|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   bivša-bivši...z razlogom ja :)
6.7.2010 11:00:58   
dory
No preden najdeš pravega sopotnika v svojem življenju zagotovo nekajkrat poskusiš svojo srečo...no eni več eni manj...in glede na to, se nabirajo fajli slik,filmčkov in vsega...

ne vem zakaj je meni tako neprijetno, ko vidim kake fotke, skupaj z bivšimi...pa saj vem,da ima vsak svojo zgodovino ampak meni je tisti trenutek fajn neprijetno...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
6.7.2010 11:04:53   
Anonimen
dory, zakaj le?
ti je neprijetno tudi ob slikah s prijatelji, s katerimi se ne družiš več?

kar je bilo je bilo. živiš življenje naprej.

< Sporočilo je popravil k.tja -- 6.7.2010 11:05:31 >

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
6.7.2010 11:05:22   
ronja
Ko vidiš svoje fotke z bivšimi ali od svojega moža fotke z bivšimi ali kar katerekoli fotke z bivšimi (prijateljeve, recimo)?

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
6.7.2010 11:08:50   
dory
ma ja saj vem, kar je bilo je bilo...saj sama sebe ne razumem zakaj me tako stisne ko vidim svojega kako se objema z bivšimi...k sreči je to samo tisti moment, ko zagledam kaj takega...potem gre mimo..

grozna sem ja vemuser posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
6.7.2010 11:10:21   
Anonimen
nisi grozna. samo človeška.

daj, pogovori se s svojim, ker zagotovo je še nekaj drugega, kar te teži.

(odgovor članu dory)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
6.7.2010 12:55:29   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
6.7.2010 12:59:00   
ronja
mogoče te preseneti resničnost čustev, ki jih vidiš na fotkah. Ker kadar se pogovarjata o bivših, verjetno ni tako zelo navdušen nad njimi, kot je bil v trenutku slikanja (pač se je vmes že kaj zgodilo, zaradi česar sta postala bivša in zdaj se spomni vsega, v paketu, takrat pa je bil pač samo zaljubljen in vesel, da je z njo). in v tvoji glavi je potem ta slika, kar ti je govoril in se ne sklada s tisto na fotki...

Tu ti lahko pomaga tvoj odnos do bivših: veš, da se odnosi z leti spreminjajo: nekatere ljudi imamo vedno raje, druge vedno manj radi... To, kar je nekoč bilo, ne pomeni, da bo za vedno. Mu je pa vsekakor nekoč pomenila ves svet - s tem se je  pa najboljše kar sprijaznituser posted image . hvalabogu - to pomeni, da zna imet rad in ima zdaj lahko tako rad tebe. Če bi nje ne imel rad, potem bi bilo verjetno nekaj narobe z njim - da je s punco, ki je nima rad... No, tako jaz to gledam. Res pa nisem preveč ljubosumno bitje po naravi.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
7.7.2010 10:12:07   
Greenie
Dory jaz te popolnoma razumem. In ja, tudi meni je bilo blazno neprijetno, ko sem videla mojega objemat in lubčkat drugo. Jaz takih stvari ne šparam; slike z bivšimi sem v večini pometala stran (pustila sem samo takšne iz posebnih priložnosti - matura recimo), prav tako sem vrgla stran pisma ipd. Zakaj bi nekaj shranjevala, če mi tista oseba ne pomeni nič več???? Priznam tudi, da sem bila kar packa, vendar sem tudi mojega dragega prosila, da je vrgel stran fotografije (vsaj večino), obdržal je pač družinske ... Me pa tudi še vedno stisne, ker ima njeno zlatnino, vedno reče, da jo bo prodal pa je še ni user posted image

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
7.7.2010 10:14:24   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Greenie

Dory jaz te popolnoma razumem. In ja, tudi meni je bilo blazno neprijetno, ko sem videla mojega objemat in lubčkat drugo. Jaz takih stvari ne šparam; slike z bivšimi sem v večini pometala stran (pustila sem samo takšne iz posebnih priložnosti - matura recimo), prav tako sem vrgla stran pisma ipd. Zakaj bi nekaj shranjevala, če mi tista oseba ne pomeni nič več???? Priznam tudi, da sem bila kar packa, vendar sem tudi mojega dragega prosila, da je vrgel stran fotografije (vsaj večino), obdržal je pač družinske ... Me pa tudi še vedno stisne, ker ima njeno zlatnino, vedno reče, da jo bo prodal pa je še ni user posted image


