|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   amniocinteza
14.12.2011 18:18:13   
marettimara
lepo pozdravljene vse nosečke!:)
prosila bi vas, da mi sporočite, kateri zdravnik je najboljši za opravljanje amniocinteze????
hvalaaaa
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: amniocinteza
14.12.2011 19:17:06   
camino79
Hoj!
Morda bi bilo smiselno, da napišeš, kje bi jo opravljala.

Jaz sem bila v MB porodnišnici, pri dr. Završnik Tončki.
Sem že prej slišala veliko dobrega o njej, po posegu pa sem bila tudi sama zelo zadovoljna.


Ni ravno čveka, vendar je vse razložila, pomirila, svetovala za naprej.
Ne daje lažnega upanja, je zelo realna.
Meni je bila zelo ok in jo toplo priporočam.
Je pa menda predvsem velik strokovnjak.

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: amniocinteza
14.12.2011 19:30:37   
marettimara
aha, hvala ja, camino79...........seveda, v ljubljani bi delala :))....

(odgovor članu camino79)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: amniocinteza
15.12.2011 7:54:39   
**Tinkara78**
Jaz sem opravljala AC v Medgenu v LJ in sicer ga je opravil dr. Pušenjak. Poklicali so 13 dan po odvzemu vzorca. Naročila sem se pa prek obrazca na njihovi internetni strani. 

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: amniocinteza
15.12.2011 15:38:12   
TinKkara
Tinkara78,
ja, za Pušenjaka sem že slišala, da je ok. Ti si bila zadovoljna? Kako to, da so te poklicali že 13. dan po odvzemu vzorca?
LP.

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: amniocinteza
15.12.2011 16:12:14   
**Tinkara78**
IZVIRNO SPOROČILO: TinKkara

Tinkara78,
ja, za Pušenjaka sem že slišala, da je ok. Ti si bila zadovoljna? Kako to, da so te poklicali že 13. dan po odvzemu vzorca?
LP.



Jaz sem bila zadovoljna. Imajo tak sistem, da pokličejo po telefonu ko dobijo rezultate in ti potem pošljejo po pošti. Kličejo pa neglede na rezultat. Ti pa povejo okviren datum ko lahko pričakuješ klic.

(odgovor članu TinKkara)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: amniocinteza
19.12.2011 14:41:58   
miami10
Zdravo...meni jo je delal dr. Pušenjak...zabolelo me je zgolj za sekundo, pa še to ker sem imela cel trebuh razbolel saj sem bila 8dni po laparoskopski operaciji (v 15t sem imela naprej operacijo in 16t AC).
Lahko rečem da sem bila z izvedbo zelo zadovoljna...tudi s sestrami. Je pa res da si naročena dosti prej, ker ti dajo za izpolnit še papirje in potem še pogovor s sestro cca 3min potem pa AC...in vseh 8 ima enako uro, ne kličejo po priimeku, tko da če želiš biti prej na vrsti greš prej notri.

Srečno

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: amniocinteza
26.1.2012 10:54:10   
Maja T.
Jaz bi pa vprašala za AC v MB pri dr. Mujazinoviču. Kakšne imate izkušnje z njim, glede na to, da je dokaj mlad user posted image .

Mi lahko še katera napiše kako zdaj poteka AC v MB? Baje ne ostaneš več tam na počivanju, ampak te takoj pošljejo domov. Na forumih sem našla poste iz l.2008, 2009, ko si bil tam še tri ure po posegu, dobil si kosilouser posted image .
Je katera, ki je imela AC v MB v dec. 2011, ali celo zdaj v jan. 2012?

Hvala v naprej za odgovore user posted image




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu marettimara)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
11 dih jemajočih fotografij PORODA DOMA!
Porod doma pomeni absolutno prevzemanje odgovornosti, vračanje k naravi in ??izkazovanje ženske moči – te fotografije to...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?