|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   otok Pag....kamp straško
10.6.2010 15:03:01   
*miska.mcc*
me je prijelo, da bi sli letos v mobilno hisico.

ampak sele septembra. tiste, ki poznate ta camp....mi zaupate izkusnje? in, ali je septembra ze vse "mrtvo"?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: otok Pag....kamp straško
10.6.2010 15:27:26   
muška
ni mrtva več ne grem v Straško. Totalno neprijazen kemp za družine.

tam smo kempirali precej let, odnosi so na koncu postali totalno na psu, gledajo samo še na zaslužek,.... mi smo spakirali in šli. Mobilne hiške imaš kje hočeš!

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: otok Pag....kamp straško
10.6.2010 15:32:55   
ajataja
Mi smo bili pred dvema letoma tam zadnji teden v avgustu in je res vse mrtvo nič se več ne dogaja smo šli skoraj vsak večer v novaljo peš ampak tudi tam ni skoraj nič več.Če se več kaj dogaja čez sezono pa ne vem .

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: otok Pag....kamp straško
10.6.2010 15:50:45   
naja17
Konec avgusta, začetek septembra je res že mrtvo na Pagu, ampak meni je bil to eden lepših dopustov na Pagu.
Straško je lep kamp, ampak mi na kraj pameti ne pade, da dam toliko denarja za tisto hiško, da mi mravlje padajo na glavo + to, da so res neprijazni (v samem kampu, v Novalji še nisem mela slabih izkušenj), pa sva midva v Straško zavijala samo h kolegom, ki so bli tam v hiškah...

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: otok Pag....kamp straško
10.6.2010 15:59:57   
*miska.mcc*
okeeeeej.....se dobro, da sem vprasala.... torej bomo sli res tja, ko se ne spomnim kako se receuser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: otok Pag....kamp straško
10.6.2010 22:53:54   
tintin
kaj pa Šimuni na Pagu? Imaš tudi mobilno hiško, prvi teden sept. stane en teden 380 evr.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: otok Pag....kamp straško
10.6.2010 22:57:06   
Urska09
Ej, miš, pejte v kamp Šimuni na Pagu. Imajo tudi mobilne hiške, plaža je čudovita: polovica plaže mivka, polovica drobni kamenčki. Pa turkizno modro morje....no vsaj pred leti je bilo user posted image

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 7:20:47   
muška
pa cene za znoret in snobi. Joooj saj bom nehala šimfat samo res imam s tema kempoma zelo slabe izkušnje. ostali pa so OK user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 7:48:40   
*miska.mcc*
ma najbols, da gremo s sotorom na jezerouser posted image

_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 11:46:33   
mačkicamala
Mi gremo letos julija v Šimune in za en dan hočjo met 90e.Gremo za 10dni...za letos naj bo,ker nam je ful všeč,za drugo leto si pa zrihtamo v Šimunih bolj poceni varjanto.Mi smo čist zraven morja,zato taka zasoljena cena,če si bolj noter v kampu je znatno nižja.Šimuni so zakon za male otroke.user posted image

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 13:46:49   
Urska09

IZVIRNO SPOROČILO: muška

pa cene za znoret in snobi.

jih ne gledam user posted image

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 15:56:48   
tasa_m
Šimuni...mene oz.nas ne vidijo. Cene take, da bi naju hotel ceneje prišel kot pa 10dnevno počitnikovanje pr njih. user posted image
Se spomnim, ko smo v vrsti stali za plačanje takse ipd. da je en mlajši gospod rekel: "3 dni na Rabu ni toliko stalo, kot pr vam samo ena nočitev z našim avtodomom".

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 15:57:21   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Urska09


IZVIRNO SPOROČILO: muška

pa cene za znoret in snobi.

jih ne gledam user posted image
blagor tebi...

