|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   vez mama-dojencek
20.8.2010 22:40:49   
rogljicek
Danes naj bi sla sama v Slovenijo na poroko in se vrnila nazaj domov v nedeljo ponoci. Mela sem ze vse spakirano, seveda karto kupljeno ze cel teden. No, ko bi pa mogla vzet kovek in it, pa nisem mogla pustit moje 4mesecne dojencice. Ne gre za to, da partner ne bi mogel zanjo poskrbet oziroma mu ne bi zaupala, ampak mislim, da ne moreva bit se tolko casa skupaj loceni.
Kaj mislite, kda pride tisti cas, da se lahko mama otrok locita za vec kot nekaj uric?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 22:55:58   
maya2
Jaz še nisem prišla do tja .... Moja je stara 4 leta, pa sem morala dva tedna nazaj s sinom v bolnico, prišla je vsako popoldne, pa je bilo vseeno obema hudo user posted image
Bi rekla da je odvisno od mamice user posted image


_____________________________

Nobody is perfect.

Hi! I'm Nobody

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 22:58:58   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maya2


Bi rekla da je odvisno od mamice user posted image



Se podpišem. v 26 mesecih ni še nikol prespala pri starih starših, pa bi lahko že zdavnaj. Na njeno željo. Ne morem in ne morem naredit tega koraka.

(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 23:01:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maya2

Jaz še nisem prišla do tja .... Moja je stara 4 leta, pa sem morala dva tedna nazaj s sinom v bolnico, prišla je vsako popoldne, pa je bilo vseeno obema hudo user posted image
Bi rekla da je odvisno od mamice user posted image



Da.

Meni nepredstavljivo - štiri leta.

Štiri mesece? Ne vem, jaz bi naredila po občutku.


(odgovor članu maya2)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 23:04:26   
skuštrana
Naša najstarejša je prvič prespala pri babici malo po prvem rd, ker smo doma belili. To je bila samo ena noč. Srednji je bil prvič brez mene 3 noči, ko sem šla rodit , torej je bil star 19 mesecev.

Tamali pa še ni nikjer prespal brez mene, ker ga nihče noče user posted image user posted image

_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 23:06:40   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Tamali pa še ni nikjer prespal brez mene, ker ga nihče noče user posted image user posted image


user posted image user posted image

Black humor user posted image , hud,, že malo ciganski.

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 23:06:59   
rogljicek
po obcutku, ja user posted image  zato nisem sla. Starejsa hci je bla 14 dni na pocitnicah pri njenih 14 mesecih, brez problema z njene in moje strani. 4 mesece pa se ne, s tem, da jo se dojim. Ah, se grem k njej stiskat user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 23:11:12   
Anonimen
Drugače je najslabši čas pri 9-ih mesecih, takrat dojenček že dobro loči med seboj in okolico (ker nasprotno je vsaj do šestega meseca prepričan, da sta on in mama, ata in bližnji eno), do devetga meseca se ta iluzija razblini. Eto, toliko sem napiflana iz razvojne psihologije.

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 23:12:23   
skuštrana
4 mesece pa se ne, s tem, da jo se dojim. Ah, se grem k njej stiskat user posted image


Jaz tudi ne bi mgla pustit 4 mesečbnega dojenčka. No way.

4 mesece pa se ne, s tem, da jo se dojim. Ah, se grem k njej stiskat user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

Tamali pa še ni nikjer prespal brez mene, ker ga nihče noče 




Black humor , hud,, že malo ciganski.


Ma, veš, da je kar resnica. Ga je moja mama čuvala, ker je šla Liza na operacijo mandeljnov in je bila vedno čist hin ko sem jaz prišla domov. Imela ga je pa po par urc v kosu user posted image Mali res zažiga...


_____________________________

Ne brinite što vas djeca uvijek ne slušaju, brinite se zbog toga što vas neprekidno promatraju (R. Fulghum)

"A clean house is a clear sign of a wasted life"

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: vez mama-dojencek
20.8.2010 23:21:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana

user posted image Mali res zažiga...



A sta se igrala Rock Otočec?

(odgovor članu skuštrana)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: vez mama-dojencek
21.8.2010 10:36:49   
ronja
Pri meni takrat, ko se neha dojit.user posted image Še nismo tam - stara je 19m. Tako da ti nisem v neko pomoč... Te pa razumem, it za par dni od tako malega je gotovo težko (pri meni je bilo neizvedljivo, ker sta se obe takrat polno dojili in bi mi včasih pasalo it za par ur stran, pa še to ni bilo mogoče, ker sta non stop zizali)...
je pa gotovo odvisno od mame in otroka. so različni.

