|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Tašča in tast- obiski
25.11.2010 16:56:21   
pika555
Pozdravljene!

Zanima me, kako pogosto vas obiščejo moževi starši? Meni se zdi pretirano, da se vidimo 2 krat tedensko saj imava zaradi službe že tako malo časa. Kaj menite? In kako omejiti obiske?

Hvala za odgovore!

LP
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 17:00:51   
mišk
Kak teden prideta vsak dan, včasih pa ju ni tudi po 10 dni. Nikoli prej ne pokličeta, ampak se samo pojavita na vratih.user posted image
Kako omejit obiske ne vem. Sem pa enkrat na RR prebrala dober nasvet, da vsakič, ko se pojavita na vratih začneš hitro oblačit sebe in otroke, kao da se nujno nekam odpravljate. In to storiš vsakič. Počasi se navadijo na to, da prej pokličejo, in če pokličejo, se lahko že po telefonu kaj izgovoriš.

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 17:05:29   
ledenaa
svašta se tukaj na rr-ju prebere. Človek bi mislil ,da ste šmrklje in ne odrasle osebe,ki znajo govorit. Koliko nas obiščejo hmm odvisno,včasih 2x na teden,včasih pa jih po mesec dva ni.

No pika pa jim povej ,saj imaš jezik ,če te moti

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 17:06:16   
betty.ford
Pika, kolikokrat tedensko pa vas obiščejo tvoji starši?

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   [Brisano sporočilo]
25.11.2010 17:06:36   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu pika555)
  Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 17:09:18   
enea
Mene oz nas, ( mož je šofer, in posledično obišče več ali manj samo mene in otroke) tašča obišče mogoče 1x na 3 mesece, in to ponavadi tudi brez najave in se samo pojavi na vratih, pa ji vsakokrat rečemo naj prej pokliče, smo pa mi zato vsako soboto, ko je mož doma, pri njejuser posted image user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 18:25:36   
branka81
Nas obiščeta tast in tašča kokr kdaj,včasih enkrat tedensko,včasih enkrat na 14 dni,se pa prej najavita,tko da nimam problemov.

(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 18:34:44   
sazi
K nam nihče ne prihaja nenajavljen - pa ne, da bi mi tako zahtevali - nam je vsem samoumevno. Tudi mi nikamor ne gremo brez predhodnega dogovora. V dobi mobitelov mi je čisto mimo, da bi se nekdo kar tako namalal na vratih - razen, če bi ibli tip familije, da bi bili vedno doma in nikoli nič za počet (takih pa po mojem ni ravno veliko).

Tast pride na žalost le 2-3x na leto. Je z drugega konca Slovenije, pa se mi večkrat odpeljemo tja in ostanemo čez vikend. Tašča pride 1x na 2-3 tedne - me nebi motilo, če bi prišla večkrat. Še največkrat vidimo moje starše, ki živijo in delajo še najbližje od vseh. Se vidimo povprečno 1x na teden (včasih 2x) - je pa tudi tu tako, da smo večkrat mi tam, kot pa onadva pri nas.

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 18:35:37   
blaža
jao, bog se te usmili.

pa en dan bom jaz tašča in da bo moja nevesta pisala na forumih, da je preveč, ko pridem 2x na teden vnuka pogledat,.. bom prav žalostna.

No itak, da ne mislim dosađivat, ker nisem tak tip, imam tudi sama rada svoj mir, pa vedno pokličem, če so doma, da pridem,...

ok, ne rečem, da ti vsak dan teži,.. če ti pa ne paše, pa ti je preveč, ji pa lepo povej. če ne pa ji dej vsaj jasno vedet, da ni zaželena, pa da naj hodi raje 1x na mesec, da jo maš čist dost. Po možnosti si še zelo prijazna z njo, pa reva misli, da kok si srečna, ko pride.user posted image

sori, ma tako je moje mnenje.

_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu branka81)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 18:37:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pika555

Meni se zdi pretirano, da se vidimo 2 krat tedensko saj imava zaradi službe že tako malo časa. Kaj menite?


Čisto nič, kar bi nekaj povedalo o primernosti tvojih obiskov.

Povej, da ti je to preveč in se dogovorite za drugačen ritem. Koliko je to pri vas, da bo za vse v redu - pojma nimam.

(odgovor članu pika555)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 18:38:39   
Andromeda
IZVIRNO SPOROČILO: blaža



pa en dan bom jaz tašča in da bo moja nevesta pisala na forumih, da je preveč, ko pridem 2x na teden vnuka pogledat,.. bom prav žalostna.





