|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Da ga pohvalim
13.8.2005 12:37:40   
Teni_
Mojega dragega. Jaz lenoba sem spala skoraj do 11., on pa je pobasal Tejo in sta šla na pošto in v trgovino. Prideta domov in mi pravi, naj se lepo vsedem v dnevni, da bo on skuhal kosilo. Pa ga je. Sicer nič posebnega, ampak po mojem okusu. Čevapčiče, krompir in paradiznik. :bravo: moj dragi. Lp,Mojca:nosecka:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Da ga pohvalim
13.8.2005 12:44:49   
Tejči
:bravo: te pa fajn razvaja

No, saj moj :love: je meni tudi že večkrat kaj takega naredil (samo specialitete, ker je pač kuhar), sedaj pa je skozi v službi, pa moram vse sama:( Ampak vrjamem, da še bodo prišli ti časi;)

:bravo::bravo::bravo: za vse takšne pridne ateke!

LP, Tea:sloncek:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Da ga pohvalim
13.8.2005 15:31:29   
smrka
to to, vse pohvale tvojmu lubitu.... pa pohvali ga za vse kar ti je naredil danes, ker to moski hocejo pohvale... pa naj te se gdaj tako lepo preseneti!!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Da ga pohvalim
13.8.2005 15:35:18   
urbancek
Bravo za tvojega :love:, mene pa je moj danes totalno razp...., zjutraj šel pogledat za živino, pa ga še sedaj ni, predvidevam, da je ostal gori, ko imajo eni kolege žurko, jaz naj pa čakam s kosilom - hahaha mi smo pojedli in mu pustili mrzlo - upam, da ga bo izučilo. Naj bo kar lačen, če je tako glup.
Lp

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Da ga pohvalim
13.8.2005 15:36:45   
smrka
No pol bi se pa se jest pohvalila, da je moj danes likal perilo, medtem ko sem jaz dojila in uspavala naso maleno. Bo dobil par kil poljubckov v zahvalo... bravo dobri fantje in dobri mozje!!!!! Hura hura!
:bravo:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Da ga pohvalim
13.8.2005 16:06:34   
NinKa
Pol mam pa jaz super moža zmerom....to dela vsak vikend..:zmeden::zmeden::zmeden: pa še posesa.

Sicer dela sedaj več ko se imam jaz za učit, ampak drugače je tut, kot zgleda zelo priden....

:sloncek::kuza::sloncek:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Da ga pohvalim
13.8.2005 16:35:03   
Teni_
O ja, znajo bit ti naši prav pridni. Moj pa kuhanje so drugače trije pojmi, pa niti mu ne pustim, ker ne vem kaj bi vse zazgal.Pa kaj dosti tudi ne zna naredit. Zato me še toliko bolj preseneti, ko kaj skuha. Večkrat kaj pospravi, mu to bolj lezi:)-. Lp,Mojca:nosecka:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Da ga pohvalim
13.8.2005 18:04:04   
Anonimen
Moj je pa cel dan v službi:((:((:((:((:((, jaz pa sama. Bova pa naslednje 4 dni skupaj, ko ima fraj dneve.:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu Teni_)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   Da ga pohvalim
13.8.2005 19:15:31   
Pajaca
No bom pa še jaz mojga pohvalila.

V petek se je mala tko polulana zbudila da je šel gel ven... je zamenjav ruhe v postlci, pometel celo stanovanje, ga lepo pomil, skuhal kosilo, zalil rožice... pa še tamalo je merkal cel dan......

No ja sej skuha vsak dan.

Dons naju je pa na izlet peljal......

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Da ga pohvalim
13.8.2005 20:13:39   
JASNA D
Blagor tebi - moj še jajce ne speče. Največji dosežek po 2,5 letih zakona je ta (kar se kuhe tiče), da je 2 X 2 skuhal hrenovke....:((:((:((:((

Jasna

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Da ga pohvalim
13.8.2005 22:30:21   
D@isy
Sem ravno razmišljala, pod katero temo naj mojga:love: pohvalim - pa sem najdla.:bravo:

Kako je bilo pri nas:
*ni izgubil živcev, ko sem ga že ob osmih :hudicek:terala ven z malo, da bom v miru pospravila kopalnico,
*na steno kopalnice mi je našraufal omaro, da mala D@isy ne bo dosegal praškov in čistil,
*skuhal je kosilo,;):)
*pomil posodo,:bravo:
*ni mi ga bilo treba čakat, ko smo šli na potico k moji mami,
*pustil mi je računalnik, da lahko RRam.

Če bi bi vsak dan tak, bi se še prevzela...:sloncek:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Da ga pohvalim
13.8.2005 22:44:24   
Bejba
Še jaz, še jaz bi malo hvalila mojega novopečenega možeka. Od kar je na dopustu (od 1.-31.8) zjutraj on vstane, ko se mali zbudi, ga previje in preobleče, nahrani, se z njim kakšno urco igra ter ga da nato spat, medtem pa jaz še dremuckam v postelji. Saj to ponavadi dela vsak vikend, sedaj je pa toliko lepše, ko je to vsak dan, ker ni v službi :bravo:. Kaj bi dala, da bi bil skoz na dopustu ;).
Tudi drugače je ful priden, vse pospravi, zrihta, posesa, včasih tudi skuha,....tako da mislim, da sem ta pravega možeka najdla 9nebesa.
Kok smo vse važne a ne :)-?

LP; Bejba :rozica:

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?