to eni čudni ljudje. Itak se mi ne da. Upam, da prej pozabi.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pa to pop....
29.4.2010 14:59:40   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita

Meni tudi ni jasno, kako je lahko nekomu en otrok v napoto. Saj če ne bi bilo neke vzajemne kemije med otroci, itak ne bi hodil k vam.

Istotak ne razumem ljudi, ki te vabijo na obisk in družbo, pa tega ne mislijo iskreno (pa saj pol sploh ni treba vabiti, no).
Pol pa greš na obisk, pa jim ni všeč in se te potem izogibajo, tvoj otrok pa kar naprej o novem prijatelju, pa da bi šel na obisk (pa ne vsak dan ali pa da ne bi imeli kaj početi). Pol pa razlagaj dvoletniku kaj so to eni čudni ljudje. Itak se mi ne da. Upam, da prej pozabi.



samo tole je pa zdaj čisto iz kontekstauser posted image

a si prebrala prvi postuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Lilita)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: pa to pop....
29.4.2010 16:31:22   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita
Meni tudi ni jasno, kako je lahko nekomu en otrok v napoto. Saj če ne bi bilo neke vzajemne kemije med otroci, itak ne bi hodil k vam.

Istotak ne razumem ljudi, ki te vabijo na obisk in družbo, pa tega ne mislijo iskreno (pa saj pol sploh ni treba vabiti, no).
Pol pa greš na obisk, pa jim ni všeč in se te potem izogibajo, tvoj otrok pa kar naprej o novem prijatelju, pa da bi šel na obisk (pa ne vsak dan ali pa da ne bi imeli kaj početi). Pol pa razlagaj dvoletniku kaj so to eni čudni ljudje. Itak se mi ne da. Upam, da prej pozabi.


samo tole je pa zdaj čisto iz kontekstauser posted image

a si prebrala prvi postuser posted image


zakaj iz konteksta? kolikor sem razumela "so si kar dobri" - torej se razumejo med sabo in se videvajo?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: pa to pop....
29.4.2010 16:41:50   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: rija
IZVIRNO SPOROČILO: Lilita
Meni tudi ni jasno, kako je lahko nekomu en otrok v napoto. Saj če ne bi bilo neke vzajemne kemije med otroci, itak ne bi hodil k vam.

Istotak ne razumem ljudi, ki te vabijo na obisk in družbo, pa tega ne mislijo iskreno (pa saj pol sploh ni treba vabiti, no).
Pol pa greš na obisk, pa jim ni všeč in se te potem izogibajo, tvoj otrok pa kar naprej o novem prijatelju, pa da bi šel na obisk (pa ne vsak dan ali pa da ne bi imeli kaj početi). Pol pa razlagaj dvoletniku kaj so to eni čudni ljudje. Itak se mi ne da. Upam, da prej pozabi.


samo tole je pa zdaj čisto iz kontekstauser posted image

a si prebrala prvi postuser posted image


zakaj iz konteksta? kolikor sem razumela "so si kar dobri" - torej se razumejo med sabo in se videvajo?



pa dobro...da si si KAR dober, ne pomeni, da mora tvoj otrok gušiti pri sosedih 20 x na danuser posted image

in ta otrok ni star 2 leti...pač pa toliko, da je očitno sposoben priti sam do njih in očitno bi naj bil sposoben tudi doumeti, kar mu nekdo razlagauser posted image

in eno je vabiti...drugo je priti sam od sebe....vsaj meniuser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: pa to pop....
29.4.2010 17:12:39   
nejcko
Se strinjam z Gino.
Jaz enostavno ne razumem več današnjih ljudi, res ne. Sploh na podeželju. In prav iz tega razloga se tako otepam selitve na podeželje, ker se mi zdi, da bi se vsak tam najraje zazidal v svojo hišo in bog ne daj, da kdo skali njegov mir. Najbolj žalostno pri vsem tem mi je, da v to silijo še svoje otroke user posted image Na dvoriščih jim gradijo mala igrišča, potem pa zavijajo z očmi, če se hočejo sosoedovi otroci tam igrati, češ, svojega si naredite na vrtu ... pa prosim vas lepo, no user posted image