Ojoj, to je pa pretiravanje!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Greenie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
7.7.2010 10:15:11   
pety78
Najbolje bi bilo, da svoje drage enkrat orng kresnete po glavi, da še spomin zgubijo. user posted image  

< Sporočilo je popravil pety78 -- 7.7.2010 10:19:05 >


_____________________________



(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
7.7.2010 12:28:19   
ajsek
Jaz imam pa spravljene stvari. Nekje v neki omari je ena škatla, v njej pa fotoalbum, pliško, spominki s potovanj,... Ven je nisem vzela praktično že od konca zveze, stran pa tudi ne mislim metat. Bo precej krame prej na vrsto prišlo za na odpad.
In še vedno recimo pijem čaj iz skodelice, ki mi jo je bivši kupil. Če bi zdajšnjega to motilo, mi lahko komot kupi novo pollitrsko kahlo, pa staro z veseljem stran vržem. Dokler je nimam, mi je pa stara neprecenljiva user posted image

(odgovor članu pety78)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
7.7.2010 15:59:52   
ronja
Ajoj, pri nas ima pa Lejla za najljubšo igračko enega pingvina, ki mi ga je dal bivši. sem prej vprašala lubija, če ima kaj proti, če jima dam tudi te igrače, ki so mi jih fantje dali, pa me je prav čukasto pogledal "Zakaj pa naj bi mel kaj proti?"  In zdaj nosi ona tega pingvina povsod - sploh je obvezen za v vrtec! Ampak se res nihče ne obremenjuje s tem in moram priznat, da jaz niti približno ne pomislim na bivšega, kadar iščem pingija.user posted image To je Lejlin pingi, nima veze z bivšim, on mi ga je pač samo dal, jaz pa njej, hehe.

Fotk sicer nimava kaj veliko, ker takrat še nisva imela svojih foto aparatov, ampak kar jih je, jih ni nihče vrgel stran. če bi morala vršt stran vse, ki mi zdaj ne pomenijo veliko, potem lahko vržem stran še vse slike z raznimi tetami in strici... POtem ti pa skoraj nič ne ostaneuser posted image .

po moje si je treba samo razjasnit v glavi, da so ta čustva bila takrat, zdaj so pa drugačna. pa je.

(odgovor članu ajsek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
8.7.2010 8:05:54   
barni
VErjamem, da ti je neprijetno. Meni je bilo tudi, ko sem videla pisma in kakšno tudi prebrala. Samo sem mojemu vseeno rekla, da naj jih spravi. Njemu je bilo sicer brez veze in je hotel vržt stran, ko sva se selila. Meni se zdi pa to lepo spomin, morda ne zdaj, morda kdaj kasneje.

Tudi sama hranim veliko stvari iz prejšnjih vez (sploh slik in kartic, pisem imam veliko), s svojimi bivšimi sem načeloma z vsemi v stikih (no, saj jih ni bilo veliko), z nekaterimi smo sedaj družinski prijatelji, gremo skupaj na morje...Pa je čisto ok. Jaz do njih čutim zgolj prijateljstvo, mojega ne moti, napi otroci so pa itak hepi, če se lahko skupaj igrajo.

Odvisno je koliko si stara, koliko časa je minilo od takrat in kako močno zaupaš v ljubezen tvojega partnerja do tebe.

Mi se super razumemo, moj gre tudi na pijačo z mojim bivšim brez problema. Jaz sicer z njegovimi ne grem, ker jih ne poznam. Pa tudi sicer se on ne druži z njimi, ni pa skregan z njimi.

Jaz sem malo romantična duša in se mi zdi, da bi spomini na stara leta lahko popestrili kakšen samotni večer....

