|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 13:56:54   
pikecpokec
Ljubljančanke, prosim pomoč! Kje naj v soboto dopoldne parkiramo, čim bližje centru Ljubljane? Gremo pa malo po stari Ljubljani, na tržnico in v Narodno galerijo. Kjerkoli, razen pod Maximarketom (tam je res predrago).

Hvala! user posted image


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 14:00:29   
ledenka
Parkirišče pri Hali Tivoli. Sicer pa lahko zaokrožite tudi po centru, če dobite kje prosto mesto, samo je do 13h možno parkirati samo za 2 uri (oz. vsaki 2 uri moraš dat nov listek).

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 14:02:03   
pomar*ANČA*
okoli metelkove in kotnikove se med vikendom da dobiti

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 14:13:20   
Anonimen
Ali pa ulice okoli Kina Vič ... ni čisti center, samo imaš pa 5-10 minut peš do tja.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 14:19:52   
Klemy82
Pri študentskih domovih v Rožni, ulica ob parku Tivoli (ob železnici). Čez vikend ni študentov in je placa, kolikor ga hočeš. Do centra imaš pa lep sprehod skozi Tivoli.user posted image

_____________________________

Jst.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 14:29:37   
Kerensa*
Najbližje parkirišče Stari Ljubljani je na Prulah (prulske ulice, predvsem nabrežje), je pa res, da ga je težko dobiti (verjetno boste naredili kar nekaj krogov) in da je treba zelo paziti, kje parkiraš (na 5-ih metrih npr. lahko, potem pa je že znak za prepovedano parkiranje). Dobra stran tega je, da je zastonj.

Najbližje parkirišče glavni tržnici je Poljanski nasip (pri Zmajskem mostu), kjer imate parkirno hišo (plačljivo). Gratis je na Streliški ulici, pri tunelu pod gradom, ampak boste spet krožili.

Najbližje parkirišče Narodni galeriji so ulice naokrog.

Eventuelno lahko parkirate tudi v parkirni hiši na Trdinovi ulici (plačljivo), poleg Policije, od tam pa greste lahko peš po Miklošičevi ulici tako na glavno tržnico, kakor tudi v Staro Ljubljano, ali pa čez cesto v Narodno galerijo.

Brez zamere tistim, ki ste to predlagale, ampak parkirati v Tivoliju, da greš v Staro Ljubljano, ali v Rožni dolini, da greš na glavno tržnico, se meni zdi tako daleč, sploh pa za potencialno guranje z vozičkom, da...

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 14:42:55   
Klemy82
IZVIRNO SPOROČILO: Kerensa*


Brez zamere tistim, ki ste to predlagale, ampak parkirati v Tivoliju, da greš v Staro Ljubljano, ali v Rožni dolini, da greš na glavno tržnico, se meni zdi tako daleč, sploh pa za potencialno guranje z vozičkom, da...


user posted image Kerensa moraš kdaj probat., jaz sem dve leti skoraj vsak dan pešakala iz Rožne do Trubarjeve. Iz Rožne čez Tivoli imaš do Narodne galerije 15 min lepega sprehoda, pa čez Čopovo in si v stari Ljubljani in na tržnici. No, če imajo namen nekaj ful šopingirat in vlačit goro vrečk s sabo, je res malo nerodno, obstaja pa tudi trola. Vseeno ceneje in hitreje kot z avtom gurat po centru Ljubljane in iskat kakšno luknjo, kamor bi stiščal avto. Meni osebno se ne da, grem raje malo dlje peš. No, sicer pa, kakor komur paše, ane? Najbolj komot je pa seveda parkirna hiša, direkt zraven tržnice. Je pa cena taka, da adijo pamet!


_____________________________

Jst.

(odgovor članu Kerensa*)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 16:01:41   
rogljicek
Kaj pa na Streliški? Sem včasih tam živela, pa se je kar najdlo parking.

(odgovor članu Klemy82)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
9.9.2010 20:03:04   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu rogljicek)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 20:04:47   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: sivkamivka
kerensa, pa tudi na prulah se zdaj plačuje

Mislim, da je plačljivo samo na nabrežju. V samih ulicah pa ne.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Parking v središču Ljubljane
9.9.2010 23:01:43   
Anonimen
Okrog Narodne galerije se čez vikend vedno najde mesto. Najbrž ne strogo dopoldan, tam po 12. uri pa že.

Jaz se sicer parkiram pred Slovenijalesom in grem peš do centra - mimo Bavarca do Ajdovščine in Čopove, nazaj pa po Miklošički in potem Trdinovi.

(odgovor članu pikecpokec)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Parking v središču Ljubljane
10.9.2010 8:47:24   
pikecpokec
Po moje bomo parkirali v garažni hiši na Miklošičevi. Kolikor se spomnim, ni grozno draga, pa čisto v centru je.

_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Parking v središču Ljubljane
10.9.2010 18:38:41   
emma83
IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Po moje bomo parkirali v garažni hiši na Miklošičevi. Kolikor se spomnim, ni grozno draga, pa čisto v centru je.


2€ na uro je parkiranje v garažni na Trdinovi.

(odgovor članu pikecpokec)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Parking v središču Ljubljane
11.9.2010 7:24:20   
pikecpokec
IZVIRNO SPOROČILO: emma83

IZVIRNO SPOROČILO: pikecpokec

Po moje bomo parkirali v garažni hiši na Miklošičevi. Kolikor se spomnim, ni grozno draga, pa čisto v centru je.


2€ na uro je parkiranje v garažni na Trdinovi.



user posted image user posted image user posted image Men se pa lani ni zdelo drago user posted image . No, to je pa res veliko. Smo se že odločili za uni parking za Križankami, tam kjer naj bi stal NUK 2.


_____________________________

Vsak igralec mora sprejeti karte, ki mu jih dodeli življenje.
Ko pa so v rokah, se mora sam odločiti, kako bo igral, da bo zmagal. (Voltaire)

(odgovor članu emma83)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?