|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   hujšanje po ločevalni dieti
16.12.2011 15:27:01   
amadeja_
POzdravljeni!


Zanima me ali kdo hujša po ločevalni dieti. Jaz sem danes 46.dan in rezultat -10kg. Se mi kdo pridruži in se skupaj spodbujamo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
17.12.2011 9:13:53   
thaiss
evo me :)
jaz sem šele 20 dan, -3kg

< Sporočilo je popravil thaiss -- 17.12.2011 9:14:21 >


_____________________________

****************************************
najin sonček Matia je posijal 27.2.2007 ob 12:59

****************************************


(odgovor članu amadeja_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
19.12.2011 12:06:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu thaiss)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
10.1.2012 23:45:16   
papircek
Vsem čestitke za vztrajnost in uspehe!!

Je pa tako.. po tej ločevalni dieti nikar ne naredite napake in začnite ponovno jesti vse povprek, ker grejo kilogrami potem magično gor user posted image

Sama sem dala skozi to dieto, lepo shujšala, -21kg, vendar pa so se mi potem začeli kg kopičit nazaj (vem, da je to moja krivda, pa vendar - v opozorilo, da ne zapravite teh čudovitih rezultatov).





_____________________________

Spletna trgovina LanStore, www.lanstore.si

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
23.1.2012 18:19:24   
bUbAmAmA
Pozdravček! Probala sem toliko diet, probala sem "MANJ ŽRI" pa sem zdržala 3 dni pa udriiii nazaj po hrani k sm bla tok lačna te 3 dni...No pol pa gledam svojo sosedo k jo je blo usak dan manj in manj, pa jo vprašam po tem čudežu, pa mi reče LOČEVALNA DIETA in opiše zadevo, no pa dejmo še to probat si mislim....in JA JA JA to je edina stvar k mi je pomagala u lifu zgubit kile, brez otrekanja dobri in ljubi hrani, samo ločevat jo morš...RATALO MI JE ZGUBIT 14kg V SLABIH 2 MESCIH, ja vem, prehitro, ko sem videla da zdej pa dost da nebo kej narobe, sem nehala, začela nazaj jest normalno, seveda če sm jedla meso sm uzela rajši več mesa pa malo krompirja...mal sem spet mirkala, ampak DOBILA NISEM PA NIČ NAZAJ, so me usi strašili use boš nazaj dubla pa še več, ja valda so se lahko to zgodi, mislim, da se morš useen mal mirkat pač si dosegu neki zdej pa nemorš kr it na zajterk 2 sendviča, kosilo pizza, večerja kebab pa jamrat use sm nazaj dubu,..... ZDEJ SM NOSEČKA user posted image se že redim user posted image amapk takoj k bo možno ko rodim udriiiii po ločevalni user posted image ....naj povem da sem bila skor 3 leta po ločevalni z kilažo, ki sm jo dobila z dieto! .... probajte punce, dobra stvarca! Pozdravček

(odgovor članu papircek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
23.1.2012 18:38:57   
pebs
Jest sm na ločevalni dons prvi dan, pa se mi zdi,da če bom vztrajala, bom šla hitr dol. Dons mam beljakovinski dan. Mene pa zanima, če so dovoljeni vmesni prigrizki, al so sam trije obroki?

(odgovor članu bUbAmAmA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
23.1.2012 18:47:51   
bUbAmAmA
_pebs_ Ratal ti bo, sam vstrajaj, ne obupat, men tud niso šle kile dol takoj, prvih 14 dni mislim da sam 2,3kg pol se je pa odprlo samo po sebi, telo rabi da se navadi, sm mela tud problem z prebavo-zaprtostjo, sam k se je telo navadlo je pa kr šibalo use, in kile in obiski wc-ja user posted image ! js kadar nisem mogla zdržat, da sem bla lačna, sm jedla sadje, pojej komot kako jabolko, banano....! Verjeti moraš vase, pa ne obupat takoj, telo rabi čas! Srečno _pebs_ user posted image

(odgovor članu pebs)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
23.1.2012 20:10:11   
Lara28
Jaz sem danes zaključila 8. dan ločevalne. V enem tednu sem zgubila 2,5 kg. Zaenkrat mi gre super, lačna nisem. 2x tedensko hodim migat, pa vsak dan če je le vreme sprehodi z mojouser posted image Moj cilj je vsaj še ene 10 kg. POtem pa naprej....

