|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:09:16   
livia
Kdaj mislite, da je pravi čas, da se pove svojim staršem oz. tašči i tastu, da bodo kmalu none, stare mame, babice?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:09:49   
Anonimen
Ko bodo prvi trije meseci mimo in s tem tudi obdobje največjega rizika...

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:13:02   
lev76
Po moje je to odvisno od posameznika.Če si zaupate veliko in pač tako čutiš lahko poveš na začetku,ker če gre slučajno kaj narobe te bodo oni razumeli in tolažili in pomagali. Če pa ne, pa se želiš izogniti dodatnim razlagam takrat poveš takrat ko največji riziko mine.
Mogoče pa hočeta s partnerjem to zadržat nekaj časa samo zase in se intimno veselit in ne pustit da še kdo ve VAJINO skrivnost.

Kot rečeno odvisno od para in posameznika.

lp

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:23:17   
AKŠ
jaz sem imela namen povedati po treh mesecih - ampak ni šlo - nisem mogla toliko časa to skrivati...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:29:31   
radovednica_
jst sem povedala par dni nazaj sem pa že v 4 mesecu.
njegova mame je slutila ampak ni nič rekla razen svojemu možu de se ji zdi de bota babica in dedek.njegova teta pa me je že dvakrat prej vprašala pa sem ji vedno tko nekak prikrila. zdej pa mi niti tunike ne pomagajo več in je blo treba povedat.
midva sva mojim in njegovim skupaj povedala

je pa čito vajna odločitev, kdaj povedat.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:51:48   
Nyah*
Midva sva pa povedala po prvem pregledu, skupaj mojim in nato še njegovim.
Malo zgodaj, ampak smo si z družino ful blizu in sva komaj čakala, da jim poveva! Sva jih pa prosila, naj to ostane med nami nekaj časa, da so bili rizični prvi tedni mimo!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:53:10   
hugolina
Midva sva tudi povedala po prvem pregledu (okrog 6t), ko sem na UZ videla svojo :duda:.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 9:53:10   
hugolina
Midva sva tudi povedala po prvem pregledu (okrog 6t), ko sem na UZ videla svojo :duda:.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 10:02:48   
sarazan
Takoj, ko so mi testi pokazali dve črtice oziroma plusek (naredila sem 3 teste v parih dneh, da sem bila sigurna), sem morala povedati v službi. Imam tako delo, ki za nosečnico ni primerno, zato sem potrebovala takojšno premestitev.
Ker so tako izvedeli vsi nadrejeni in sodelavci, kaj se dogaja, je bila "nevarnost", da se razve tudi drugje.
Zdi se mi zelo grdo, da starši za tako novico zvejo od drugih, zato sva takoj povedala tudi njim. Potem se je pa itak počasi povsod razvedelo.
V mojem primeru je tako večina vedela že pred 10. tednom nosečnosti.

Če bi lahko "skrivala", bi počakala tri mesece, da so riziki za probleme manjši, vendar te izbire žal nimam.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 10:06:04   
tina104
Midva sva povedala skoraj takoj po pozitivnem testu, ker sva se dolgo trudila in potem tega veselja nisva mogla skrivat.
Res pa je to odvisno od tebe oz. vaju, kdaj se vama zdi primerno.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 10:06:28   
Pajaca
Midva sva povedala po prvem pregledu..... potem pa počasi še ostalim.... tako da so zvedeli tam enkrat v 10 tem tednu.

Jaz bi sicer počakala do nuhalne, ampak moj je bil tko neučakan in jim je hotel čimprej povedati.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 10:31:11   
CatJa
Midva sva povedala en teden po opravljenem testu. Sicer pa sama nikoli nisem razmisljala o tem, da bi bilo kaj narobe, zato tudi nisva cakala 3 mesece.
Pa srecno!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 10:44:18   
Jančika_
Takoj.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 10:45:16   
Jančika_
Hm...se opravičujem za trapast odgovor:)-. Torej: midva sva vsakič povedala takoj. Taka pač sva.:)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 11:16:04   
simonas
Jaz sem doma povedala takoj, ostalim pa po prvem pregledu, ko sem morala povedat tudi v službi zaradi bolniške.

Simona

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 11:17:49   
dadica
takoj tako prvič kot drugič.prvič nismo imeli sreče ,ampak vseeno mi ni žal da sva jim povedala!

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 12:01:33   
kati1
oj

midva sva tud povedala takoj ... pa tud če se ti slučajno kaj zgodi pred tremi meseci bosta oba zelo razočarana in potrta - kako boš pa pol pojasnila? Treba je delit tako lepe kot slabe stvari :)

lp, K

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 12:26:38   
tinkatonka
Midva sva povedala en dan potem ko sva naredila test. Če bi bilo kaj narobe bi mi bili moji in njegovi starši tako in tako v oporo tako, da nisem čakala na pretek rizičnih 3 mesecev.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 12:34:19   
Teya
staršem takoj... se strinjam s tinkotonko...

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 13:06:01   
Wahoo RR
midva sva prvič povedala takoj...in hvalabogu, ker drugače bi čez tri dni še bolj čukast gledal, ko bi šla v bolnico na poseg...kjer se je nosečnost seveda končala...( IZM )

pri drugi pa tudi takoj povedala...in potem smo skupaj čakali a je "prispela" na pravo mesto :)

in je...:)

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 16:07:58   
SaaS
Midva sva staršem povedala takoj, še isti dan. Ostalim pa kasneje. Nisva čakala 3 mesece. Veselja enostavno nisva mogla ne želela skriti pred njimi. Če bi šlo pa kaj narobe, bi bila mami itak prva (poleg moža jasno), kamor bi šla iskat tolažbo.

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 17:29:11   
Anuš
Midva sva povedala takoj, pri 4 tednih. Dlje ko skrivaš, težje je. Ena prijateljica je doma povedala šele v 5. mesecu. Groza! Pa kaj pol, če se kaj ponesreči. A ni škoda, da ne uživaš nosečnosti z drugimi od samega začetka. Se mi zdi, da je bolj stresno, če moraš non-stop gledat, da se ne boš zagovoril. Nosečnost je lepa stvar, ki jo je po moje fino deliti tudi z drugimi. Pa še tako kratek čas traja... Srečno:pujs::pujs::pujs:

(odgovor članu livia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   kdaj povedat staršem
11.8.2005 17:37:45   
Anonimen
Midva sva povedala prvič, ko smo se videli po mojem prvem pregledu pri G, ki pa sem ga imela v 6. tednu. Ne vem kdaj točno je bilo, najkasneje pa v 8. tednu. Pa sva enega prej že izgubila, samo sva kljub temu želea povedat, tudi če bi se slučajno še drugič ponesrečilo.

(odgovor članu livia)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...




Ali vas skrbi gospodarska kriza?
Spark



da (60%)

ne (20%)

ne vem zakaj se gre (4%)

vse skupaj je samo blefiranje Amerike (11%)

briga me (6%)


Število vseh glasov: 360

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!