|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tabletke-ni menstruacije
30.8.2010 22:45:01   
takotako
Jemljem KT že kar 3 leta. Zadnje pol leta imam skoz probleme z menstruacijo. al jo imam zelo malo ali pa jo sploh nimam. Opažam da ko jih začnem jemati po 7dnevni pavzi da me glava boli par dni.

A je katera doživela podobno? Do ginokologinje sploh ne morem ker mi že sestre pravijo da je to vse normalno... In če hočem pregled ga moram plačat.

Pred kratkim sem zamenjala g. in nikoli prej nisem imela problemov z pregledom. Takoj so me naročili.Edin za čakat je blo. Potem je moja g.šla zasebno delat in sem se odločla da bom ostala pri njeni nasljednjici ker za vsak pregled mi je butast dajat denar.

Ampak ta me pa zdaj noče vzet razen če ji plačam pa ima koncesijo. Na kok časa ti pripada pregled?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tabletke-ni menstruacije
31.8.2010 7:14:14   
pomar*ANČA*
mislim da ti pregledi pripadajo na dve leti, ampak če te boli glava, če ni m potem ti tabletke ne ustrezajo. sem imela podobne težave in so mi večkrat menjeli logest in cilest, na tri mesece sem zamenjla tabletke in nikoli nisem imela niti enega problema glede pregleda.

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tabletke-ni menstruacije
31.8.2010 8:22:36   
bučkabb
jaz sem imela glavobole med 7 dnevno pavzo in sem tudi menjala tabletke pa ni blo  nič kaj boljš

glede pregledov pa se mi zdi tud čudn, ker jaz nisem imela nikol težav z dostopom do svoje gin. , jo lahko pokličem in tudi obiščem če so težave.

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tabletke-ni menstruacije
31.8.2010 8:35:53   
ledenaa
Kaj pa govorite user posted image

Krvavitev med pavzo itak ni obvezna

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Tabletke-ni menstruacije
31.8.2010 10:08:01   
pomar*ANČA*
IZVIRNO SPOROČILO: ledenaa

Kaj pa govorite user posted image

Krvavitev med pavzo itak ni obvezna



user posted image

mislim da nobena govorila o tem ali je krvavitev normalna ali ni, pisale smo o tem, da je mogoče da ima zaradi tabletk težave z gavobolom, da ji mogoče določen tip tabletk ne ustreza oz da ji mogoče tabletke sploh ne ustrezajo, ter o tem, da z pregledom nimamo težav.

naj pa povem, če ni menstruacije da ni to nekaj kar moraš spregledati. jaz sem zanosila na tabletkah in ker moja nadomestna g ni bila pozorna na to nekrvavitev sem še lepo cel mesec jedla tabletke in bila noseča, seveda brez znakov nosečnosti. seveda je bil šok, ko je prišla g iz dopusta me sprejela rekla, da bomo novembra dobili dojenčkauser posted image  


(odgovor članu ledenaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tabletke-ni menstruacije
31.8.2010 11:38:48   
ledenaa
Saj si napisala da če ni krvavitve da ji tabletke ne ustrezajo .
Če ni M narediš test nosečnosti in če je negativen je negativno in ni nič takega če  krvavitve med pavzo ni. Pomeni da je zaščita super. In ja lahko " s pregledaš" če krvavitve ni. Je to čist normalno

(odgovor članu pomar*ANČA*)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tabletke-ni menstruacije
31.8.2010 18:37:59   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: takotako

Jemljem KT že kar 3 leta. Zadnje pol leta imam skoz probleme z menstruacijo. al jo imam zelo malo ali pa jo sploh nimam. Opažam da ko jih začnem jemati po 7dnevni pavzi da me glava boli par dni.

A je katera doživela podobno? Do ginokologinje sploh ne morem ker mi že sestre pravijo da je to vse normalno... In če hočem pregled ga moram plačat.

Pred kratkim sem zamenjala g. in nikoli prej nisem imela problemov z pregledom. Takoj so me naročili.Edin za čakat je blo. Potem je moja g.šla zasebno delat in sem se odločla da bom ostala pri njeni nasljednjici ker za vsak pregled mi je butast dajat denar.

Ampak ta me pa zdaj noče vzet razen če ji plačam pa ima koncesijo. Na kok časa ti pripada pregled?


Amm... domnevam da ne govorimo o odvzemu brisa, ki ti pripada prvic po enem letu, nato na tri leta... ampak o navadnem pregledu, ko se tebi zdi da je nekaj narobe, ne? No v tem primeru, ni vazno koliko casa je minilo od prejsnjega obiska... ti lahko gres k ginekologinji kadarkoli, ce se ti zdi, da nekaj ni v redu!!!! Sploh ce ima koncesijo...! Ne pusti se, lepo jim povej, da ti posvet in morebiten pregled pripadata, ker se tebi zdi nekaj ni v redu!!! Bodi odlocna in ce se to ne pomaga, se prestavi!!!

Pa veliko srece!:)

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tabletke-ni menstruacije
3.9.2010 6:08:54   
anity_1
Katere tabletke pa ješ? Jaz sem na začetku tudi kakšne tri leta jemala Logest in sem imela vmesne krvavitve, bolela me je glava - res pa da sem imela M ko je bil čas za njo.. Tako da bi mogoče bilo pametno zamenjati tabletke?

In še to - če misliš, da je karkoli narobe, te mora G vzeti!! Oziroma te vsaj naročiti! Mislim, da zdaj zdravniki misjo, da sploh ni treba več kaj delati po 1. septembru user posted image user posted image

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tabletke-ni menstruacije
8.9.2010 17:26:51   
takotako
JAz sem rekla da bi pregled pa mi je rekla da mi pripada samo samoplačniški... Zdaj pa ne vem. Blo je pa pred 1.sep. Ubistvu sem že rped tremi meseci klicala, pa je rekla da je normalno.. Brez pregleda in vsega. Zdaj sem pa rekla da me tud glava boli pa je sestra rekla lahko da je od tabletk in to je to..

(odgovor članu anity_1)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tabletke-ni menstruacije
10.9.2010 12:54:52   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: takotako

JAz sem rekla da bi pregled pa mi je rekla da mi pripada samo samoplačniški... Zdaj pa ne vem. Blo je pa pred 1.sep. Ubistvu sem že rped tremi meseci klicala, pa je rekla da je normalno.. Brez pregleda in vsega. Zdaj sem pa rekla da me tud glava boli pa je sestra rekla lahko da je od tabletk in to je to..


Kaj je razlog v tem primeru NI VAZNO!!! Tebi pripada pregled oz. vsaj pogovor z ginekologinjo... VZTRAJAJ!!!

(odgovor članu takotako)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?