(odgovor članu bUbAmAmA)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
4.2.2012 14:58:26   
Wellness.B
Z dieto ne moreš živeti celo življenje, zato je smiselno najti nekaj, s čimer lahko vzdržuješ težo na dolgi rok. Ne pozabite piti dovolj vode, 1liter na 25kg telesne teže.. zakaj je voda pomembna pa tako dosti piše na netu :)

_____________________________

Rezultati hujšanja, zdravje in hrana

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
11.2.2012 18:19:32   
Mimona29
Joj jaz imam s pitjem najvec problemov ... kar pozabim :(

(odgovor članu Wellness.B)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
13.2.2012 9:19:10   
cebela2
punce a mi prosim poveste kašne zajtrke se je pri tej dieti. . vse mi je jasno sam zajtrk mi ni. . nekje berem dva enaka sadeža drugje kos črnega kruha pa črna kava oz čaj. . user posted image user posted image

(odgovor članu Mimona29)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
13.2.2012 11:29:19   
Julija08
Pri ločevalni je za zajtrk vedno sadje...dva sadeža ali pest oreščkov....

Kruh in kava, čaj je ponavadi pri Montignacu kolikor jaz to kaj poznam user posted image

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
13.2.2012 17:01:40   
cebela2
ahaa. . HVALA

a je kateru tu ki se bo tega lotila?

(odgovor članu Julija08)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
24.2.2012 19:22:08   
rdečebela
evo me, jst sm se glihkar lotila oz. danes je 3. dan. Sem pa tudi že en dan gledala če je kje tle na RR kaka tema za to ločevalno, da bi imela mal spodbude, pa nisem našla, danes po naključju odprem tole stran. Vem, da mi lahko proti tem nabranim kilogramom pomaga le tale ločevalna, ker sem 1krat že hujšala po njej (dokaj uspešno). No, zdej se borim s kilogramčki, nabranimi med nosečnostjo :) tako da, čebela... gremo :)

lp

(odgovor članu cebela2)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
27.2.2012 11:53:51   
IvaSem
Poleti sem hujšala po ločevalni in izgubila 8kg. Deluje, vendar moraš biti pridna tudi po koncu diete :)

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
27.2.2012 13:48:03   
talika81
evo, še ena, ki se je lotila te ločevalne.
sem dans 7. dan in moram reči, da se počutim super in imam energije za izvoz.
jaz sem se tudi bala, kako bom, ko se bom lotila novega načina prehranjevanja. moram rečt, da ni težko, tudi sadni dan sem "preživela" brez težav. tako da samo upam, da bom še naprej imela toliko volje, kot jo imam sedaj. tehtala se še nisem, bom še počakala, ker vem, da pri nekaterih traja malo več časa, da se začnejo kazati prvi rezultati.
s pitjem vode HB nimam težav, ker če ne pijem dovolj vode, mi telo takoj to pokaže.
jedilnike sem si tudi že nekak naštudirala.
bi pa prosila, če ima kdo knjigo o tej dieti in o receptih v .pdf obliki, če bi mi jo lahko posredoval po mailu.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu IvaSem)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
27.2.2012 21:11:06   
rdečebela
Oh, jst se mi zdi da pa ma kr tko ene krizne momente, ko bi kaj žvečila, tako mimogrede, bolj iz navade kot iz potrebe :) sploh ker sem cele dneve doma. No, sej se bom navadila, upam :) na začetku je bolj zoprno, potem se ti itak tudi želodec mal skrči in ne čutiš tolk lakote. Vode, še ne spijem po 2litra dnevno. enostavno se ne spomnim.
Talika81 - sem dobila knjigo na netu, pobiram dol, sporoči mail. jst imam itak kupljeno knjigo doma.
Srečno vsem, ki ste se lotile shujševalne :)

lp

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
27.2.2012 21:22:43   
LuLu
rdečebela ...ZS sem ti poslala... prosim za odgovor. Hvala, lp

(odgovor članu rdečebela)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
28.2.2012 13:56:20   
talika81
rdečebela, tudi jaz sem ti poslala ZS za knjigico.




_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
29.2.2012 20:31:58   
mižek
pozdravljene.

tudi jaz sem že pričela ločevat prehrano po tej dieti in bi se vam rada pridružila, ali bi mi lahko po mailu poslali recepte oz priročnik ki spada k tej dieti.

hvala :)

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
2.3.2012 11:31:10   
womanpolice
Ojla. Sedaj sem že tretjič na ločevalni.

Prvič sem shujšala (po okrevanju po prometni nesreči in veliko pridobljenih kg) v štirih mesecih in pol 17 kg. Iz 74 na 57 kg. Počutila sem se odlično. Nazaj sem pridobila le 3 kg.
Drugič sem hujšala po porodu (rodit šla z 90,5 kg - imela tudi veliko vode) in sem v 90 dneh shujšala KOMAJ 10 kg (iz 76 na 66 kg).
Sedaj hujšam tretjič, ker se vračam v službo in ne morem zapeti službenih hlač :-/  , štartala sem 4.2. z 68,7 kg, danes 2.3. jih imam 65,6 kg (SAMO TRI KG V ENEM MESECU).

