|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 10:54:43   
J.L.
ne gre z vanis milom, ne z sprajem... čisto vsako majico imam uničeno.:( pa se ne potim pretirano vendar imaam zaflekane da groza? tako bele kot barvaste. s čim naj še probam?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 10:58:26   
Tutan
Z menjavo deodoranta?
Pa saj je logično, da smo si ljudje različni in se zato tudi potimo različno in naš pot ima različno sestavo. In nekateri ljudje na deodorante različno reagirajo, spet drugi deodoranti v stiku z določeno kožo smrdijo, nekateri pa puščajo na oblačilih madeže.
Ker navadni pot se da dol z majice spravit/sprat, pa če se še ne vem kako potiš....

Poizkusi z deo v kamnu... ali pa s tisto novo zadevo, ko se dva vozita na kolesu (reklama user posted image ), nevem kako se reče, je pa menda kar zadovoljiva zadeva. Vichy ima tudi svojo linijo deo kozmetike.

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 11:54:08   
J.L.
imam od garnier ali rexone invisibel, ztako da nebi smel puščat flekov.

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 12:06:13   
Tutan

IZVIRNO SPOROČILO: J.L.

imam od garnier ali rexone invisibel, ztako da nebi smel puščat flekov.



Ne bi smel, v kombinaciji s tvojim potom pa lahko.
A ni najlažje najprej menjat deodorant?

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 13:02:18   
Paštetka
Menjaj deodorant! Preverjeno. Tiste majice pa lahko vstran vržeš, ker ne bo šlo dol :))

(odgovor članu Tutan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 13:04:38   
sonček33
nekaj kapljic limoninega soka.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 13:07:09   
Paštetka
Limone, pa res nisem probala. Hvala. user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 13:08:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 13:55:20   
J.L.
kakšnega pa kaj imate? v spreju mislim?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 14:01:48   
aprilčica07
Sem imela popolnoma enake težave. Od kar imam deo plus (Just) tudi flekov ni več. Jst pa srečna. user posted image

_____________________________


Jakob, 23.04.2007, 3570g/55cm
Julija, 30.08.2009, 3570g/52cm


(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 14:21:54   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 14:29:13   
J.L.
kakšnega?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 14:31:09   
Tutan
Trenutno imam 48urni Eucerin rollon. Ko si noseč, te pač hormni malo bolj mučijo. Tale je res OK. Ob normalnih hormonskih fazah user posted image pa vzamem v DMu Weledin kremni deodorant (ga namažeš).
Imela sem tudi kristalni deodorant v kamnu - pa mi je fin, samo hitro se posuši user posted image .

Ne uporabljam deodorantov s spreju, ker imajo vonj, ta vonj pa se tepe s parfumom.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 14:32:43   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu J.L.)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   [Brisano sporočilo]
12.9.2012 14:35:59   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Tutan)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako odstranit pot z majic?
12.9.2012 14:40:14   
annai
tudi midva z možem sva menjala...imava od dove kumarčnega roll-on in je res super, uporabljava ga kar oba...se ne potim več kot prej, na oblačilih pa se ne vidi nič več.. probaj drugače z kisom

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako odstranit pot z majic?
20.9.2012 23:02:14   
Urska09
Vsi deodoranti, ki preprečujejo potenje, imajo notri tisto rakotvorno sestavino:alluminium... Deodoranti brez te sestavine preprečujejo samo neprijeten vonj, ne pa potenja. Preverjeno,sem doktorirala na deodorantih, ker se tudi sama precej potim in sem iskala deodorant, ki bi preprečeval oboje, hkrati pa bi bil brez te sestavine, ga nisem našla. In naknadno tudi izvedela, da ravno ta sestavina preprečuje potenje. Hvala lepa, raje imam fleke pod pazduho, kot raka na dojki.
Aja, teh flekov se res ne da z ničemer odstranit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako odstranit pot z majic?
28.9.2012 12:46:12   
soncek3
Ja, fleki ne grejo stran.
Jaz tudi iščem deodorante brez Allluminium chlorhidrata in med tem roloni ga težko najdeš, je pa deodorant v spreju od Pumeuser posted image . Mogoče še kateri drug ampak meni je ta super in menjavam ; enkrat rdeči, enkrat roza. Ima pa kar vonj ja, jaz parfuma ne uporabljam, drugače bi se pa res teplo.

(odgovor članu Urska09)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako odstranit pot z majic?
29.9.2012 21:52:35   
Vijoličarka
Deodoranti, ki vsebujejo ta Allluminium chlorhidrat v bistvu niso deodoranti, ampak antiprespiranti. Nimajo vsi proizvajalci pravilno poimenovanih izdelkov.

Tudi sama sem se odločila, da se raje malo potim in da samo malo vonj zamaskiram, zato uporabljam deodorante.  Imam srečo, da se ne potim prav veliko in tudi ko se, nimam močnega vonja.

Odkar sem opustila antiprespirante me prsi pred menstruacijo skoraj ne bolijo več. Sprememba se ni zgodila kar nahitro, temveč postopoma. Prej sem tudi dosti bolj potila pod prsmi, kot se zdaj. V glavnem, bolje se počutim.

Tudi sama imam raje roll-on. Žal, pri deodorantih je treba tudi paziti, da ne vsebujejo alkohola prav tega z neizmernim veseljem zlivajo v ''''''''''''''''''''''''''''''''naravne proizvode''''''''''''''''''''''''''''''''.

Uporabljam tegale:

http://bit.ly/QEuNyD


Ni drag, se srednje hitro porabi in nobenega čudnega občutka nimam pod pazduhami.


Dobri se mi zdijo tudi vsi trije Alverde roll-on deodoranti za ženske (tisti za moške ima alkohol), so v redu, samo mi Balein PH nevtral bolj odgovarja in upam, da se ne bo kdo odločil in ''''''''''''''''''''''''''''''''izboljšal'''''''''''''''''''''''''''''''' sestavo. To pač pri DM-jevih trgovskih znamkah radi delajo in je treba vedno preverjati. Pravkar so mi totalno pokvarili moj naljubši tonik.


Moj najdražji uporablja pa tegle:

http://bit.ly/UBXg6r

in uporabljala sem ga tudi sama, dokler nisem našla Baleinega. Ima močnejši vonj. On se dosti bolj poti in tudi vonj ima hudo močan, tako da na kakšne hude vroče dneve je treba se vmes splakniti ali uporabiti osvežilni robček in obnoviti nanos.

Samo treba je paziti, ker obstaja zelo podoben, ista firma, ki pa ima tisti nesrečni Allluminium chlorhidrat.


Kaj so madeži od potenja pa pojma nimam. Nobeden od teh roll-onov še ni pustil madežev. Sploh pa po nanosu malo roke v zrak dvignem in maham, da se nanos posuši in menda zgledam pri tam prav fletna. user posted image

< Sporočilo je popravil Flavia RR -- 1.10.2012 14:09:19 >


_____________________________

When you stand before God, you cannot say "but I was told by others to do thus" or that "virtue was not convenient at the time."

(odgovor članu soncek3)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako odstranit pot z majic?
6.10.2012 20:25:53   
EKOGREEN
pri nas je pomagalo vsaj občasno pranje takšnih majic na 60 stopinjah, seveda, če ti perilo to dopušča, plus prašek v prahu in redno je pri nas tudi kis. Včasih je potrebno oprat tudi večkrat, da ti madeži izginejo, a izginejo!

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?