|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pomivalni stroj
13.11.2010 10:20:22   
EMILY 3
zamina me če ima katera iskušnje z pomivalnim strojom zanussi,indesit ali candy?mislim na spoh glede tih znamk....mi nič ne paše not in imam le te tri na izbiro.mislim pa na vgradne pomivalne stroje.

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pomivalni stroj
13.11.2010 10:53:22   
Anonimen
Ne razumem, kako ti ne gre not? Lahko to bolj pojasniš?
Ko se naroča kuhinjo, se v tovarno sporoči mere za vgradno pečico, hladilnik in eventuelno za vgradno mikrovalovko. Za pomivalca pa ni treba, ker imajo enake vgradne mere.
Imaš delno vgradni ali popolnoma vgradni pomivalni stroj?

Od naštetih znamk pa nobena ni (več) zanesljiva. Včasih je bil Candy Ok, zadnja leta ga uporabniki zelo kritizirajo (z vidika števila okvar).

(odgovor članu EMILY 3)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pomivalni stroj
14.11.2010 14:41:21   
EMILY 3
kuhinja ni iz tovarne ampak smo si jo dali delat.glede na to da sem si želela imet pomivalnega,a 60cm mi ni ostalo placa za njega sem pač rekla naj bo te 45,samo da bo plac za njega.in sedaj sem izmerila in imam 44,5cm placa za pomivalca.večina jih je točno 45,ampak jaz ga not ne bom dobla.ali mogoče katera imam tak mali pomivalni?sem že kar jezna,ker nič ne najdem,a da ima neko solidno ceno in kvaliteto.user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pomivalni stroj
15.11.2010 10:34:53   
Dadi
Če je tisti del leseni, kamor naj bi prišel stroj, povej tistemu, ki ti je delal kuhinjo in naj pride pobrusit teh 6 mm. Pomoje je to še najbolj pametno, pol pa boš pa lažje spravla ožji pomivalc noter.

(odgovor članu EMILY 3)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?