|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razkužila
14.9.2010 19:40:36   
mamamajča
Jih ni!
Zdaj pa ne vem, a samo jaz naletim na to al kako....
Namreč, v obdobju nove gripe, ko je bla taka histerija, so povsod viseli plakati, kako umivati/razkuževati roke, razkužila pa nobenega. V našem zdr. domu ne.
Niti pri pediatru, ne pri moji os. zdravnici in ne v laboratoriju.

Tudi ne pri ginekologu in danes me je skoraj kap, na kak WC v lab. sem prišla. In sem hodijo nekateri zelo bolni ljudje, jaz pa potem vedno gnjavim, če mi lahko dajo razkužilo in mi je že čudno.
Saj ne, da hočem pretiravat s higieno, ampak..... stranišče z bolnimi ljudmiuser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razkužila
14.9.2010 20:21:22   
J.L.
kupi si tistega majhnega za v  torbico.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razkužila
14.9.2010 20:40:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

Jih ni!
Zdaj pa ne vem, a samo jaz naletim na to al kako....
Namreč, v obdobju nove gripe, ko je bla taka histerija, so povsod viseli plakati, kako umivati/razkuževati roke, razkužila pa nobenega. V našem zdr. domu ne.
Niti pri pediatru, ne pri moji os. zdravnici in ne v laboratoriju.

Tudi ne pri ginekologu in danes me je skoraj kap, na kak WC v lab. sem prišla. In sem hodijo nekateri zelo bolni ljudje, jaz pa potem vedno gnjavim, če mi lahko dajo razkužilo in mi je že čudno.
Saj ne, da hočem pretiravat s higieno, ampak..... stranišče z bolnimi ljudmiuser posted image



Pritožbe, pohvale...knjiga še vedno obstaja!

(odgovor članu mamamajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razkužila
15.9.2010 9:18:58   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

kupi si tistega majhnega za v  torbico.


ja, to že.... pa saj ne izrecno zaradi mene. Ampak me preseneča- tak halo, milijone plakatov..... razkužil pa nikjer...

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razkužila
15.9.2010 11:37:27   
tajtaja
Si že slišala za recesijo? Jasno, da se špara tam, kjer se lahko prišpara najmanj. Tako je to v naši državi, na žalost!

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razkužila
15.9.2010 12:02:02   
eva1
V bistvu je dovolj če si roke umiješ(recimo po uporabi wc-ja), 20 sekund z toplovodo in milom zadostuje...kadar nimaš na voljo mila in vode naj bi se uporabljalo razkužilo! Sicer pa menim da v ZD sodi in milo in razkužilo, tako da pomoje bi jih bilo dobro opomniti na to!

(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razkužila
15.9.2010 15:12:46   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

V bistvu je dovolj če si roke umiješ(recimo po uporabi wc-ja), 20 sekund z toplovodo in milom zadostuje...kadar nimaš na voljo mila in vode naj bi se uporabljalo razkužilo! Sicer pa menim da v ZD sodi in milo in razkužilo, tako da pomoje bi jih bilo dobro opomniti na to!


Se podpisem!
Razkuzilo ponavadi uporabljano zdr. delavci ker nimamo casa umivat rok med vsakim posegom... poleg tega je pa tudi za samo roke velik bolj prijazna voda + milo...

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razkužila
15.9.2010 20:36:54   
m_o_i
slab mesec v centru za nedonosencke, NONSTOP razkuzevanjeuser posted image -roke mi je tak razzrlo, da sem potem se pri umivanju z vodo trpela kristusove muke! pa mam kozo "utrjeno", ker v sluzbi ze lepo stevilo let delam s topili(in si ne dajem za vsako rokavic gor)
voda plus milo pa jeuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Freya88)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Razkužila
16.9.2010 8:47:29   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
voda plus milo pa jeuser posted image


Res je. Vse, kar ste napisale.
Čudi me samo, kar opažam- Zd, pa ni razkužil. Ne vem, meni je blo nekak samoumevno, da so tam...

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Razkužila
16.9.2010 16:22:21   
Freya88
IZVIRNO SPOROČILO: mamamajča

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i
voda plus milo pa jeuser posted image


Res je. Vse, kar ste napisale.
Čudi me samo, kar opažam- Zd, pa ni razkužil. Ne vem, meni je blo nekak samoumevno, da so tam...



Meni je pa logicno da ni razkuzil, ker so ponavadi v dosegu tudi otrokom...! Predstavljaj si, da stopi otrok pod razkuzilo in pritisne (zanalasc ali po pomoti)... in mu spricne v ocko...! Na zalost je bilo ze veliko starsev, ki so tozili ZD ali bolnico, da da imajo nevarnosti na hodnikih!:S ...je pa res da jih damo mi ven kadar razsaja kej res hudega (SARS, gripa ipd). Problem pa je tudi, ker velika vecina ne zna uporabljat razkuzila (koliko ga dozirat, vtret ga popolnoma po celi roki itd) in ker je (na zalost) to potrata. Recimo primer mask, ki so bile raztavljene po ZD... zjutri sem ob prihodu na siht dala na mizico 2 polni skatli mask, ko sem prisla nazaj cez 15min ni bilo niti ene vec, ko pa sem pogledala ljudi ni imel maske nihce. In to je ogromna potrata za ZD in/ali bolnico...!
Sem zakomplicirala?:D

(odgovor članu mamamajča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?