|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   apikotomija (zobna kirurgija)
24.5.2010 21:38:32   
TomTaylor
A je slučajno katera bila na apikotomiji? Imam par vprašanjuser posted image

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: apikotomija (zobna kirurgija)
24.5.2010 21:39:43   
BUŠICA
sama nisem bila, jih pa delam. vprašaj.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: apikotomija (zobna kirurgija)
24.5.2010 22:15:49   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

sama nisem bila, jih pa delam. vprašaj.


Res? user posted image
No, takole je - imam en pred leti "zdravljen" zob - omrtvičen, s štiftkom in umetno krono. V bistvu je zob mrtev. No, naj bi bil.user posted image In zdaj me ta zob boli (danes me boli že cela ličnica). O tem, da vidim vse zvezde in še kaj zraven, če se zoba samo dotaknem, ne bi.... Bila sem pri svoji zobozdravnici, ki mi je napisala AB, me poslala na slikanje zoba in hkrati omenila zobnega kirurga in opisala postopek, ki ustreza apikotomiji. Pa še nekaj o vnetju, pa o granulomu...več ne vem o čem točno...ma itak me tolk boli, da nisem bila (in še vedno nisem) čisto pri stvari (jemljem pa lahko le Lekadol, ker dojim).....okej, dolgovezim...

- poseg vem, da je pod LA, ampak, kaj pa po posegu? A fejst boli? (upam, da ne isto alpa bolj, kot me že zdaj)
- šivi se odstranijo po 1 tednu, ane - kako je pa s higieno ust (ok, zobe normalno umivat, to že vem) a je treba s čim izpirat?
...

ej, čist sem out od bolečin...bi te lepo prosila, če mi malo napišeš o tem postopku..


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: apikotomija (zobna kirurgija)
24.5.2010 22:37:21   
BUŠICA
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

- poseg vem, da je pod LA, ampak, kaj pa po posegu? A fejst boli? (upam, da ne isto alpa bolj, kot me že zdaj)
- šivi se odstranijo po 1 tednu, ane - kako je pa s higieno ust (ok, zobe normalno umivat, to že vem) a je treba s čim izpirat?
...

ej, čist sem out od bolečin...bi te lepo prosila, če mi malo napišeš o tem postopku..




po antibiotiku ti bo kmalu bolje. po posegu  ne boli kaj dosti, vzemi kak lekadol in dajaj mrzle obkladke na ta predel (ti bo zmanjšalo oteklino ali celo otekline sploh ne bo).
higiena normalna. ni potrebno z ničemer izpirat.
ni nič kompliciranega, nič batuser posted image . gre za odstranitev vrha zobne korenine, ki je kronično vneta.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: apikotomija (zobna kirurgija)
24.5.2010 23:03:14   
Colt
Bušica, morda poznaš dr.Roka Schara? Fejst dedec, me je kr parkat mel na stolu user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: apikotomija (zobna kirurgija)
25.5.2010 7:20:42   
Pauline
Jaz sem imela apikotomijo dve leti nazaj..........ni bilo nič takega.......med samim posegom nič ne čutiš, potem se malo razboli, vendar nič kritičnega.....jaz sem samo prvi dan jemala ketonale, potem je bilo pa OK. Sem pa imela dva dni malo zatečen obraz. Spomnim se, da mi je rekel naj čim manj toplega jem in pijem......sem si pa  na ta račun privoščila velikoooooo sladoleda.

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: apikotomija (zobna kirurgija)
25.5.2010 8:58:04   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: BUŠICA

IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

- poseg vem, da je pod LA, ampak, kaj pa po posegu? A fejst boli? (upam, da ne isto alpa bolj, kot me že zdaj)
- šivi se odstranijo po 1 tednu, ane - kako je pa s higieno ust (ok, zobe normalno umivat, to že vem) a je treba s čim izpirat?
...

ej, čist sem out od bolečin...bi te lepo prosila, če mi malo napišeš o tem postopku..




po antibiotiku ti bo kmalu bolje. po posegu  ne boli kaj dosti, vzemi kak lekadol in dajaj mrzle obkladke na ta predel (ti bo zmanjšalo oteklino ali celo otekline sploh ne bo).
higiena normalna. ni potrebno z ničemer izpirat.
ni nič kompliciranega, nič batuser posted image . gre za odstranitev vrha zobne korenine, ki je kronično vneta.



hvala Bušica. user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu BUŠICA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?