|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:28:55   
nesrečna
PREVARANA me je vzpodbudila na naslov te teme. Kako bi reagirale ve, če bi si mož našel drugo? Prevarana je v svoji temi ŽENA ALI LJUBICA to lepo opisala (se splača prebrat :bravo:). Bi se mu maščevali ali pa bi sprejeli njegovo odločitev pač kot "nisva za skupaj"?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:33:04   
jazz
Sem tipična škorpionka, zato bi mu verjetno malo zagrenila življenje.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:33:09   
ZARA
Pojma nimam,ne morem rečt...ampak, če se vsaj malo poznam (in se) bi mu pustila,da bi šel...maščevanja mi niso preveč všeč...

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:33:36   
rija
in kaj boš naredila z neumnim maščevanjem? budalo iz sebe?
oprosti grobim besedam in sprejmi dejstva taka kot so.
ljubezni ne moreš izsiliti.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:38:55   
jazz
Saj ga ne bi napol razklala. Mislim samo glede otročka in stanovanja,...ne bi se mogel kar tako otresti starega življenja!

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:43:31   
rija
no jazz, če si ti tista nesrečna, si pa še zelo neumna in sebična zraven.

a prek otroka bi se šla maščevat svojemu možu???in misliš, da nebi tako maščevanje najhujših posledic na otroku pustilo????
mislim, a ste ženske čisto blesave? prek otrok...sem videla preveč takih primerov v moji okolici, ko so glih nedolžni otroci najbolj trpeli pri ločitvah.

moj predlog: RAJE SE SAMA TRIKRAT Z GLAVO V MOČEN BETONSKI ZID ZALETI in si daj mir. Te noče več! Prej se s tem sprijazniš, prej ti bo lepše!


(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:47:06   
Misek
Pomagala bi mu, da cim prej spakira in se lotila renoviranja stanovanja :)

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:53:01   
jazz
Uj rija, kak smo hudi. Jaz se imam prav lepo in imam tako vredu dva:love:. Tudi tok neumna nisem, da bi s kakšnimi bedastimi forami otroku z maščevanjem do moža travme povzročala. Sem pač mnenja, da se oče ne more kar tako otresti in zbrisati nekega življenja,ki ga je živel prej.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 19:58:18   
rija
me veseli da nisi ti "nesrečna", jazz. ampak vseeno, četudi kdaj (bog ne daj!) ne boš več tako srečna, pusti otroke pri miru. oče ostane itak oče celo življenje, pa če se mu maščuješ ali ne. če pa nima interesa, ga pa tudi nobeno maščevanje ne bo naredilo za očeta. če bo pa hotel prejšnje življenje zbrisati,pa boš tudi ti težko kaj spremenila. z lepim ali z grdim.
ja, pa sem res huda v primerih, ko nekdo v isti sapi omenja maščevanje in otroke.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:00:11   
corfu
Maščevanje rodi maščevanje in dela bolečine, ujet vstaneš v svojem svetu in si v začaranem krogu, zakaj? Življenje je tako lepo...

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:07:22   
zoya_
Maščevanje ni nobena rešitev. Mojmu je bivša kar grenila življenje, tudi preko otrok, pa se ji sedaj krepko vrača. Saj ji ne provoščim, sam naj se nauči, da če drugim jamo koplješ, sam slej kot prej vanjo telebneš.

Jaz ne bi možu ali tipu grenila življenja. Če se je tako odločil, ne glede na to, kaj bom storila, se bo tega držal, s kakršnimkoli maščevanjem, bi samo dosegla, da bi me sovražil. Bolje prijatelja, kot sovražnika...