Otroci rabijo družbo. Če pogledam sebe in svojo generacijo, smo bili non stop zunaj, se pojali po igrišču (pri babici pa po vasi), enkrat k enemu, enkrat k drugemu (itak je bilo drugje najbolj fajn), pa po hosti in naokrog ... ma, toliko se nam je dogajalo ...
Zdaj pa se ljudje tako blazno izoliramo, si gradimo trdnjave, da boh, da ne bi kdo sklail naš mir in ne vem, kaj še vse ...

Ljudje smo socialna bitja in mene je groza pomisliti, da bi minil kakšen dan, ko me ne bi ogovoril noben človek (razen domačih). Opipa se mi. Pa da bi otrok cel dan zdolgočaseno težil doma in se gledal čez ograjo s sosedovim otrokom, ker kao ni vljudno težiti en drugemu ... fak, pa tako "rajsko" življenje user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: pa to pop....
29.4.2010 17:25:00   
rija
ker mam glih čas....v svoji trdnjaviuser posted image

to kar pišeš nejcko je en ekstrem. to kar piše v uvodnem postu je drug.

meni je fajn, če se otroci družijo in mi je fajn, če imamo včasih mir.


tak....JING-JANG variantauser posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: pa to pop....
29.4.2010 17:41:10   
tamiflu

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

Jaz pa ne razumem, kako vam gre lahko kak otrok na živce? Pri nas doma je sprehajališče otrok, od nekdaj bilo in vedno bo. In še v lajfu me ni noben motil, pa tu spijo, jejo in se imajo fajn. Medtem ko njihove starše moj otrok včasih moti, če 2x pozvoni pri njih. Pa naj gredo nekam, če jih to moti. MOjemu otroku je dolgcajt, pa ima rad njihovo družbo. Pa kaj? Saj jim ne leze v posteljo. Namesto da bi cenili da jih ima on rad, se zgražajo, ker hodi po dvorišču - našem. Dvojna merila.




Res mi ne gre otrok na živce, ampak to, da ni nikoli miru.Pa se pri njih kaj naredi, pa bo vedno naš kriv.Priznam, da je tudi živahen in hvala bogu, da je in da je zdrav, ampak ko je s tem otrokom, pa vedno nekaj fštimata.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: pa to pop....
29.4.2010 19:07:36   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: rija

če sem jaz dobro razumela, je dotična probala otroku dopovedat, da to ni ok, da non stop zvoni pri njih.

in kaj bi ti gina, če bi otroku rekla, da je zdaj dovolj, pa te ne šljivi 5 %user posted image

in nisem jaz neki samotar in nočem preživeti življenja v tišini....ampak kar je preveč, je pa res preveč.

meni se scufa, da mi ena ta ista oseba, četudi otrok, na dan pozvoni 20 xuser posted image


Jaz tega nisem tako razumela, niti ne verjamnem, da v resnici 20x, kot bi ti dobesedno vzela, pozvoni. Večinoma rečejo ljudje to frazo, kadar otrok 2x ali 3x pride pogledat, če je njihov otrok doma. Pa saj to veš, da je fraza, pa vendar vse dobesedno spet jemlješ. A trikrat bi te motilo?
Pa tudi nisem razumela, da se je res prijateljsko in razumno z otrokom pogovorila. Navadno ljudje malo bežijo najprje od problema, potem rečejo svojemu otroku, naj se umakne in podobne fore. Resno razumsko povedat na njegovem nivoju pa ne vem kdo se sploh spravi. Tako da ne verjamem v nek kulturni dogovor med njia, še manj v kulturni pogovor o vedenju med otroki in kaj je dopuščeno pri vas. Pri meni so otroci lahko ves čas, ampak vsega delat pa ne smejo. NI govora. Tako da ne prihaja do neumnosti in lumparij, ker enostavno tega ne prenašam.

