|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   v čem vozite?
28.6.2011 19:23:03   
Felicita
sploh zdej, poleti oz. drugače vprašano - natikači, crocsi, platforme za volanom (oz. na pedalih) ja ali ne?

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 19:25:39   
*miska.mcc*
kar imam tisti moment obuto....cokli, japanke, crocsi, sandali....v vsem v glavnem.

zakaj?


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 19:27:15   
*miska.mcc*
aja, tudi bosa bosa se ze vozila letos. ko smo sli na njivo s staro mamo naslednji dan po hudem nalivu in ko po delu na njivi skorenjcki reeeees niso bli primerni za za volan, sem si jih sezula, dala v vrecko in gasa bosa.

ok, samo 150m. user posted image


_____________________________

******************************************************
....v glavnem.....komaj čakam poletje!!!!!!

*****************************************************

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 19:29:14   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kar imam tisti moment obuto....cokli, japanke, crocsi, sandali....v vsem v glavnem.

zakaj?



ker jest ne morm vozit v natikačih (japankah), v crocsih pa zlo zlo težko, pol se mi pa vsi smejijo ker vozim s sabo balerinke in se vedno preobuvam v avtu... pa tbh tut mal nevarno se mi zdi.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu *miska.mcc*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 19:50:28   
ZARA
Jst v nezavezanih teniskah. Jih imam v avtu. Ne morem vozit v natikačih. Nimam dobrega občutka.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.6.2011 19:52:16   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 19:59:58   
enea
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kar imam tisti moment obuto....cokli, japanke, crocsi, sandali....v vsem v glavnem.

zakaj?



ker jest ne morm vozit v natikačih (japankah), v crocsih pa zlo zlo težko, pol se mi pa vsi smejijo ker vozim s sabo balerinke in se vedno preobuvam v avtu... pa tbh tut mal nevarno se mi zdi.



jaz pa sandale,..user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 20:38:24   
mika
Ne vozim v natikačih in japonkah. Tud jaz imam zraven al balerinke al sandale. Pred nekaj leti (sem še tu gor stokala) sem vozila v japonkah in mi je ena japonka padla z noge in z boso nogo nisem našla bremze, tako da sem se zaletela v žičnato ograjo. Ni šanse, da še kdaj vozim v obuvalu, ki se samo natakne.


(odgovor članu enea)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   [Brisano sporočilo]
28.6.2011 21:40:06   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu mika)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 21:41:43   
Najaa
V vsem vozim. Te dni največ v japankah.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 21:41:56   
miapia

IZVIRNO SPOROČILO: flower

V vsem kar imam obuto vozim.. Me nič ne moti, da ne bi mogla vozit, karkoli imam obuto. 

Enako

_____________________________

Tri stvari so nam ostale iz raja: zvezde, cvetlice in otroci. (Dante Alighieri)

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 21:44:05   
Čebel@
v japonkah,gladiatorkah,supergah,sandalih..kar imam pač obuto.....sem pa nekoč nekje prebrala,da naj bi bilo kao prepovedano voditi v natikačih in podobnih čevljih ki lahko padejo dol...in da lahko dobiš zato tudi kazen....če je to res,pa žal ne vem

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 21:51:33   
Ribica **
Jaz samo vem, da v avtošoli ne smeš vozit v japonkah/natikačih. V crocsih vozim brez problema, japonke pa odvisno od avta in od japonk - ene se mi v enem avtu zatikajo pri sklopki, tako da je to precej nevarno.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 22:12:28   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: Ribica **

Jaz samo vem, da v avtošoli ne smeš vozit v japonkah/natikačih. V crocsih vozim brez problema, japonke pa odvisno od avta in od japonk - ene se mi v enem avtu zatikajo pri sklopki, tako da je to precej nevarno.


meni so crocsi preširoki, mam skoz občutek da se mi bojo zataknil al pa kej... res pa, da sm sam ene 2x probala.

@čebel@ - to sm jest lani sprašvala in v ZVCP piše samo, da ne smeš nosit zadev, ki ovirajo tvojo sposobnost vožnje, tja pa paše vse od visokih pet, pustnih mask in nenazadnje natikačev, menda. sm že slišala za primere, ena moja kolegica je celo dobila kazen (po povzročitvi nesreče) sam ne vem no... nej mi pa dokažejo da sem jih mela gor (da nisem bosa vozila?)


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Ribica **)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: v čem vozite?
28.6.2011 22:14:54   
mika
nej mi pa dokažejo da sem jih mela gor (da nisem bosa vozila?)


če se ne motim, tud bosa ne smeš vozit

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: v čem vozite?
29.6.2011 8:17:38   
sončnica24
Jaz lahko vozim v vsem samo bosa pa ne. Smo se pa enkrat nekje pogovarjali da v raznih natikačih, japonkah,.. ne smeš vozit, da mora biti preko pete vsaj trakec, da se ne sezuvajo, če to drži ali ne pa ne vem.

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: v čem vozite?
29.6.2011 8:39:28   
Nika v službi
Lahko vozim v vsem, tudi bosa. Včasih, ko smo imeli še klasični menjalnik, me je motilo oz. sem precej težko vozila v visokih petkah, ker sem težko stisnila sklopko. Zdaj pri avtomatiku pa tudi ta težava odpade.

_____________________________

..... Poljubi me nežno, ko drugi hitijo, povabi me v mesto, ko drugi že spijo.... Napravi to zmeraj, ne bodi kot drugi, ljubezen ni reka, ki teče po strugi.....
F. Lainšček

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: v čem vozite?
29.6.2011 10:05:42   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Felicita

IZVIRNO SPOROČILO: *miska.mcc*

kar imam tisti moment obuto....cokli, japanke, crocsi, sandali....v vsem v glavnem.

zakaj?



ker jest ne morm vozit v natikačih (japankah), v crocsih pa zlo zlo težko, pol se mi pa vsi smejijo ker vozim s sabo balerinke in se vedno preobuvam v avtu... pa tbh tut mal nevarno se mi zdi.



Tudi jaz imam balerinke za preobut. Čeprav mi ni problem voziti v natikačih, japonkah ipd. ampak mi oči že od kar sem naredila izpit teži, da v natikačih ni avto za vozit tako da se me je to "prijelo". user posted image Moram pa priznat, da mi je v normalnemu čevlju ala balerinke veliko lažje vozit oz. imam boljši občutek kot v natikačih.

< Sporočilo je popravil Katy78 -- 29.6.2011 10:06:07 >

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: v čem vozite?
29.6.2011 10:24:17   
titania
tut js voziv v vsem z dokaj normalno peto.. Najraje pa v balerinkah ali pa teniskih ;)


_____________________________

Only God can judge me :)

(odgovor članu Katy78)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: v čem vozite?
3.7.2011 12:48:30   
črticaa
jaz vozim v vsem,..petah, natikačih, letos tudi s coklam user posted image user posted image

ampak vem da naj bi bilo zakonsko prepovedano voziti s cokli in natikači,petami... nekaj v tem smislu, ne vem čisto točno, nisem nobenegapolicaja vprašala,....
ker naj bi te ovirala ta obutev pri odzivnem času


prijatelj se je zaletel, ker se mu je natikaž zataknil v pretpražnik in ni mogel dovolj hitro zabremzati user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?