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 17:02:24   
noranate
Meni sam Pag ni neki, da bi si lahko dovoljeval take cene, sploh v kampih. V Dalmaciji je to ceneje, za moje pojme tud lepše. Vsak se odloča zase, sam jaz ne bi, predrago. Verjetno pa ljubitelji kampiranja na to gledajo drugače. 

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: otok Pag....kamp straško
11.6.2010 19:51:08   
muška
IZVIRNO SPOROČILO: mačkicamala

Mi smo čist zraven morja,zato taka zasoljena cena,


mi kempiramo v Biogradu, do morja imamo 10 m, plačamo letni pavšal z zimovanjem na parceli 1700 €. na parceli je voda. kemp je majhen, čudovit, zelo čist in zelo lepo urejen v bližini mesta do katerega lahko pridemo ob morju brez prometa v center!
Plaža luštna, urejena, imam 5 in 6 letnika in jima je raj

(odgovor članu mačkicamala)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: otok Pag....kamp straško
12.6.2010 8:26:48   
maya2
Meni je bilo v Straškem izredno všeč, res nisva bila že 5let tam user posted image ,pa bom gotovo še šla...  Nazadnje ko sva bila tam me je pa res zelo zmotilo to, da je bila trgovina odprta od 8-12. Potem pa šele ob 5-ih popoldan user posted image tako da sva večinoma vsak dan hodila izven kampa v trgovino (sva bila s šotorom brez hladilnika)... no še bolj meje pa zmotilo dejstvo, da je pač v kampu velika večina tujih turistov, ki ne govorijo hrvaško,pa so imeli v trgovini četico prodajalcev,ki niso govorili nobenega drugega jezika kot svojega,in se je bilo z njimi nemogoče kaj zmenit user posted image

_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: otok Pag....kamp straško
12.6.2010 21:46:18   
muška
maja, zdaj je vse drastično drugače. Po kempu se šetkajo Sokol Marići (redarji) in na recepciji itak v stilu, kaj sploh delaš tu, zgini, ... sistem. Mi smo leta, res leta hodili v ta kemp, ker nam je bil OK, ampak tako kot se pa zadnja leta pokvarili pa ni res no.

Samo en primer; v kemp ne smeš po 23 uri. OK razumem, čeprav pridemo z možem in dvema otrokoma ( 2 in 3 leta) ob 23.05 in nas niso več spustili v kemp. Sem razlagala in prosila recetorko, če nas spusti noter z avtom, ker kemp je res zelo velik , razsvetljava pa za pojdi nekam,.... no ni važno, bejba se ni dala, ob 23.00 se rampa zapre basta. Razumela bi, res bi razumela, če bi to veljalo za vse, ampak znotraj kempa pa se lahko promet odvija celo noč!!!! Pijana mladina se lahko vozi celo noč od prikolice do pikolice, od šotora do šotora, iz kempa lahko greš celo noč, a ena mlada družina z dvema malima otrokoma pa 5 min čez 23 uro ne more noter??? A je to logika?  Takrat smo bili zadnjič tam in ta stvar je zbila sodu dno, seveda je pa še par drugih cvetk, zato temu kempu niti blizu več ne grem

(odgovor članu maya2)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: otok Pag....kamp straško
1.8.2010 8:49:54   
bačko
Mi gremo v kamp Straško septembra in ko sem to brala sem malo v dvomih če smo dobro izbrali.Nekateri hvalijo nekateri pa grajajo kamp.Gremo v mobilno hišico preko agencije.
Zanima pa me samo kako notri izgledajo mobilne hišice? po slikah sodeč so zelo lepe samo zanima me pa če je dejansko tako.Imam dve punčki (eno leto in 3 leta).

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: otok Pag....kamp straško
1.8.2010 14:07:48   
Anonimen
Miška, jaz sem tudi za Šimune slišala, da so super. Najem nekaj čez 300€ v septemrbu, hiške v senci takoj ob plaži - ti piješ kavo, otroci se pa igrajo. Ali ko mala spi, eno odplavaš. No, to so moje info iz druge roke.

