|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kakšen ukrep?
27.7.2010 9:14:11   
mamamajča
Tako... doma smo v drugem nadstropju. V bloku, jasno.
Moj otrok, 3, ne zdrži v stanovanju in če smo že doma, potem je on obvezno na balkonu, ne glede na vreme. Sem mu dala preprogico "cesto", pa tobogan itd., kar pomeni, da je na balkonu tudi lep procent njegovih igrač.
Teh pa vedno manj....

Namreč... včasih mu pač kak avtek preprosto pade na tla. Ponavadi so nas igrače počakale, da smo jih prišli pobrat, pa saj ni to zdaj kaka tona. No, zdaj nas pa že lep čas nič ne čaka, jaz pa tudi ne vidim, kdo bi jih vzel.

Zadnje dni me pa gospe s sosednjih blokov, ki so malo više, opozarjajo na enega mulca, 13, ki dobesedno dežura doli in si naše igrače nosi domov.
Ta mulc mi pije kri. Zvoni na vratih, včasih ob 23.00!!!! Divja po igralih pred blokom in jih uničuje, smo ga že večkrat nagnali. Mama ga z listki pošilja naokrog, da prosjači za denar. Ata je v zaporu....

Kaj naj mu kaj rečem? Naj grem tja in poberem naše igrače? Al naj pustim vse skupaj, ker so bile igrače itak na tleh....?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 9:27:25   
Lolek in Bolek
Če imaš varianto, poskrbi da balkon od spodaj ene 20 cm ogradiš. Stvar rešiš edino na ta račun.
Druga varianta pa je, da malemu dopoveš, da kar pade dol, otroci vzamejo in nima več. Naš je hitro dooumel poanto. Je pa res, da hitro kaj zleti dol, sploh mali avti ali mini tini žogice.....

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 9:29:55   
Lolek in Bolek
Pa tobogan na balkonu? SI ves čas zraven? Nekateri še stole umaknejo v izogib nesrečam...
Pristavi tobogan do ograje in nserča je lahko neizbežna, tudi če si zraven

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 9:30:52   
mamamajča
Pa ja, saj mu itak dopovedujem. Samo še meni se zgodi, da pridem in po nesreči kaj brcnem, recimo...
Ma ne vem, živimo v ful mirni ulici, vsi se poznamo med seboj, brez konfliktov...

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 9:34:58   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Pa tobogan na balkonu? SI ves čas zraven? Nekateri še stole umaknejo v izogib nesrečam...
Pristavi tobogan do ograje in nserča je lahko neizbežna, tudi če si zraven


Ma ne, saj ga nima čist na balkonu, ponavadi mu ga damo tak, da se iz dnevne lahko ven zapelje. pod nadzorom, jasno......

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 9:44:37   
Lolek in Bolek
Jaz bi si pomagala z privijačeno plasiko, v višini 20 cm - pa do roba. Potem teh težav ne bo več. Je pa tudi naš spidi na balkonu tako kot vaš, tako da vem v kakšni fazi ste. In tudi meni včasih kaj dol zleti, da se ne razumeva napak. Včasih kaka kljukica od perila, včasih kaj njegovega.... Ampak na tobogan pa le merkajte, ker so včasih sekunde ko ga premaknjejo in......
Pa ne pametujem!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 9:46:56   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: Lolek in Bolek

Pa tobogan na balkonu? SI ves čas zraven? Nekateri še stole umaknejo v izogib nesrečam...
Pristavi tobogan do ograje in nserča je lahko neizbežna, tudi če si zraven


podpis user posted image ...
jaz iz previdnosti še stole od ograje umaknem - pa četudi sem zraven... nikoli ne veš kaj se frkolinčkom plete po mali glavici... In pri 3-h letih je naša že tako močna, da tudi stol 1,2,3 primakne nazaj k ograji...

hmmm, glede ostalega... mi smo rešili zadevo tako, da sva spodnji del balkona ogradila (moja mami pa je zašila tak dolg in širok trak in ga privezala na ograjo balkona)...upam, da sem ti vsaj malo pomagala user posted image  
saj s sosedovim mulcem ne boš rešila nič, z njegovo mamo pa še manj - žal tudi takšni ljudje obstajajo user posted image user posted image user posted image  
upam, da rešiš v vaše dobro user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 27.7.2010 9:47:22 >

(odgovor članu Lolek in Bolek)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 10:35:48   
mamamajča
punce, hvala za nasvete. Glede tobogana samo to- dava mu ga tako, da gleda iz dnevne ven. med vrati, in je nemogoče, da ga sam premakne, ker ga mora pol celega dvignit, to še pa jaz zdaj komaj, ko sem noseča. Pa nikoli ni sam s toboganom, brez skrbi.