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:21:04   
nesrečna
Kot sem že enkrat napisala. Moja prijateljica, ki zdaj ravno zarad tega več ni prijateljica, je svojemu možu tako zatežila, da sploh nisem mogla razumet, kako ena ženska premore toliko maščevanja v sebi. Ni hotla dat polovice denarja od stanovanja, čeprav sta skupaj živela 15 let, pol je začela z otrokom zezat, dokler vse skupaj ni prišlo na sodišče. Tam pa ni bilo drugega kot en kup pranja umazanega perila, na koncu je on itak dobil pol denarja, za otroka pa so bili določeni dnevi kdaj ga lahko vidi. Saj se milijon ljudi loči ali gre narazen. Potrebno je le bit normalen in človeški, da se o nastali situaciji pogovoriš. Če bi to ljudje razumeli, bi bilo veliko manj grdih besed. Sprijazniti se je le z dejstvi, da se ljubezen ne da izsilit. In res je življenje lepo, le posvetit se mu je potrebno, ne pa razmišljat, kako boš bivšega partnerja zeznil, zato ker te več ne ljubi.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:23:38   
rija
a tu manjka kakšna stran? ali pa vas je toliko nesrečnih?
če si to ti nesrečna, ki je odprla to temo: potem:bravo: za drugačno razmišljanje. vidiš, da se da!

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:25:43   
nesrečna
Še to moram povedat. Če bi meni mož rekel "Grem, ljubim drugo". kaj mu pa še lahko na to odgovorim? A bi komu bilo v interesu ga zadržat zase, samo zato, da bomo kao srečna družina? Lepo vas prosim. Življenje ni pravljica in čist prekratko je, da bi živeli z nekom, ki nas ne ljubi, pa otrok gor ali dol. Otroku bo lepše, če bosta partnerja prijatelja kot pa da bi celo življenje poslušal očitke in kreganja. To je le moje mnenje.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:27:33   
nesrečna
Rija mislim, da me nisi razumela. Jaz sem le spraševala za mnenje, ker me obnašanje prijateljice vzpodbudilo k temu, kako je nepravilno ravnala.:)

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:31:45   
rija
potem pa te res nisem razumela. se opravičujem. lahko pa prijateljici sprintaš vse kar sem napisala. to kar si napisala ti, pa si ji verjetno že tak povedala...:bravo:

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:32:35   
rija
kar pa sem napisala, pa naj si preberejo take, ki na kaj takega sploh pomislijo...

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:38:58   
Primoza
Lepo povedano, saj se bom kar bal, ko grem v četrtek na vaš konec...

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:39:57   
dory
jst bi ga brcnila v tazadnjo...klinc pa tak dec 8)

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 20:47:11   
jazz
Jaz pa sem bila tako maščevalna, ker imam prijateljico, ki ima podoben primer, s to razliko da mož tudi z otrokom noče nobenega kontakta več. Razumem in bi tudi sprejela, da me mož ne bi več ljubil, vendar bi tudi želela da bi le kdaj pa kdaj videl otroka, četudi se mu ne bi dalo in bi imel kakšne zanimivejše načrte s svojo ljubico.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 21:34:17   
eva1
Jaz bi spokala in z mali odšla-brez prerekanja in drugih besed...

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   MAŠČEVANJE MOŽU
25.7.2005 21:36:49   
zoya_
Mene pa zanima, sploh npr. tiste, ki ste pomislile o maščevanju, kako bi pa reagirale, da bi ve koga spoznale, pa bi rade bile z njim, pa bi se vam mož maščeval? Bi vam otroke hotel vzet? Bi vam grenil življenje? :zmeden2:

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   MAŠČEVANJE MOŽU
26.7.2005 7:14:08   
Anonimen

Meni se pa melenkost zdi nedojemljivo to, da zaradi tega, ker ima rad se neko drugo osebo, vidva vec ne bi mogla biti prijatelja.. ?!?! :zmeden::zmeden2:

Dajte mi vaso modrost, da bi to nekoc uspel razumet.. To mi je postal najvecji izziv.. :)-:)-

(odgovor članu nesrečna)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   MAŠČEVANJE MOŽU
26.7.2005 8:04:48   
kalimero
Zaželela bi mu vso srečo. Maščevala se mu sigurno ne bi, ker nimam navade delat budale iz sebe. In da bi želela s fintami privezat nase nekoga, ki ne želi biti z mano? Jao, jao.

(odgovor članu nesrečna)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   MAŠČEVANJE MOŽU
26.7.2005 8:28:13   
Anonimen
Nobenega maščevanja, nič ne bi zahtevala iz najinega skupnega življenja, samo čimdlje stran od njega in pozabiti, pozabiti.

(odgovor članu nesrečna)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?