Se mi zdi, da večkrat se greš ločevalno manj shujšaš, ker se mi zdi, da se telo že navadi tega ločevanja... al kaj... ne vem... do 26.3. mi je cilj priti vsaj na 62 kg. Ampak mislim, da bo treba vključiti še telovadbo, vendar sem po celem dnevu z mojo škratinjo tako utrujena, da se mi enostavno ne da... krizaaaaaaaaaa.

Pa ve?

(odgovor članu mižek)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
2.3.2012 12:15:05   
Petka09
IZVIRNO SPOROČILO: womanpolice

Ojla. Sedaj sem že tretjič na ločevalni.

Prvič sem shujšala (po okrevanju po prometni nesreči in veliko pridobljenih kg) v štirih mesecih in pol 17 kg. Iz 74 na 57 kg. Počutila sem se odlično. Nazaj sem pridobila le 3 kg.
Drugič sem hujšala po porodu (rodit šla z 90,5 kg - imela tudi veliko vode) in sem v 90 dneh shujšala KOMAJ 10 kg (iz 76 na 66 kg).
Sedaj hujšam tretjič, ker se vračam v službo in ne morem zapeti službenih hlač :-/  , štartala sem 4.2. z 68,7 kg, danes 2.3. jih imam 65,6 kg (SAMO TRI KG V ENEM MESECU).

Se mi zdi, da večkrat se greš ločevalno manj shujšaš, ker se mi zdi, da se telo že navadi tega ločevanja... al kaj... ne vem... do 26.3. mi je cilj priti vsaj na 62 kg. Ampak mislim, da bo treba vključiti še telovadbo, vendar sem po celem dnevu z mojo škratinjo tako utrujena, da se mi enostavno ne da... krizaaaaaaaaaa.

Pa ve?



Prvič si hujšala in si imela največ kg za izgubit, zato je tudi šlo tako hitro, ker si jih verejtno glede na svojo višino in takratno težo imela dosti preveč. In tiste, katerih telo ima največ za zgubit, bo tudi izgubilo kao največ...

Manj kg imaš za izgubit, počasneje gre, saj ti recimo fali samo še kakih 7 kg do idealne teže (da si pač suha oz. v pravem razmerju višina - teža).
Jaz hujšam iz 65 na 58 nekje... In sem začela že decembra malo, potem konec januarja pa zares... V prvem mesecu sem shujšala dva kilograma oz. na 63. Do danes prišla na 62 in se počutim super, da mi je tako uspelo.
Pa še ne grem se tiste stoprocentne ločevalne - po dnevih... Ampak ločujem samo znotraj obrokov. Pa gre, počasi, vendar gre... In tako je tudi najbolj ziher oz. da se telo počasi privaja...

(odgovor članu womanpolice)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
2.3.2012 13:00:15   
talika81
jaz pravim tako: na brzino nič ne gre. potrebno je biti potrpežljiv in vztrajati.
womanpolice, jaz tudi nimam časa za telovadbo, ker mi večino časa v dnevu vzame služba+vožnja, preostanek dneva pa posvetim mojemu sončku, pol ko zaspi, pa pospravljanju, kuhanju ...
tako da vem, kako je.

jaz sem si rekla, da poskusla bom, bomo videli, kako bomo uspešni. zanekrat mi uspeva, sem se tudi že navadila na ločevanje. koliko kg bom spravila dol, bom. boljše je nekaj kot pa nič. tako da bomo videli.

vidim pa, da se že sedaj, ko sem šele slabih 14 dni na dieti, že bolje počutim, nisem tako napihjena, imam več energije. tako da je tudi zaradi tega pri meni super.

mislim tudi, da bolj ko se boš obremenjevala s kg, koliko jih je šlo dol, slabše bo. po moje no. jaz sem se odločla, da se nekaj časa sedaj sploh ne bom tehtala. da se ne bi preveč pol obremenjevala.


_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
4.3.2012 0:18:14   
*Sinty*
Tudi sama bi rada pričela z ločevalno dieto, edino kar me skrbi je, da bi izgubila mleko ker dojim, k pravijo da med dojenjem nobenega hušanja. user posted image je star šele 3 mesece. Je katera poskusila med dojenjem?

_____________________________

"Vsakdo dela napake. Odpuščati jih je dejanje ljubezni."

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: hujšanje po ločevalni dieti
4.3.2012 20:48:44   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: *Sinty*

Tudi sama bi rada pričela z ločevalno dieto, edino kar me skrbi je, da bi izgubila mleko ker dojim, k pravijo da med dojenjem nobenega hušanja. user posted image je star šele 3 mesece. Je katera poskusila med dojenjem?

Na fb "Slim & fit po ločevalno" so začeli s to dieto. Tam sta tudi avtorici knjige Rine, 90-dnevna loč. dieta, pa odgovarjata na vsa vprašanja...

(odgovor članu *Sinty*)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?