IN se strinjam z nejcko. Tudi mene je vselej malo strah, da bo moj ta mali naletel na take sorte ljudi, ki se ograjujejo, zato mu ne dovolim okrog vandrat neomejeno, kot bi bilo sicer zanj fajn in krasno. Sploh ker ne poznam celotne soseske po tem malem času, kar sem tu doma. Sem bila pa obratno res prijetno presenečena, ko me je zadnjič vprašal, če gre lahko k eni (odrasli) sosedi na obisk in sem rekla da ja. Je ostal tam na kosilu in povedal, da je soseda rekla: da lahko ostane, pa da mamica nima prav, ko reče, da če si nekje predolgo, da si nevljuden, ker je on del "prijateljskih" ljudi tukaj in tega se tu tako ne gleda. Lahko ostaneš kolikor te je volja, lahko ješ kosilo zraven, ker se imamo radi. Bravo moja soseda!user posted image user posted image user posted image  Sem se že ok priselila in tudi vas je ponekod še taka, kot je včasih bila - neograjena- očitno.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: pa to pop....
29.4.2010 19:55:43   
magda_velepič
Pri nas,če si zaželimo počitka in malo miru zaklenemo izklopimo zvonec in telefone pa nima veze,če kdo pride in trka ali na prazno zvoni.Ni važno kdo je pred vrati.

_____________________________

Največja tragedija ni vreščeč hrup slabih ljudi temveč grozna tišina 'dobrih'.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: pa to pop....
29.4.2010 21:47:56   
Rožica I
Pri nas imamo tudi zelo radi mir in zato dovolimo otroku, da se druži z drugimi pri njih in pri nas user posted image . Čim več jih je na kupu, lepše se imajo. Govorim o dveh do treh otrocih v primerjavi z našim edinčkom.
Sicer gledam, da ne hodi zvonit ravno ob 7h zjutraj ali v času kosila.


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu magda_velepič)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: pa to pop....
29.4.2010 22:10:13   
picola1

IZVIRNO SPOROČILO: Gina


Jaz tega nisem tako razumela, niti ne verjamnem, da v resnici 20x, kot bi ti dobesedno vzela, pozvoni. Večinoma rečejo ljudje to frazo, kadar otrok 2x ali 3x pride pogledat, če je njihov otrok doma. Pa saj to veš, da je fraza, pa vendar vse dobesedno spet jemlješ. A trikrat bi te motilo?
Pa tudi nisem razumela, da se je res prijateljsko in razumno z otrokom pogovorila. Navadno ljudje malo bežijo najprje od problema, potem rečejo svojemu otroku, naj se umakne in podobne fore. Resno razumsko povedat na njegovem nivoju pa ne vem kdo se sploh spravi. Tako da ne verjamem v nek kulturni dogovor med njia, še manj v kulturni pogovor o vedenju med otroki in kaj je dopuščeno pri vas. Pri meni so otroci lahko ves čas, ampak vsega delat pa ne smejo. NI govora. Tako da ne prihaja do neumnosti in lumparij, ker enostavno tega ne prenašam.

IN se strinjam z nejcko. Tudi mene je vselej malo strah, da bo moj ta mali naletel na take sorte ljudi, ki se ograjujejo, zato mu ne dovolim okrog vandrat neomejeno, kot bi bilo sicer zanj fajn in krasno. Sploh ker ne poznam celotne soseske po tem malem času, kar sem tu doma. Sem bila pa obratno res prijetno presenečena, ko me je zadnjič vprašal, če gre lahko k eni (odrasli) sosedi na obisk in sem rekla da ja. Je ostal tam na kosilu in povedal, da je soseda rekla: da lahko ostane, pa da mamica nima prav, ko reče, da če si nekje predolgo, da si nevljuden, ker je on del "prijateljskih" ljudi tukaj in tega se tu tako ne gleda. Lahko ostaneš kolikor te je volja, lahko ješ kosilo zraven, ker se imamo radi. Bravo moja soseda!user posted image user posted image user posted image  Sem se že ok priselila in tudi vas je ponekod še taka, kot je včasih bila - neograjena- očitno.