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
8.7.2010 9:49:34   
artista7
Do teh stvari imam zelo raznolik odnos ali pa kako bi se reklo, do nekih reči skoraj nobenega. Se s fotografijo dosti ukvarjam, pa je res, da včasih še kaj pogledam starega. Moj zdajšnji nekaj posebej ljubosumen ni, s kom pa kdaj pa kako sem bila, večinoma ve (podrobnosti sicer nisem pravila), je pa na začetku rabil malo več časa, da mi je zaupal da tu ali tam res ni nič več. Je pa tako: zlatnine recimo ne morem nosit oz mi ne paše samo od enega, s katerim sem se razšla na dokaj grd način, nisem pa vrgla stran. Ostalo še imam tu in tam, nimam bolečih spominov ko vidim neko stvar, fotk pa pač ne gledam prepogosto - lahko pa rečem, da je tako prišlo z leti, da me nič ne stisne več - mi je pa bilo hudo recimo, če sem bila na frišno narazen z nekom in sem se znala tudi mučit - pa spet je bilo to različno - vsak se na svoj način proba "pozdraviti".

_____________________________

"I never said to be like me, I say be like you and make a difference." (MM)

(odgovor članu barni)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
8.7.2010 12:02:24   
TomTaylor
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mi2 z bivsim sva ostala v stikih, koneckoncev sva bila skupaj 6 let najinega odrascanja. ravno prejsnji teden nas je prisel s svojo novo obiskat in nam je blo prav fajn. parkrat letno (za RD in novo leto) se slisiva, v 5-10min obdelava teme in adijo. men je fajn, da sva kolega.


enako. In tudi njegova žena pripelje njune otročke k našim na obisk. Meni je tut super, da se štekamo.

Mogoče sem tudi jaz čudna, ker hranim vsa ljubezenska pisma bivših partnerjevih punc ter njihovih spominkov (slik res nima kaj dosti, ene par samo od prve njegove resne punce, ki jo je imel res rad) in skrbno čuvam škatlo z njegovimi "spomini". Je pa res, da sem v škatlo dodala tudi svoja pisma in včasih, ko pospravljam omare, jo vzameva ven in bereva pisma, si pripovedujeva zgodbe in zgode z bivšimi...Pa zmeraj se mi potem tko super fajn zdi, da sem jz dobila (po pismih sodeč) tako oboževanega moškega.user posted image Dober filinguser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
10.7.2010 13:25:50   
PapuaNG
dorz, jaz te tudi razumem user posted image Sem bila pa od nekdaj ljubosumne sorte (starejšega brata sem baje vedno napadala in grizla, če ga je imela mami v naročju user posted image ) in zdaj ni nič drugače. Včasih se hecam, da bi bila najbolj zadovoljna, če bivših enostavno ne bi več bilo user posted image Moj se z eno bivšo tu in tam dobi (pa precej manj, odkar sva skupaj) pa me vedno malo stisne takrat, niti sama ne vem točno, zakaj. Je bilo vedno tako, tudi z drugimi fanti, tko da ni stvar v njemu. K sreči pa slik nima kaj veliko ali pa vsaj jaz ne vem zanje, tko da mi je vsaj to prihranjeno. Sama nisem v rednem stiku z nobenim bivšim, čeprav sem se z vsemi razšla prijateljsko in če se slučajno srečamo ali kaj, kakšno rečemo, več pa ne. Sem mnenja, da je treba bivše pustit na smetišču zgodovine user posted image Nisva pa ne jaz ne moj imela res dolge zveze (ala pet let in več), tko da tok ene navezanosti pa spet ni.

Sem pa svoje slike in druge stvari od bivših lepo pospravila v škatlo in je praktično nikoli ne odpiram. Plišaste igrače imam pa itak namen kakšni ustanovi podarit, samo da jih operem, do takrat so pa spravljene v vreči v omari.

(odgovor članu dory)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: bivša-bivši...z razlogom ja :)
11.7.2010 9:17:20   
mala zirafa
Moj je zavrgel ogromno pisem, ker je hotel končat s preteklostjo.Ja burno sta se razšla.Jaz pa sem tudi zavrgla vse svoje bivše slike razen ene poročne, ker je on pač gor in bog pomagaj.
Mene je na začetku  tudi malo stisnilo pri srcu, ko mi je govoril osvoji pretklosti  in kako sta končala...Sedaj ni o tem ne duha ne sluha.Pa tudi če se srečamo na sprehodu , se kulturno pozdravimo.To je pa tudi vse.
Mislim da je to normalno čustvo, splohna začetku nove zveze.Tako da ne se sekirat.Mimogrede, moja se tudi igra z enim malim pliškotom od simpatije iz sr. šole.user posted image

(odgovor članu PapuaNG)
Neposredna povezava do sporočila: 17
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?