Ampak najbrž boš res tista zaje*ana tašča, če si že vnaprej lastiš bodočo sinovo nevesto user posted image

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 25.11.2010 18:39:00 >

(odgovor članu blaža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 18:39:41   
blaža

IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: blaža



pa en dan bom jaz tašča in da bo moja nevesta pisala na forumih, da je preveč, ko pridem 2x na teden vnuka pogledat,.. bom prav žalostna.



user posted image user posted image user posted image





Ampak najbrž boš res tista zaje*ana tašča, če si že vnaprej lastiš bodočo sinovo nevesto user posted image



_____________________________

Tvoj čas je omejen, zato ga ne zapravljaj tako, da živiš življenje nekoga drugega!
Naj hrup drugih mnenj ne utiša tvojega notranjega glasu!

Steve Jobs

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 18:42:15   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: pika555

Meni se zdi pretirano, da se vidimo 2 krat tedensko saj imava zaradi službe že tako malo časa. Kaj menite?


Čisto nič, kar bi nekaj povedalo o primernosti tvojih obiskov.

Povej, da ti je to preveč in se dogovorite za drugačen ritem. Koliko je to pri vas, da bo za vse v redu - pojma nimam.




Kakor komu paše. Enim se zdi čisto OK, če se vidijo vsak dan, enim ustreza 1x tedensko, drugim 1 xmesečno. Ko smo se mi preselili v drug kraj, je moja tašča mislila, da bo kar vsak vikend k nam hodila, pa smo ji lepo razložili, da 1 vikend je "rezerviran" za eno babico, 1 vikend za drugo, ostala 2 vikenda pa imamo ja lahko zase. Me pa ne moti, če pride kdaj med tednom, kar je sicer redkost. Prej, ko smo živeli v istem kraju in 500 metrov stran, pa je bilo res zoprno, ker je velikokrat prišla brez najave, mi smo pa imeli recimo kake prijatelje na obisku ali pa smo se ravno kam odpravljali.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 20:39:22   
josephine27
prideta ful poredko, ene 2 krat na leto. aja živimo pa v isti hiši. mogoče zgleda čudno ampak res je tako. smo pa mi skoraj vsak dan pri niju na kavi al pa na vrtu pred hišo.
drugače pa se mi zdi lepo če obiski prej pokličejo ker mi je najbolj bedno da mi kdo pokvari načrte pa čeprav je mogoče to oseba s katero se rada družim pa trenutek ni pravi. zato pa tud sama vedno pokličem prej.
mama in oče pa prideta mogoče enkrat na 2 do 3 tedne. pa sta se naučila da vedno pokličeta prej ker nas večkrat ni bilo doma, pa se jim ne splača vozit tako daleč za brez veze.


_____________________________



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 21:40:16   
Fargesia
moja tašča in tast prideta za moje pojme premalokrat.

< Sporočilo je popravil Fargesia -- 25.11.2010 21:41:35 >


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Tašča in tast- obiski
25.11.2010 22:19:28   
Gina
NIkoli. Tast je umrl, tašča pa je tolk bolna, da je bila 1x samkrat pri nas v zadnjih 7. letih. NO, res je zelo bolna, pa na drugem koncu Slovenije. Še več, tudi mojega očeta ni nikdar. Bil je nazadnje tukaj pred 3. leti, prej pa spet pred še nadaljnimi tremi. Je vezan na invalidski voziček in se težko premika. Mama mi je umrla.

Jaz pogrešam družinske obiske. KO sem bila sama majhna, smo se vedno obiskovali in meni je kot otroku to dobro delo. Tudi zdaj bi raje imela taščo 2x na teden doma, kot nikdar. Enako starše, seveda.  

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 7:37:00   
Kerensa*
IZVIRNO SPOROČILO: pika555
Zanima me, kako pogosto vas obiščejo moževi starši?

Najprej sta nas obiskovala cca. 2x na mesec, čeprav smo živeli relativno blizu. Ko smo se odselili stran, sta bila pri nas max. 1x na 2 meseca. In ko smo se vrnili v njuno neposredno bližino, sta bila pri nas (vsaj ga. Tašča) skoraj vsak dan, dokler je nisem dobesedno vrgla ven. Sedaj je ni (pa g. Tasta tudi ne) že nekaj mesecev.

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 8:30:39   
kristinaj
tašča 1x mesečno, nima vozniške in je vezana na bus, mi gremo na obisk k njej odvisno na 14 dni, zdej k je zima, poleti se pa tudi po 2m ne vidimo...

pika imaš otroke? če je jih prosi, da jih gredo v vrtec iskat in malo naokoli peljejo, da boš imel mal časa zase oz. za vaju... izkoristi jih...