Glede zaščite na balkonu, ja tudi to je v teku, tak da naj ne bi zdaj nič več padlo na tla. ampak vse tisto, kar je že popadalo? a pustim tak kot je in pozabim?

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 10:51:46   
RAKICA2007
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

punce, hvala za nasvete. Glede tobogana samo to- dava mu ga tako, da gleda iz dnevne ven. med vrati, in je nemogoče, da ga sam premakne, ker ga mora pol celega dvignit, to še pa jaz zdaj komaj, ko sem noseča. Pa nikoli ni sam s toboganom, brez skrbi.

Glede zaščite na balkonu, ja tudi to je v teku, tak da naj ne bi zdaj nič več padlo na tla. ampak vse tisto, kar je že popadalo? a pustim tak kot je in pozabim?



kot sem ti že napisala, mislim da ne boš sedaj nič rešila user posted image  čeprav bi jaz mulca vseeno vprašala, tako mimogrede, če bi ga kje videla oz. srečala, da če je slučajno ''ponesreči'' on odnesel malčku igračke?...
drugače pa resnično mislim, da ne boš nič uredila z njim, še manj pa z njegovo mamo - če je res takšna in tako ravna s sinčkom...user posted image  po eni strani se mi smili, po drugi pa user posted image

< Sporočilo je popravil RAKICA2007 -- 27.7.2010 10:52:34 >

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 12:36:34   
mamamajča
pa meni se mali v resnici ful smili. Star je 13 let, po sestrico hodi sam v vrtec, ker mame nikoli ni. Ob petkih zvečer sta vedno sama, ker gre k očetu v zapor, saj veste, kaj mislim...
No zdaj oče občasno že lahko pride skozi vikend domov. zakaj je tam, nimam pojma.
In, široko gledano, fant sploh ni sam kriv, da je tak, kot je.

Mah, sem rekla, da mu pustim to kar je vzel, itak s sestrico nimata bogvekaj, bomo pa mi na balkonu bolj pazli, da bo vse ostalo tam, kjer je..... Bi lahko že v štartu, ne?

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 14:14:35   
sanasan
jaz bi zagradila tisti del, kjer igrače dol letijo z lesom ali plastiko... situacijo tistega fantka in njegove sestrice pa prijavila csd - če je res tako kot praviš...čeprav morda mora mama sama skrbet za oba otroka in dela v turnusu?

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 14:22:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Kaj naj mu kaj rečem? Naj grem tja in poberem naše igrače? Al naj pustim vse skupaj, ker so bile igrače itak na tleh....?


Vidim, da si balkon že zagradila user posted image .

Jaz sem s takimi "mulci" kar direktna - ob priliki ga normalno vprašaj, če bo igračke prinesel nazaj, ko jih več ne bo rabil? Pa to, kakšno igračo si on želi - primerno svojim letom? Mogoče mu jo lahko celo kupiš ob priliki, če ni preveč din din za vas...Kaj pa vem, če skleneš neke vrste zavezništvo z njim, boste vsi shajali bolje.

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kakšen ukrep?
27.7.2010 14:37:38   
mamamajča
sanasan, njegova mama nikjer ne dela. naj bi imela neke epileptične napada, enega baje celo pred komisijo, ki je potem odločila, da ne rabi v službo. Tako vsaj sama govori.
Otroka sta zanemarjena. posredoval je vrtec, kaj so rešili na csd, ne vem.
v našo ulico so se priselili, ko je bila mala stara leto in pol, fant pa torej 11.
Vsak petek zvečer sta bila sama, s tem da sin obiskuje posebno šolo. večkrat smo ji rekli, naj ju ne pušča samih, ker se jima lahko kaj zgodi. Včasih zdaj pride babica.
Ampak to je njihova zgodba.

To, da se uničujejo igrala, ki so last našega bloka, ker smo jih sami kupili, je pa naša zgodba, in tukaj ga pa, ne glede na to, v kakšnih okoliščinah živi, najprej opozorimo, če je treba, pa odslovimo....

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?