|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Poročni konfeti
29.5.2010 16:51:41   
natasarobi
Mene pa zanima kam po poročne konfete? Malo sem gledala po netu, pa ne vem ali se to splač naročati ali je bolje kam iti iskati?

Tiste, ki ste naročale, koliko časa ste čakale?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Poročni konfeti
29.5.2010 19:56:17   
blaža
Ne vem od kod si natasarobi, ma tej na linku so meni vsi po vrsti, kako bi rekla, ne kaj preveč,..

V Kopru smo vajeni malo bolj lepih konfetov. maš na tržnici v Kopru Bombonček, kjer dosti folka naroči, pa še kje bi se našlo.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu froggy)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Poročni konfeti
29.5.2010 20:02:51   
bobica
jaz sem kupila v promaku material in vse naredila sama.....prideš pa sigurno bolj poceni skozi...

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Poročni konfeti
29.5.2010 20:04:41   
blaža
Sej moji so bli tudi home made. teta mi je skvačkala ene lepe, nič kičaste prtičke, za konfete z zelo tankim elegantnim cvirnom, pol sem si pa sama iz fimo mase naredila tri kale in dala tisti til, pa en lep nežno zelen trkec pa je blo lušno, pa skoraj zastonj. Pol sem si pa še za v lase nardila kale iz fimo mase, pa še priponke za svate.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Poročni konfeti
29.5.2010 21:37:35   
somic
IZVIRNO SPOROČILO: bobica

jaz sem kupila v promaku material in vse naredila sama.....prideš pa sigurno bolj poceni skozi...


tako je!

jaz sem jih delala za krst, pa me je prišlo vse skupaj po konfetu okoli 60 centov... niti ne, s tem da nisem popolnoma nič šparala, ker jih nisem rabila veliko, če bi jih rabila več, bi bila cena še manjša.

sem pa kupila tudi jaz materijal v promaku, bombone pa v kopru na tržnici- trgovina bombonček

_____________________________

največje veselje in užitek do sedaj je moj patrik (6.1.2010). bom dočakala še kakšno tako veselje??

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Poročni konfeti
30.5.2010 9:35:20   
Anonimen
teta mi je skvačkala ene lepe, nič kičaste prtičke, za konfete z zelo tankim elegantnim cvirnom, pol sem si pa sama iz fimo mase naredila tri kale in dala tisti til, pa en lep nežno zelen trkec pa je blo lušno, pa skoraj zastonj.


Na eni od porok smo dobili prtiček z idrijsko čipko, v katerega so bili zaviti bonboni. Prav ljubko!

Pa dve zvezani glineni čaši sta se mi tudi zdeli domiselni.

(odgovor članu blaža)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Poročni konfeti
30.5.2010 17:16:00   
alma82
IZVIRNO SPOROČILO: bobica

jaz sem kupila v promaku material in vse naredila sama.....prideš pa sigurno bolj poceni skozi...


Jaz sem tudi material kupila v Promaku in vse naredila sama.
Je unikatno in prelepo, ker je narejeno točno po tvoji želji user posted image


(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?