Septembra je pravzaprav "mrtvo" povsod, razen v Dubrovniku. Pač penzionerji in družine z mini otroci. Ni, da je prazno, ampak ni pa take gneče kot poleti. Meni je super in če se le da, si privoščim podaljšan vikend od četrtka do nedelje. Saj družba ni gužva, ampak tisti, ki gredo s tabo.

(odgovor članu *miska.mcc*)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: otok Pag....kamp straško
1.8.2010 22:31:03   
fionca
Ne vem no, kaj večina Slovencev pozna na celi Jadranski obali samo Pag... Lepo te prosim, pusti se malo presenetiti, pa ne zahajaj tja, kamor ljudje v Sloveniji množično drvijo, ker je kao tam full o.k.... Marsikje se dogaja marsikaj, res je da septembra bolj težko... Sicer pa  verjetno tudi septembra ni na Pagu ne vem kako živo. Nazadnje sem bila pred osmimi leti, sicer med prvomajskimi prazniki in verjetno nikoli več, ker me je preveč destinacij na Jadranski obali precej bolj fasciniralo s svojo lepoto... Pa, saj ti je nekdo napisal, da je tudi na Rabu ceneje in verjetno nič kej manj kvalitetno, pa še za videt imaš marsikaj, četudi je slabo vreme...

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: otok Pag....kamp straško
2.8.2010 0:20:16   
darja.mark
Mi smo bli lani septembra na Pago, v Novalji v apartmaju. Za en teden smo dali okol 150 eur. Res da je mal smotano pridet do plaže ker moraš kar malo hodit, pa še tik ob cest, kjer so ozki pločniki al jih pa sploh ni, sam je tut plaža zelo lepa, za otroke ful dobra. To da je pa septebmer že skoraj mrtev pa kar drži. Lani  so meli ob plaži nekaj štantov, to je blo pa to. pa kaj češ, če si ne moreš privoščit avgusta greš pač septembra ki je lahko tut 2x cenejši.
No pa gremo letos spet tja na isto mesto. Seveda septembra :) Mogoče se s kero še srečamouser posted image sam ko itak ne bomo vedle da smo RR-ovke. Bi mogle met kak zaščitno znak da bi se 'zavohale' user posted image user posted image


_____________________________

Ustvarjanje je zakon :)

https://www.facebook.com/pages/Darja-Ustvarja/261668923903669

(odgovor članu fionca)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: otok Pag....kamp straško
2.8.2010 0:27:20   
*miska.mcc*
hvala vsem za odgovore....

mi smo se odlocili, da gremo tja, kjer smo bili ze 3x.....super cela velika hisa, v vasici 2 km odmaknjeni od morja, kjer poklepetas s pristnimi domacini z deklaracijo in geografskim poreklom, hodis v vasko trgovino, dopoldan bluzis po okoliskih vaseh, kartas na terasi, pocivah, popoldan pa se usedes v avto in se odpeljes 1x na eno, drugic na drugo in tretjic na tretjo plazo.

ce bi prisla katera na obisk za prespat, naj mi javi :D....sta 2 spalnici fraj :D

zaradi nine sva se odlocila, da letos se ne gremo "karnekam", ampak tja, kjer vemo da je fajn in tocno vemo kaj lahko pricakujemo od dopusta.

mogoce bomo naslednje leto malo bolj avanturisticniuser posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu darja.mark)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: otok Pag....kamp straško
2.8.2010 18:59:08   
mačkicamala
Mi smo bili v juliju v kampu Šimuni.Zelo lep kamp,čist in urejen.Imeli smo prikolico čisto ob obali in drugo leto gremo definitivno na isto mesto.So pa istočasno bili prijatelji z dvema malima otrokoma v Strašku in tidi niso mogli prehvalit kampa.

_____________________________

UŽIVAM.............

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?