če že imate malo časa poprosi taščo da ti kaj postori po stanovanju, če že morate toliko delat

in nenazadnje če lahko kofetkate in pivčkate z vsemi ostalimi ni hudič da tašči enga kofeta ne moreš skuhat in se nato po opravkih odpravt...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu pika555)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 8:41:35   
sanasan
tašča je žal ( in žal je tast že dolgo pokojni) na drugem koncu sveta, moji pa (preveč) blizu in vse nadoknadijouser posted image ....mojega moža ne moti, moti pa občasno bolj mene, ker pridejo kadar se jim zazdi brez napovedi...na splošno nimam nič proti, razen ko imam delo in začnejo kaj 'pametovat'user posted image ...najbolj smešno je pa to, da tako moja sestra kot starši, vedno rečejo...'če kdo (od naših) kliče, me ni tuuser posted image '. hodijo na kavico k meni ' na skrivaj'....včasih se tako zgodi, da si kakšen dan samo vrata podajajouser posted image ....ko mi je preveč, naročim naši šestletnici naj jih malo 'zaposli' in se jim potem hitreje mudi domovuser posted image
ko je pa res preveč, pa itak že tamala reče...'a si že spet tu?!'user posted image


_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 8:45:58   
sanasan
ja, in se mi zdi, kot pravi Gina, da otrokom ti obiski večinoma dobro denejo....pa starejšim tudiuser posted image , moj mož se npr. praktično druži samo z mojimi (pa dela vsak dan z ljudmiuser posted image )...morda tudi zato, ker je šel mlad v svet in tu nima sorodnikov

_____________________________

CARPE DIEM!

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 9:26:29   
marcela
Dokler je bila tašča še kolikor toliko zdrava je prihajala vsaj 5 krat na teden, pogosto kar vsak dan. Tudi po 21 h se je znala prikazat na vratih. Potem je začela prihajat redkeje, ko je začela čedalje bolj bolehat. Zadnja 3 leta pride le kadar jo povabimo in gremo iskat, to je pa 1 na 2 meseca, pa enkrat na mesec gremo mi k njej na obisk in zadostuje. Z mamo pa žal nimam nobenih stikov, mojih otrok še ni videla, čeprav je najsatrejša že stara  15 let. Oče je pred dvema letoma umrl, on pa je prihajal na 2-3 krat letno na povabilo na kakšen rojstni dan.

_____________________________

Počni kar ti je volja, le poskrbi , da s svojimi dejanji ne prizadaneš drugih

(odgovor članu sanasan)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 9:59:35   
Spontan
Tašča je kot sonce. Nobenega ne moreš dolgo gledat! user posted image  user posted image

Zdaj pa samo še čakam komentar prišvasane user posted image  user posted image

(odgovor članu marcela)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 10:11:17   
ZARA
Moja tašča je bolj sončni mrk, kot sonce. user posted image


Treba je povedat kaj te moti. Najprej lepo, če ne razumejo pa večkrat. Povej, da nismo več v Titovih časih ko se je delalo do 14 ure.

< Sporočilo je popravil ZARA -- 26.11.2010 10:14:22 >


_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Spontan)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 10:30:36   
Katy78
Ko sem bila še na porodniški, so moji in njegovi starši prišli nekje 1-2x tedensko (tašča bi bila takrat najraje vsak dan pri meni, ampak sem ji lepo povedala, da ni potrebe oz. da če bom rabila pomoč, bom že povedala). Ko pa se je porodniška končala, pa niti enih niti drugih še ni bilo na obisk... Pa ne da se ne bi marali ali kaj takega, ampak sina izmenično en teden pazita tašča in tast, drugi teden pa moja starša in se vidimo popolnoma dovolj, ko sina zjutraj pripeljeme in ko prideva popoldne po njega. Med tednom itak ne ostane prav veliko časa ko prideš iz službe in tisti čas namenjam sinu, vikende imamo pa tudi radi samo zase in smo bili odkar sem začela spet hoditi v službo, mogoče samo 3x na obisku med vikendom pri enih ali drugih. Čeprav sploh tašča, pa tudi moja mami, čeprav ne v takem ekstremu user posted image , bi za nas kuhala vse vikende in bi najraje videla, da bi cele vikende viseli pri njej. Ampak nam ni do tega, imamo vsaj tista 2 dni v tednu radi, da smo skupaj samo mi trije, da imamo skupaj kosilo in da se imamo luštno in nam tako, kot imamo sedaj, popolnoma ustreza in to je najpomebnejše. user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Tašča in tast- obiski
26.11.2010 10:37:00   
pety78
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: blaža



pa en dan bom jaz tašča in da bo moja nevesta pisala na forumih, da je preveč, ko pridem 2x na teden vnuka pogledat,.. bom prav žalostna.





Ampak najbrž boš res tista zaje*ana tašča, če si že vnaprej lastiš bodočo sinovo nevesto user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2 3   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?