|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Paprikaš, čufti-zamrzovanje
17.6.2010 11:45:03   
Tejči
Ojla,

mene pa zanima kako dolgo imate zamrznjeno hrano, kot je piščančji paprikaš (ni naret do konca-brez kisle smetane) in čufti (samo kuglice, brez omake)? Bi bilo to čez mesec in pol še užitno?

Lep pozdrav
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Paprikaš, čufti-zamrzovanje
17.6.2010 11:52:28   
mini86
ja itak..js ne gledam ne vem kok na to-oz sploh ne..k skuham skuham in ko se poje se pač poje..nima bit kej sj je zmrzneno

_____________________________

Opazujem te kako mirno spiš, te pobožam in ti že stotič preštejem vse prstke...In šele, ko tvoja dlan leži v moji, opazim, kako zares majhen si. Tako majhen si-pomeniš pa mi ves svet!

(odgovor članu Tejči)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Paprikaš, čufti-zamrzovanje
17.6.2010 13:15:15   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ja itak..js ne gledam ne vem kok na to-oz sploh ne..k skuham skuham in ko se poje se pač poje..nima bit kej sj je zmrzneno


enako, nikoli ne gledam kolk časa je notuser posted image .

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Paprikaš, čufti-zamrzovanje
17.6.2010 13:26:15   
Tejči
No fajn, bo še za drugo rundo morja ostalouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Paprikaš, čufti-zamrzovanje
17.6.2010 13:34:45   
Jessy
IZVIRNO SPOROČILO: mini86

ja itak..js ne gledam ne vem kok na to-oz sploh ne..k skuham skuham in ko se poje se pač poje..nima bit kej sj je zmrzneno


Isto! Le, da jaz vse do konca skuham in potem le dobro prevrem. Tudi vse omake dam zraven.

_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu mini86)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Paprikaš, čufti-zamrzovanje
21.6.2010 20:29:07   
zvezdica_1
2 meseca. več običajno ne. ker pa imam kombiniran hladilnik s 3 predali zamrzovalnika, vedno zamrznem samo kroglice od čuftov, omako pa sproti naredim. itak je v 10 min gotovo.

(odgovor članu Jessy)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Paprikaš, čufti-zamrzovanje
28.6.2010 19:12:22   
onka
Kako naredite čufte, s kruhom ali rižem?

(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Paprikaš, čufti-zamrzovanje
30.6.2010 19:46:35   
Čebel@
IZVIRNO SPOROČILO: onka

Kako naredite čufte, s kruhom ali rižem?
jaz ne dam ne enega ne drugega,ampak mleto meso+prepražena čebula+jajce

(odgovor članu onka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





4 preprosti recepti za zdrav domač sladoled
video
Sladoled obožujemo odrasli, nad njim pa so še posebej navdušeni naši malčki. Poiskali smo nekaj zdravih različic prepros...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?