|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   je mela katera take simptome?
31.8.2010 8:41:15   
blaža
Nekaj sem ujela. Neka viroza po mojem. Ne vem.

V glavnem bolijo me vse kosti že tretji dan. Kot pri kaki virozi, le da me grlo ne boli, iz nosa mi ne teče. Edino želodec ni čisto ok, tako, da mi ne paše dosti jest, pa glava me boli.

V nedeljo sem se zbudila in me je vse bolelo, pa sem mislila, da sem preveč spala, ker me je dragi pustil do devete ure spat in tako dolgo že res dolgo cajta nisem spala.user posted image

Je mela kera kaj takega?

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 8:48:59   
Felicita
ja, mene bolijo kosti v glavi (predvsem obraz ne kosti in okrog tilnika), kadar se mi vnetje sinusov pripravlja... lahko da se ti šele začenja pa da še ni pršlo do ostalih simptomov...

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 8:51:11   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

ja, mene bolijo kosti v glavi (predvsem obraz ne kosti in okrog tilnika), kadar se mi vnetje sinusov pripravlja... lahko da se ti šele začenja pa da še ni pršlo do ostalih simptomov...


dvomim, da so sinusi, ker mene pa predvsem boli hrbet oz me kar celo telo kot pri kaki virozi, pol posledično zarad hrbta pa še glava. vsaj jaz tako mislim.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 8:52:59   
m_o_i
jep

in sem hodla od zdravnika do zdravnika, jedla tri vrste antibiotikov(zadnji so bli neki konjski-samo za tri dni), sla na infekcijsko na KOMPLET pregled, kri, voda, blato-vse BP

ampak oci...oci pa bolane na pogled! tocno to mi je reku na infekcijski-vse je zdravo, po oceh se pa vidi, da nekaj ne stima!

da skrajsam: nikol nisem zvedla, kaj je blo; po enem mesecu sem sla v sluzbo, nekaj dni je se trajalo, potem pa kr izzvenelo...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 8:58:13   
kakadoo
Ja. Pojavile so se mi težave s ščitnico. Kar na lepem.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 8:58:16   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

jep

in sem hodla od zdravnika do zdravnika, jedla tri vrste antibiotikov(zadnji so bli neki konjski-samo za tri dni), sla na infekcijsko na KOMPLET pregled, kri, voda, blato-vse BP

ampak oci...oci pa bolane na pogled! tocno to mi je reku na infekcijski-vse je zdravo, po oceh se pa vidi, da nekaj ne stima!

da skrajsam: nikol nisem zvedla, kaj je blo; po enem mesecu sem sla v sluzbo, nekaj dni je se trajalo, potem pa kr izzvenelo...


u kriza, jaz računam, da bom v treh dneh dobra, ne pa en mesec, se mi lih zmeša, pa še fizično delo mam, nisem v kaki pisarni, da bi nekako sfolgala.

No upam,d a bo katkotrajna viroza.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 8:59:30   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: kakadoo

Ja. Pojavile so se mi težave s ščitnico. Kar na lepem.


uf vidim, da mam lahko karkoli.user posted image

Počakam še par dni, če ne bo nehalo, pa k zdravnici, čeprav ne vem niti več kako se piše, ker nisem bla že ne vem kolko let pri zdravniku.user posted image

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu kakadoo)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 9:28:29   
zvezdan
a si mogoče pomislila na klopni meningitis (ali pač te bolezni s klopi)? Sem slišala da so nekako taki simptomi. Ne vem samo na glas razmišljam.

_____________________________

Hvala angelom, ker so z mano zaplesali, in hudiču hvala, ker mi ni porezal kril.

za srečo moraš iztegniti roko

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 9:33:16   
Najaa
Ob takih znakih mi pade na pamet sam kakšna trebušna viroza. Sam da men je še slabo zraven in se mi vrti.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 9:55:22   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

a si mogoče pomislila na klopni meningitis (ali pač te bolezni s klopi)? Sem slišala da so nekako taki simptomi. Ne vem samo na glas razmišljam.


Jaz sem na isto pomislila. Glava pa hrbet pa želodec... A tilnik nimaš panič trd? Edino to je res, da če bi imela meningitis, bi te tolk vse bolelo, da bi te že tvoj na dežurno odpeljal, ap bruhala bi, pa glave premaknit ne bi mogla, pa vročino bi imela.

Sem pa 2x imela gripo, tisto ta pravo in so znaki zelo podobni, vsak delček kože te boli, vse kosti, glava za znoret, tudi slabo mi je bilo, samo ne tako intenzivno. Samo tam imaš navadno vrčino zraven zelo povišano, jaz sem imela čez 40 cel teden.

(odgovor članu zvezdan)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: je mela katera take simptome?
31.8.2010 12:53:55   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Gina

IZVIRNO SPOROČILO: zvezdan

a si mogoče pomislila na klopni meningitis (ali pač te bolezni s klopi)? Sem slišala da so nekako taki simptomi. Ne vem samo na glas razmišljam.


Jaz sem na isto pomislila. Glava pa hrbet pa želodec... A tilnik nimaš panič trd? Edino to je res, da če bi imela meningitis, bi te tolk vse bolelo, da bi te že tvoj na dežurno odpeljal, ap bruhala bi, pa glave premaknit ne bi mogla, pa vročino bi imela.

Sem pa 2x imela gripo, tisto ta pravo in so znaki zelo podobni, vsak delček kože te boli, vse kosti, glava za znoret, tudi slabo mi je bilo, samo ne tako intenzivno. Samo tam imaš navadno vrčino zraven zelo povišano, jaz sem imela čez 40 cel teden.


ma sem tudi jaz na to pomislila, ma dvomim, da bi blo to to, ker me bolj hrbet boli kot vrat oz tilnik nimam trd. vročine pa tudi nimam. tudi klopa nisem mela, čeprav so bli primeri, ko niso opazli kolobarjev, klopov,..

No bomo vidli, če ne bo popustilo, bo najbrž res treba k zdravniku, ma bom še kak dan počakala. je pa zgleda možno kr več varijant.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?