(odgovor članu rogljicek)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: vez mama-dojencek
21.8.2010 10:48:40   
petea
Nikakor ne razumem, zakaj na poroko ne bi mogla iti z dojenčkom.

Jaz bi ga namreč vzela zraven. Se na zabavah vedno najde dovolj varušk.
Ob pravočasni najavi, da pride zraven tudi dojenček, pa se pri gostiteljih običajno najdejo vozički, (avto-)sedeži in ostali pripomočki, ki jih ne bi mogla tovoriti zraven.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: vez mama-dojencek
21.8.2010 14:49:42   
ledenaa
Če bi dojila bi otrok šel z mano.razen,če je naporen dojenček. če pa ne bi dojila bi ga pa pustila.Moj je bil že pri 4 mesecih brez mene več kot 1 dan

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: vez mama-dojencek
21.8.2010 16:53:07   
TomTaylor
Jz sem svojo hčer po sili razmer (operacija) pri njenih 15 mesecih pustila doma pri atiju. Sta me pa obiskovala vsak dan, pa me je tamala kar lepo na "ignore" dala....mi je blo orenk hudo.

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: vez mama-dojencek
21.8.2010 22:25:27   
constanca
Rogljicek, moj je tudi star stiri mesece in Slo tudi ni tako blizu in dojiva se tudi se. No, pa bi tudi ostala doma.

Ce bi bila poroka res nekoga bliznjega bi ga vzela sabo in ga nikakor ne vzela na poroko (mogoce samo za kako uro), pac varstvo in bila kar hitro nazaj pri njemu. Ne vem, a vam otrokov ritem res ni pomemben ali samo jaz kompliciram? Nas je najbolj srecen in zadovoljen otrok, ko imamo naso dnevno rutino.
Nas je tako utrujen, ce je vsega prevec in hude spremembe, da mi je res hudo zanj. Pa ni kompliciran dojencek, ampak to ga najbolj zmatra, pa da ga vsi imajo po rokah in hrup in vse. Ne vem no, mogoce sem jaz cudna. Pa sicer nimam kaksnih tezav, da ga pustim kako uro v varstvu.

Mah, ne vem no. Hotela sem povedat, da te razumem, da si ostala doma.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: vez mama-dojencek
21.8.2010 22:28:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: constanca

Mah, ne vem no. Hotela sem povedat, da te razumem, da si ostala doma.



Tudi jaz - ki sem ready in spakirana v minuti user posted image .

Če bi bilo bližje, ok, organiziraš varstvo, tkole pa...ne vem, se mi zdi sama organizacija plus to, da od poroke ne ni imela kaj dosti - beri ene dobre zabave, ampak samo to, da se pač pojaviš tam.

(odgovor članu constanca)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: vez mama-dojencek
21.8.2010 23:02:56   
rogljicek
milionarka, tud jaz sem vedno za akcijo, ce je treba kam it, ampak tokrat se je pa mal zataknil. Najprej sem jo milsila vzet s sabo, ampak pol sem pa razmisljala kako komplicirano je potovat s tako struco, pa povsod dojit, pa avtosedez,...in sem se odlocila, da grem sama. No, pol se mi je pa ze se bolj komplicirano, pumpat mleko na vsake par ur (na vlaku, pa potem najt plac za pumpanje na poroki) pa nazaj se vracam z enim kolegom (kaj naj pumpam kar v avtu poleg njega user posted image )... poroka je bla ziher ful posebna, ker sta oba super zanimiva cloveka, pa en kup folka bi vidla, k ga ze lep cas nisem, ampak se je prevagalo, da ostanem doma. In smo meli lustno druzinsko soboto user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: vez mama-dojencek
22.8.2010 12:56:57   
ronja
Jz sem svojo hčer po sili razmer (operacija) pri njenih 15 mesecih pustila doma pri atiju. Sta me pa obiskovala vsak dan, pa me je tamala kar lepo na "ignore" dala....mi je blo orenk hudo.


Tako nekak je bilo, ko sem bila jaz v p. 3 dni, ko sem Lejlo rodila in me je R. hodila obiskovat, takrat še ni mela 18 m. Ampak prej sem bila v bolnici (problemi v nosečnosti) na ginekološki 2 dni (to je bilo malo predno je bila Ronja 1 leto stara, nekje 11,5 m), pa ni bil problem - verjetno zato, ker so tam obiski od 12h do 19h in ni imela občutka, da me nima, v p. pa so samo 3 h in to je moji mali orenk premalo.

Na poroko sem pa Ronjo sabo vzela in so to že vsi prej vedeli (je mela komaj 2 meseca), pa celo sami sva bili (oči je mel službeno pot), pa je bilo super, nobenih problemov. Še celo 3 nadstropno poročno torto mi je ratalo naredituser posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?