|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vprašanje - modrc
20.9.2010 15:10:50   
Arwenko
Eno vprašanje...do jutri popoldne rabim en fensi-šmensi modrc, mora bit brez naramnic ali pa v skrajni sili s prozornimi naramnicami, za večerne obleke primeren, se pravi tudi push up, zraven vsega še košarica D, kam naj grem iskat? V poštev prideta Mb ali Celje...prosim za kakšno idejo user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 15:17:15   
Felicita
99% boš to dobila v La Senzi... naslov za Mb je Pobreška cesta 18...

pa še spletna stran: http://www.lasenza.si/Default.aspx


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 19:53:09   
botrca
Lisca

_____________________________

Če želimo živeti z namenom, moramo poiskati tisto, kar najbolj goreče ljubimo, dati vse, kar imamo, nato pa to predati naprej kot štafeto tistim, ki nam sledijo.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 19:55:38   
Arwenko
Felicita, najlepša ti hvala za nasvet, sploh nisem vedela za to trgovino in dobila brez problema točno to kar sem iskala. user posted image

(odgovor članu botrca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 20:03:06   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Felicita, najlepša ti hvala za nasvet, sploh nisem vedela za to trgovino in dobila brez problema točno to kar sem iskala. user posted image


ja, la senza je super za nas, ki mamo mal večje 'bogastvo' pa vseen hočmo da modrc neki zgleda user posted image me veseli da si našla user posted image


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 20:41:03   
Micy
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Felicita, najlepša ti hvala za nasvet, sploh nisem vedela za to trgovino in dobila brez problema točno to kar sem iskala. user posted image


ja, la senza je super za nas, ki mamo mal večje 'bogastvo' pa vseen hočmo da modrc neki zgleda user posted image me veseli da si našla user posted image




Hoj

vidm, da glih debatirate o tem, a pol majo tud take  E, F, košarico, pa da so lepi modrčki, ker jest hudiča nikakor nikjer ne dobim kakšenga lepega seksi modrčka, kupujem jih namreč v Triumf trgovini, dragi so k ps, pa še vsi so na isti kopit narjeni.

A so kle kej cenej.

Hvala pa lep pozdrav

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 20:50:38   
Arwenko
Meni je rekla, da imajo večino modelov do F košarice. Sem bila prvič in mi je bilo super všeč, pa prodajalka ustrežljiva, prijazna, ful pomaga, skratka priporočam. Modrci so pa res lepi, cene pa zmerne za moje pojme, ni pa poceni no. 

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 20:57:26   
Micy
Aha no fino, jest mam 95 E, bom pa res šla pogledat, kle v Ljubljani je v super novi tale trgovina.

No za triumf modrce sm dajala tam do 70 eurov, ker res rabim orng modrc.
So dražžji ali cenejši tam ??

_____________________________

Love is in di er.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 21:29:06   
Arwenko
Jaz sem danes dala 35 eur, kar se mi zdi ok. Drugih cen pa nisem toliko gledala, ker se mi je mudilo. 

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 21:36:14   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz sem danes dala 35 eur, kar se mi zdi ok. Drugih cen pa nisem toliko gledala, ker se mi je mudilo. 


mislm da so kr podobne, kar je v akciji je cenejše, kar je novega mogoče mal dražje (vem da xxx gel bra je 45€ user posted image not that I need one).


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 23:29:31   
Colt
Priznam, izredno njami tema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Morda kakšna slikca...? user posted image user posted image
(obožujem ''bogastvo'')


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Vprašanje - modrc
20.9.2010 23:34:44   
Vijoličarka
He, he. Vidim temo 'modrci', zadnji odgovor Colt in me je prav zanimalo, kakšen strokoven odgovor bo dal...... ah, jaz naivnica......seveda, pričakovano, samo sline cedi. user posted image

Vseeno punce, hvala za namig za to trgovino, bom kdaj pokukala, čeprav sem odvisnica od Triumphovih modrcov, od točno določenega modela minimizerja. Ne, Colt, nobenih slikic ne bo. user posted image


< Sporočilo je popravil Vijoličarka -- 20.9.2010 23:35:42 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Vprašanje - modrc
21.9.2010 20:04:36   
Colt
Vijoly, to je tako....v svoji prastari primitivnosti nikoli nisem znal skrivati veselja nad stvarmi ki jih obožujem user posted image Čist enostavno user posted image

_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu Vijoličarka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Vprašanje - modrc
21.9.2010 20:18:30   
eva1
user posted image

< Sporočilo je popravil eva1 -- 21.9.2010 20:20:06 >

(odgovor članu Micy)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Vprašanje - modrc
21.9.2010 20:19:46   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Micy

Aha no fino, jest mam 95 E, bom pa res šla pogledat, kle v Ljubljani je v super novi tale trgovina.

No za triumf modrce sm dajala tam do 70 eurov, ker res rabim orng modrc.
So dražžji ali cenejši tam ??


Jaz sem iskala 90 ali 95  v tej trgovini in so rekli da majo samo do 85 , košarce pa tut mislim da do E
Drugač pa tuit jst prisega ma triumph-ove modrce!


(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Vprašanje - modrc
21.9.2010 21:41:49   
luka jan

IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Priznam, izredno njami tema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Morda kakšna slikca...? user posted image user posted image
(obožujem ''bogastvo'')



Tole me je pa sedaj spravilo v smeh.user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Vprašanje - modrc
21.9.2010 22:16:26   
Colt
IZVIRNO SPOROČILO: luka jan


IZVIRNO SPOROČILO: Colt

Priznam, izredno njami tema user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Morda kakšna slikca...? user posted image user posted image
(obožujem ''bogastvo'')



Tole me je pa sedaj spravilo v smeh.user posted image

Verjetno mi ni treba poudarjati ''v kaj'' je spravila ta tema mene....user posted image   Hja, sem pač klasični neandertalc, back to basics style...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

...and once you have tasted flight, you will walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you long to return. -- Leonardo de Vinci
AMEN!



(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Vprašanje - modrc
22.9.2010 21:42:55   
*žaži*
pacek user posted image

(odgovor članu Colt)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Vprašanje - modrc
22.9.2010 21:44:53   
J.L.
večje številke imate v lisci!

(odgovor članu *žaži*)
Neposredna povezava do sporočila: 19
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?