|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   A je to na**g?
25.10.2010 14:36:53   
Peli
Pravkar je pršla ena teta zvonit na vrata, da zbira denar, k ma 2 letnega sina s tumorjem na glavi in da gre on na operacijo v tujino, če lahko kej prispevamo, za njeno bivanje z njim?
A bi ji vrjel, a to res gre takouser posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 14:37:54   
Anonimen
Ja, za dnar zbrat, gre tudi tako user posted image .user posted image

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 14:39:05   
Peli
Sej jest sm si tud tako misnla in sm samo obrnila, me pa zdej mal žre user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 14:39:32   
naja17
Ja tud tko gre, ampak uni k to res delajo, majo ponavad vsa dokazila zraven...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 14:42:50   
Hope2
Lani je k nam prišla ena ženska, baje ima doma al v bolnici bolanga otroka, kazala mi je neke papirje, podpise... ma se mi je zdelo nateg, ampak srca pa tudi nisem imela zapret vrat. Pa sem ji dala tistih par evrčkov, mi nismo obubožali zaradi tega, ona ne blazno obogatela, če nas je nategnila, pa JBG, ni prva in ne zadnja. Za take, ki nategujejo, se bo že palca našlauser posted image

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.10.2010 14:44:14 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
25.10.2010 14:50:53   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Peli)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 15:09:17   
talika81
jaz imam glede tega nekaj slabih izkušenj.
sem tudi namreč dobrega srca in vedno rada pomagam. samo odkar sem videla, v kak avto so potem sedli ti ljudje, ki so "fehtali" za denar za operacijo njihove uboge sestre, pa se mi je vse za malo zdelo.



_____________________________

14.1.2011 sva te prvič stisnila k sebi ... dobrodošla med nami, najina draga Brina. :-)

Zmagovalec ni tisti, ki je brez poraza, ampak tisti, ki po vsakem porazu vstane in nadaljuje!


(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 17:21:22   
Peli
Jest sm se obrnila, tašča pa jim je nekaj prispevala, je rekla da so imel ene papirje. Dobr kaj je zdej met "papirje" tud jest loh nekej skup spackam na računalnik in s tistm okol hodm.
Morm povedat da sama nism nč zaupljiva do takih, mojo staro mamo (stara je blizu 80), je ena teta napela za 300€, sicer je potrebovala za popravilo avta... in si je pršla samo "sposodit", no itak da je ni blo nikol več, ampak kaj je eno mamco okol prnest, sploh ko je začela govort kolk je verna...user posted image
Ne vem al je samo pri nas tako, al tud drugje ni mine teden, ko ne pride kdo na vrata... jest vsakega odslovim.
Da ne govorim o študentih (stari zgledajo tud več kot 30), prodajajo vrečke, ma včasih pridejo na 14 dni..., prejšni teden je nekdo prodajal merino posteljnino za 15€... .
Problem pa so starejši ljudje ki se jih ne znajo znebit in jih res vsak na****e user posted image

(odgovor članu talika81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 17:29:05   
madela
Jaz se tudi nimam srca obrnit vstran in ja so me že nat...nili user posted image

Stvar je pa v tem,če te izrecno to zanima,da ja če ima res bolanega otroka potrebuje denar za bivanje v tujini. Denar dobiš sicer kasneje vrnjen,ampak dejstvo je da ga potrebuješ tisti trenutek,da greš z otrokom.
Vsaj take imam jaz informacije,ker se zna zgodit da bo moj sin potreboval operacijo v tujini user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 17:53:38   
TomTaylor
Pismo, ne vem kaj bi naredila. Ponavadi pa skoraj nikoli nimam v denarnici več kot 5 evrov, tko, da eventuelni nateg ne bi bil tko velik

_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu madela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 18:27:30   
klaja
Jaz odslovim vsakega, ker ne verjamem nikomur nič, rečem samo, da imam tudi jaz bolnega otroka, ne samo oni. Je pa težava, če naletijo na mojega ateja, on pa vzame vse, kar ponujajo. Vrečke prodajajo enkrat na leto, so pa pri nas tečni cigani ali madžari ali kar koli že so, ko prodajajo posodo, pa odeje, pa cote in to skoraj vsak teden trobijo pred hišo.
Jaz raje prispevam za nekoga, ki ga poznam ali pa vem, da bo denar prišel v prave roke.

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 21:16:52   
m_o_i
dam samo in edino tja oz. tistemu, za kar poznam celotno zgodbo.

tale prosjacenja in "prosjacenja" so se pa tok razpasla, da glava pece user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: A je to na**g?
25.10.2010 22:30:49   
LEJLA
ja pa ponavadi so to druzine, ki nimajo urejenega zd. zavarovanja

jaz dam ampak 10 mogoce 20E

je bila lani ena gospa, noseca, poletje 30C in je hodila okoli
potem sem jo vidla, ko je na avtobusni postaji skromno malical in se malo spocila

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: A je to na**g?
26.10.2010 8:22:06   
hariba
A to ste iz podeželja ali od kod, da tako pogosto hodijo prosit brez strahu, da bi jih kdo prijavil? Pri nas namreč še nikoli nihče ni prišel. Le nekajkrat so prodajali vrečke, da bo za maturantski izlet, a sem jih odslovila.  Pa že to nekaj let ne. Druge reči nihče nikoli ne prodaja. me pa občasno na cesti kakšen brezdomec ogovori in fehta. Ponavadi ne dam, sem pa že.

(odgovor članu LEJLA)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: A je to na**g?
26.10.2010 12:16:33   
jagoda77
ne dam nobenmu, k je čist zdrav, ker takšen lahko poprime za delo in si nabere denar... ravno danes je prišel en v Spar restavracijo prosjačit, imam kao otroke, ja kaj naj ti jaz. Pejt delat a ne? Pa ne mi rečt, da ni dela. Pri nas v firmi smo zelo težko našli eno, ki bi prišla 3x na teden pospravit našo firmo, vsem je zgleda blazno odveč. Samo če nimaš, tudi to delaš, jaz vem da bi, da bi se preživela tako ali drugač. Čakat doma na delo pa vlečt socialno je pa najbolj enostavno.

Pred trgovino že vrsto let prosjači en, ki mu čist nič ni, ni ne star, ne invalid ne nič, pa je vsako jutro od 7h do 12h pred štacuno in fehta. Meni se nič ne smili. Jaz moram za svoj denar delat, on pa poseda tam in čaka.

Tako da na razne te fore operacije za tujino pa to...... lej ne vem, jaz ne bi dala, papirji gor ali dol. Preveč je nategov, preveč je vsega in tud preveč se trudim za svoj denar, da bi ga kar razdajala okrog, pa tudi nimam ga na pretek.

(odgovor članu hariba)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: A je to na**g?
26.10.2010 12:18:14   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: Peli

Pravkar je pršla ena teta zvonit na vrata, da zbira denar, k ma 2 letnega sina s tumorjem na glavi in da gre on na operacijo v tujino, če lahko kej prispevamo, za njeno bivanje z njim?
A bi ji vrjel, a to res gre takouser posted image


Ne bi ji verjela.

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?