Napisano je 20x. Ne pretiravam. Torej?
Nadalje je v prvem postu napisano, da ne pomaga ne lepa ne grda beseda. Torej predvidevam, da se je poskušala pogovorit z otrokom.
Glede na prvi post, so bili tut odgovori v tem stilu. Zdej meni je brezveze ugotavljat ali je ta oseba res tako mislila kot je in ali je pretiravala ali ni. Napišem pač odgovor na to, kar je oseba napisala. Ne pa na to, kar jaz mislim, da je ona mislila. In tako mislim, da je odgovarjala tud rija in še nekatere.
In glede na prvi post, se pridružujem njenemu mnenju: zelo rada imam družbo, otroci me ne motijo, sploh zato, ker je naša hiša tudi bila vedno polna otrok, ko sem bila majhna...Ampak, kar je preveč, je pa preveč. In 20x (pa tudi 10x, ali pa 'samo' 7x) je preveč. Vsaj zame...In avtorico tudi...
Pa tudi v primeru, da nekdo ne želi družbe in mu gre na živce, če nekdo pri njemu pozvoni tretjič v enem dnevu...Zakaj bi to nujno moralo bit nekaj slabega? Ljudje smo si pač različni. Eni imajo ful radi svoj mir, so eden drugemu čist dovolj...spet drugi imajo radi čimveč družbe in non stop hodijo okrog ali pa so gostitelji...In jaz pač razumem vse- in ene in druge. Mogoče zato, ker meni večinoma paše družba (spet ne preveč), spet drugič pa rabim svoj mir in (skoraj) nikogar zraven sebe. In potem pač razumem obe strani- ker imam obe strani v sebi.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: pa to pop....
30.4.2010 7:46:02   
*miska.mcc*
jaz pa ne razumem starsev od zvonecega otroka...

ce 20x na dan zvoni se pravi, da ga po cele dneve ni domauser posted image
moja 2 imata tudi prijateljcke in hodita k njim in oni k nam. ampak smo zmenjeni in se drzimo dogovorov.

pa tudi, ko imam dovolj obiska lepo recem, da naj gre zdaj pa domov in obratno moja 2 poslje mami od prijateljcka domov. brez vsakih zamer.

(odgovor članu picola1)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: pa to pop....
30.4.2010 10:24:35   
Sofi
Tudi mi imamo sosedovega otroka cele dneve pri nas (t.j. od 15.00 ko pridemo iz vrtca in službe do večera, ko ga jaz pošljem domovuser posted image ). In seveda se ves čas čutim odgovorna zanj, pa resnica je, da več otrok je skupaj, bolj so pogumni in divji. Vsekakor je to obremenitev zame, otroci pa uživajo. Se je pa že večkrat zgodilo, da je mojima fantoma bilo druženja več kot dovolj in sta ga sama poslala domovuser posted image .
Ampak ta deček se mi smili, živijo na kmetiji, oba starša sta doma (se preživljajo s kmetijo, jim ne gre slabo), nihče se ne ukvarja z njim, ves čas je zraven atija in ga gleda ko kaj dela, pol dneva na traktorju, spozna se na vse na kmetiji - ampak drugega pa ne ve. Star je šest let, v vrtec ga niso dali, šolo so za eno leto prestavili, otrok je prepuščen samemu sebi, edina družba sta mu moja sinova - in potem pač potrpim. Je občasno nadležno ampak otrok pač to rabi.

_____________________________

Domišljija je začetek ustvarjanja.
Domišljaš si, kar si želiš, želiš si, kar si domišljaš in nazadnje ustvariš, kar hočeš.
(G.B. Shaw)

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?