|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Čistilo za steklokeramično ploščo
17.3.2011 11:56:27   
MADMAX
Zanima me, če je kdo od vas zasledil kjer koli na prodajnih policah čistilo Mr.Musculo za steklokeramično ploščo?
user posted image
Jaz ga nikjer več ne najdem.
hvala, lp M.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   [Brisano sporočilo]
17.3.2011 13:23:49   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu MADMAX)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
17.3.2011 13:31:14   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: metulj333

mogoce ti bo v pomoc - sama teh cistil sploh ne uporabljam: imam nozek za struganje, s tem odstranim, kar je prilepljenega, potem pa ocistim z blago milnico in posusim do suhega s kropo za stekla. plosca se sveti, ni mi pa treba nic drgniti, ker to delo opravi nozek user posted image


Jaz isto, z blago milnico, nožek pa zelo redko uporabljam, očitno se mi ne prilima velikokrat. user posted image

Imam pa tudi jaz ta Mr. Muscolo (eno flaško imam že kakšna 3 leta user posted image ), ampak jaz ga uporabim vsake toliko, da ploščo zloščim ko je že čista, ni pa mi, da bi z njim čistila umazano, mastno ploščo, ker maščobe pač ne odstrani lepo.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
17.3.2011 13:35:13   
kristinaj
jst jo kar z gobico in s cetom očistim, če je kej hudga še z nožekom podrsam.. vsake toliko ko imam čas jo še s mr. muscolo namažem ampak res redko zato ga še imam in nisem opazila, da se ga ne dobi...

_____________________________

polona 5.4.2007, 55 cm 3900 g
vili 19.10.2008, 57 cm, 3910 g

bila bi neustavljiva, če bi lahko začela....

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
17.3.2011 20:44:53   
Adelina
Pa kako lepo očistite z milnico? Pri meni vedno ostanejo take majhne lise tam kjer je med kuhanjem stala posoda. Ne vem kako naj opišem, kot bi bilo mastno

(odgovor članu kristinaj)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
17.3.2011 20:47:04   
Andromeda
Jaz sem pa najbolj zadovoljna z mercatorjevim čistilom za steklokeramične plošče, uporabljam ga največ 2x na teden, vmes pa kar z anavdnim čistilom za psoodo sčistim, če je premastno pa dam par kapljic razmaščevalca.

(odgovor članu Adelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
17.3.2011 20:49:31   
benika
Mislim da Mr. Muscola za SK plošče ni več. Jaz sem najbolj zadovoljna z Müllerjevim čistilom Dr. Beckmannuser posted image .

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
17.3.2011 22:15:38   
MADMAX
Ja, jaz tudi uprabljam strgalo, ampak ko kaj pečem in se na plato prismodi olje se najboljše očisti z čistilom Mr. Musculo, ki žal ni več naprodaj. Vsa ostala čistila so bolj tko tko.

(odgovor članu benika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
18.3.2011 7:53:02   
Anonimen
Jaz pošpricam z ajaxom za kuhinje (razmaščevalec) in obrišem s papirnato brisačo.

(odgovor članu MADMAX)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
18.3.2011 13:24:01   
Jada82
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

Jaz sem pa najbolj zadovoljna z mercatorjevim čistilom za steklokeramične plošče, uporabljam ga največ 2x na teden, vmes pa kar z anavdnim čistilom za psoodo sčistim, če je premastno pa dam par kapljic razmaščevalca.


Evo, tudi jaz. Imam kar Mercatorjevega, in je super! Jaz sicer tud kar z gobico pa z navadnim praškom za pomivanje, s tem M. čistilom pa enkrat tedensko, zato da pride čez taka fajna prevleka, premaz. Baje je dobro za ploščo, sem nekje slišala.

Nožek pa res res redko uporabljam, ni treba. user posted image

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
19.3.2011 7:32:55   
Hope2
Samo gobica in cet. Će so lise pa pošpricam s kisom in obrišem z mikro krpo- pa se vse svetiuser posted image

(odgovor članu Jada82)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
19.3.2011 7:54:08   
katra55
Cera-fix je baje isti:
user posted image

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
19.3.2011 9:36:41   
Sacherca
Za lesk uporabim kis....Isto,ce se na kaki posodi na dnu tak pozna ,kis pa z gobico ,pa se sveti user posted image

(odgovor članu katra55)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
20.3.2011 9:26:50   
zvezdica_1
jaz imam frosch...
uporabljam ga pa vsak dan, strgala pa še nisme niti 1x... nekak ne zaupam, da ne bi bilo risov na plošči... pa tudi frosch vse odstrani, tako da ni problema... si ne rpedstavljam, kako bi med plinskimi gorilniki s tistim strgalom strgala... je gobica za steklokeramično preveč priročnauser posted image

(odgovor članu Sacherca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
20.3.2011 9:52:46   
rubica
tole:
http://www.najcena.si/product/26844/vileda-gobica-glitzi-za-steklokeramicne-plosce-21

in voda

(odgovor članu MADMAX)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
20.3.2011 19:23:40   
Paštetka
tako kor rubica.

Tale glitzi gobica in voda delata čudeže. kašno čistilo neki user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu rubica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
20.3.2011 21:53:45   
zvezdica_1
paštetka...

jaz imam tole gobico in je super... amo čistilo je fajn, ker ko moj prid do štedilnika, je gor več kot pa v loncu ostaneuser posted image ... in pol čistilo prav prideuser posted image

(odgovor članu Paštetka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Čistilo za steklokeramično ploščo
20.3.2011 22:03:29   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: zvezdica_1

paštetka...

jaz imam tole gobico in je super... amo čistilo je fajn, ker ko moj prid do štedilnika, je gor več kot pa v loncu ostaneuser posted image ... in pol čistilo prav prideuser posted image



kupi indukcijsko in teh problemov ne bo user posted image


_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu zvezdica_1)
Neposredna povezava do sporočila: 18
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?