|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   avtosedeži romer
18.12.2011 17:16:20   
arabela*
Tiste, ki imate otroške avtosedeže Romer,od 15-36, me zanima kateri model imate in kateri je najboljši, odločam se sicer med štirimi(Kid plus Greta, Kid plus Harry, Adventure Billy in Kid plus Jet).

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 17:40:04   
ledenka
Odločaš se med dvema modeloma user posted image Kid plus in Adventure. Kar se tiče barve, izberi takšno, kot ti ustreza. Naš sedež je sicer z Highline blagom, je bolj prijazno v vročini.

Poglej tudi rezultate crash testov, pa kako ti sedež paše v avto, se ga da ok pripet in ne nazadnje, kako je všeč otroku.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 17:44:05   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Odločaš se med dvema modeloma user posted image



pa resuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 17:44:44   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

se ga da ok pripet



to bi se tak naj vsi enako pripenjali...ali?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 17:47:46   
ledenka
Adventure je dokaj slabo ocenjen

http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=124&nc=False

Tako da bi jaz najbrž v tej izbiri šla raje po Kid plus

http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=84&nc=False


Jaz razmišljam pa o Kidfix Sict ali kaj je že, samo imam zagotovo še kake pol leta časa (in upam na kako kul barvo user posted image )

< Sporočilo je popravil ledenka -- 18.12.2011 17:49:09 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 18:10:07   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Adventure je dokaj slabo ocenjen

http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=124&nc=False




ga črtamuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 18:11:24   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: ledenka


Tako da bi jaz najbrž v tej izbiri šla raje po Kid plus

http://www.adac.de/infotestrat/tests/kindersicherung/kindersitz-test/detail.aspx?KisiID=84&nc=False


Jaz razmišljam pa o Kidfix Sict ali kaj je že, samo imam zagotovo še kake pol leta časa (in upam na kako kul barvo user posted image )



bi tud z izofixom, pa žal nimam te možnosti...

barva...jaz imam najraje sivo ali črno, da ni tako fejst vpadljivauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 19:35:04   
ledenka
imaš tudi brez isofixa, Kid plus SICT

http://www.britax-roemer.de/auto-kindersitze/auto-kindersitze/kid-plus-sict

samo tale je menda precej širok in je fino preverit, če paše v avto

< Sporočilo je popravil ledenka -- 18.12.2011 19:36:08 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 21:42:12   
nananaja
samo tale je menda precej širok in je fino preverit, če paše v avto

že navaden kid plus zasede cel sedež v našem karavanu, ta je še širši. veliko je odvisno, ali bo na sosednjem sedežu kdo kdaj sedel.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: avtosedeži romer
18.12.2011 22:08:53   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

samo tale je menda precej širok in je fino preverit, če paše v avto

že navaden kid plus zasede cel sedež v našem karavanu, ta je še širši. veliko je odvisno, ali bo na sosednjem sedežu kdo kdaj sedel.



a tako je velikuser posted image

mi imamo na vsaki strani en sedežpa kolk vidim v avtih, so ti romerji full lični, nič rabusni...user posted image

a je samo ta kid plus tako velik?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: avtosedeži romer
19.12.2011 6:42:59   
nova_tukaj
Jaz imam v enem avtu King plusa brez isofiksa in sem zadovoljna, v drugem pa Recaro sedež in je tudi fajni. Oba sta nekje iste velikosti. Imam pa oba v črno sivi barvi. In, če se kaj polije se ne vidi tako, kot pri kakšni svetli barvi. Sem zadovoljna user posted image . Pred nakupom poglej še malo po tujih straneh. Jaz sem Römerja kupila preko Pramworld-a in sem s poštino plačala dosti manj, kot pri nas. Recaro pa sem vzele na otroškem bazarju in je bila tudi akcija.

Lepo izberi user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: avtosedeži romer
19.12.2011 8:46:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj
Pred nakupom poglej še malo po tujih straneh. Jaz sem Römerja kupila preko Pramworld-a in sem s poštino plačala dosti manj, kot pri nas.

Ja se strinjam ... mi smo za našo Evolvo 123 na Pramworldu dali 100€ manj s poštnino vred, kot pa če bi ga nabavili v BC ... samo v angliji se Römer trži pod imenom Britax, gre pa za ene in iste sedeže.

(odgovor članu nova_tukaj)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: avtosedeži romer
19.12.2011 9:41:29   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: Otika

IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj
Pred nakupom poglej še malo po tujih straneh. Jaz sem Römerja kupila preko Pramworld-a in sem s poštino plačala dosti manj, kot pri nas.

Ja se strinjam ... mi smo za našo Evolvo 123 na Pramworldu dali 100€ manj s poštnino vred, kot pa če bi ga nabavili v BC ... samo v angliji se Römer trži pod imenom Britax, gre pa za ene in iste sedeže.



tu na baby land strani so se mi zdi najbolj ugodni. pa še poštnine ni.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: avtosedeži romer
19.12.2011 9:48:40   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: nova_tukaj

Jaz sem Römerja kupila preko Pramworld-



sem pogledala in je pod britax samo en...dost bolj ugoden..kot pri nas...
A mi ve katera povedat koliko je plačala poštnino?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu nova_tukaj)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: avtosedeži romer
19.12.2011 9:58:04   
arabela*
Že našla poštnino....me pa zanima, če je preko te spletne strani možno tudi plačilo po povzetju ali striktno s kartico?

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: avtosedeži romer
19.12.2011 10:36:58   
Anonimen
Mislim daje samo s kartico ... Mi smo 2 letni nazaj plačali 45€ poštnine, torej je evolva priša 150€ s poštnino vred, v BC je bila pa takrat skoraj 250€ user posted image

< Sporočilo je popravil Otika -- 19.12.2011 10:37:44 >

(odgovor članu arabela*)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: avtosedeži romer
20.12.2011 9:50:47   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: nananaja

že navaden kid plus zasede cel sedež v našem karavanu



meni se pa zelo ličen zdi, napram drugimuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: avtosedeži romer
20.12.2011 9:52:15   
arabela*
Hvala za pomoč..smo nabavili Romerja kid plus Haryuser posted image ..upam, da bo služil dolgouser posted image

Kar preko babylanda in še bomo pri njih naročali, ker so super duper..ažurni, kot malokdo..včeraj kliknila, danes imam že avtosedež domauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?