|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 19:41:26   
ona
rabim en nasvetek user posted image
Sin ima jutri RD,jaz sem danes naredila torto-nutelino,sicer sem jo samo namazala z kremo,okrasit sem jo mislila jutri dopoldne...zdej je pa sine zakuhal z vročino in sumim,da ima kakšno gripo,jutri pa ima praznovanje rd...no,sej vem,pač prenesemo praznovanje,ampak kaj naj zdej z torto naredim,to me muči user posted image
Jo magari lahko dam zamrznit tako kot je,-namazan biskvit ali naj počakam do jutri,jo okrasim in dam npr. v zmrzovalnik za naslednji teden...mislite,da je to izvedljivo?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 19:45:11   
barika
a da bi pa jutri vseeno to torto pojedl pa ni varianta, pa potem še eno spečeš?user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 19:46:32   
ona
IZVIRNO SPOROČILO: barika

a da bi pa jutri vseeno to torto pojedl pa ni varianta, pa potem še eno spečeš?user posted image

Ja,tudi ta varianta je ok,samo kdo jo bo pojedel,je pa vprašanje user posted image
Jo je malo preveč user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 19:48:51   
mamamajča
lahko že daš v zmrzovalnik, samo ko jo enkrat odtališ, boš mogla pa pazit, glede na to, da je s smetano. Pazit mislim, da ne bo mogla stat dva, tri dni.
Meni je moj sin tudi zakuhal ravno na rd, lani,  ampak mi smo kupli eno malo torto, pa smo jo vseeno razrezali sami trije, da je mel dan vsaj malo okusa po praznovanju :)

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 19:49:32   
mamamajča
IZVIRNO SPOROČILO: ona

Ja,tudi ta varianta je ok,samo kdo jo bo pojedel,je pa vprašanje user posted image
Jo je malo preveč user posted image


Sem prinesi, lahko dva dni samo od torte pa kave živimuser posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 19:51:42   
TomTaylor
Za razliko od tebe smo mi imeli naročeno torto 30 kos., tamala je pa na dan praznovanja zbolela. Torto smo razrezali po porcijah in jih raznosili po domovih povabljencev. Kaj smo hoteli drugega...

Torta v zmrzovalnik?user posted image Mogoče bi okus odtajane še bil dober, izgled pa nikakav. Pomojem. Dej probaj in poročaj, da bomo vedeleuser posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 20:02:45   
ona
Mogoče bi jo dala v zmrzovalnik samo namazano,v takem stanju kot je še sedaj in potem ,ko bi jo vzela ven bi jo okrasila?Ne vem...ugibam,če bo sploh stala potem pokonci user posted image

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 20:52:16   
posh
Jaz ne bi zamrzovala torte. Naj mali ima torto za rd, čeprav je revež zbolel. Ostalo pa razdeli, nesi v službo, babici, dedku itd. In speči novo!!!

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 20:53:51   
Najaa
Jaz je ne bi dajala v zmrzovalnik. Torto mal razdeli, mal babicam in kakšnim sorodnikom, za praznovanje pa drugo naredi. Sej kandidatov za torto pojest je pa ja vedno dosti! user posted image

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 22:18:57   
Zamima

IZVIRNO SPOROČILO: posh

Jaz ne bi zamrzovala torte. Naj mali ima torto za rd, čeprav je revež zbolel. Ostalo pa razdeli, nesi v službo, babici, dedku itd. In speči novo!!!


sem istega mnenja!


_____________________________

Nekoč sem sanjala,.... zdaj živim svoje sanje <3

(odgovor članu posh)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 22:43:02   
ona
No,potem se tudi jaz strinjam,naj vsaj svečke piha...čeprav ima 12 let user posted image user posted image

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
4.2.2011 22:45:38   
sončnica24
Sicer ne vem koliko let je tvoj otrok star (moj dve leti), ampak meni je moj tudi en dan pred rojstnim dnevom zakuhal samo zgleda da zaradi pričakovanja al česar koli že ker je bil drugo jutro brez vsake vročine nadpovprečno dobro razpoložen in o kakršni koli bolezni ni bilo ne duha ne sluha

(odgovor članu Zamima)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
5.2.2011 7:54:33   
Jessy
Sicer je malce pozno, a vseeno povem, ker je torta tudi danes še zelo dobra, oz. še boljša kot včeraj, ko je bila narejena. Torto komot daš v zamrzovalnik. Daj jo takšno, kot je, okrasi pa jo potem, ko bo odmrznjena, ker drugače bi se ti razni sladkorni okraski stopili.


_____________________________

http://www.mojalbum.com/taia/moje-torte

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Sej vem,da ni pravi forum,ampak
5.2.2011 18:01:18   
ronja
Ja, pojejte jo, kje je pa problem? Če ti kak kos odveč hodi, pa sosedom neseš, moji so vedno veseliuser posted image .
Pa narediš potem še eno in sprobaš še kak recept, pa primerjaš, kateri je boljši;) Otroci itak nimajo nič proti, če jih j eveč: Ronja je predlani 4x praznovala rd, lani 3x in seveda vsakič nova torta - pa nič je ni motilo, hehe.

Zmrzovala pa tort res še nisem, čeprav se nenamazane baje da. Če že zmrzuješ, vsekakor ne okrasit prej. Če se ne obnese, vsaj ne boš dela stran vrgla. Ker kremastih (s smetano,...) stvari se baje ne da dobro zmrznit, da potem niso iste kot prej...


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu ona)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?