|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
16.9.2010 17:21:46   
Kerensa*
Pustimo to, da ne znam napackati dveh enaki črt nad obema očesoma user posted image ... Bolj me zanima, kako prepričati eyeliner, da malce dalj časa ostane na vekah oz. da se za-Boga-miloga ne spacka takorekoč takoj, ko pomežiknem? user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
16.9.2010 17:28:10   
Kratka
sama sicer uporabljam barvice in nimam teh problemov. Probaj dat na veke pred nanašanjem eyelinerja puder v prahuuser posted image

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
16.9.2010 17:32:11   
Kerensa*
Hmmm... sicer ga imam, ampak ga zelo redkokdaj uporabljam (na splošno se zelo malo pudram). A ne bi malce hecno izgledalo, da imam napudrane "oči", ksihta pa ne? user posted image

(odgovor članu Kratka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
17.9.2010 9:05:27   
zvezdan
Kerensa načeloma se za fiksiranje šminke uporablja puder v prahu. se pravi če daš na veke nek  puder v prahu ki je v barvi tvoje kože in na to senčilo ter eyeliner bi moralo dalj časa držati. Probaj si kupiti kakšen vodoodporen eyeliner, čeprav imam sama tistega poceni od essence, ki ni vodoodporen pa se mi nikoli ne razmaže. Moja draga mati pa ima isti problem kot ti...vedno je vsa črna in razmazana....za boga še zdaj mi ni jasno kako vam to rata. Glede narisanja enakih črtic ti pa lahko samo rečema vaja dela mojstra, če mojster dela vajo...mogoče pa enega ta kratkega prej rukni in ročice ne bodo več podrhtavaleuser posted image

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
17.9.2010 13:37:51   
A & T
zvezdan - uporabljaš tistega od essence samo za črto pod očmi ali tudi za črto nad očmi? 

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
17.9.2010 13:55:49   
zvezdan
za črto pod očmi imam svinčnik mislim da tudi od essence. Za zgornjo črto pa prav eyeliner. Tudi z njihovimi laki za nohte sem zadovoljna. Imam naravne nohte in vedno francosko manikuro. Edino sence se mi ne zdijo kvalitetne.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu A & T)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
17.9.2010 15:02:52   
Arwenko
Kerensa kupiš si projen puder v prahu, ne tiste v kamnu, ki skoraj nič ne obarva in z njim razmastiš veko v bistvu, pol bi moralo boljše držat. Tole z risanjem črt, v svoji najbolj močni fazi uporabe make-upa brez težav, zdaj ko pa se že par let praktično ne mažem več pa tudi jaz ne vem, če bi mi uspelo še tak zlahka user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Obstojnost eyeliner-jev (grrr)
28.9.2010 6:31:14   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan
Glede narisanja enakih črtic ti pa lahko samo rečema vaja dela mojstra, če mojster dela vajo...mogoče pa enega ta kratkega prej rukni in ročice ne bodo več podrhtavaleuser posted image

Madonca, tole je pa "slišati", kakor, da sem alkoholik. user posted image

Saj roka se mi ne trese, samo občutka za... enakost nimam. Pa bolj, ko gledam v ogledalo, tačas, ko rišem drugo črto, bolj se mi zdita enaki. Ko pa končam, pa... user posted image

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?