|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Rabim pomoč
17.5.2010 20:32:09   
klepetuljica

Ker sem nova na tem forumu nisem vedela kje naj odprem temo pa sem jo kar tukaj,ker vidim,da čvekate o vsem.user posted image

Nabralo se mi je kup premajhnih oblačil ki jih bom prodala kolergici.Cotke so skoraj nove oblečene parkrat pri enem otroku.Sepravi je cca 140 kosov oblačil,nekaj čevljev,kombinezon,jaknice......vse H&M,Zara in Beneton.Saj bi ji vse podarila,ampak tudi meni pride prav kak euro,bom tamali kupila druga oblačila.No problem je v tem,ker nevem koliko je vse to vredno,nevem kaj ji naj rečem kaka je cena? Mi lahko prosim predlagate kako ceno,da bom približno vedla kako in kaj?

Hvala vam za odgovore
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Rabim pomoč
17.5.2010 20:41:27   
Rožica I
Malo prebrskaj na tem forumu, da boš dobila mal občutka:

http://www.mama.si/forum/index.php?board=40.0

Drugače pa je ok, če ji predlagaš, da sama pove ceno, ki jo je pripravljena plačat. Jaz bi težko kolegici kaj prodala, raje vidim, da se dogovarjam z neznanimi ljudmi glede tega user posted image .

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu klepetuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Rabim pomoč
17.5.2010 20:45:30   
klepetuljica

Rožica sem gledala že tam ja,ampak potem bi ji morala rečt ceno 300eurov,to pa mi je malo preveč. Ja tudi jaz bi rajši poslovala z neznanko,ampak mi je sama rekla da kupi ali pa nič.user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Rabim pomoč
17.5.2010 21:07:36   
eva1
Najbolje da res rečeš naj si pogleda cunje in pove ceno!

(odgovor članu klepetuljica)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Rabim pomoč
17.5.2010 21:11:28   
klepetuljica

Tudi to sem ji že predlagala...bom ji res kar rekla naj pride k meni in sama predlaga ceno,ker mi je res malo naprijetno.user posted image

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?