|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   teza ob odpustu
3.4.2011 21:19:41   
Anonimen
Kaksna je okvirna teza,oz.starost ali kaj je kriterij,da novorojencek odide iz porodnisnice?V 30.tednu mi namrec grozi porod,plodova teza pa je trenutno1,600 kg!Ce zdaj rodim je otrocicek v inkobatorju?Koliko dolgo bi se ostal v porodnisnici?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: teza ob odpustu
3.4.2011 21:26:09   
Anonimen
2,5 kg. V 30 tednu je tudi meni grozil obakrat porod,pa sem rodila v 37 tednu. Čist brezveze se je ubadat s tem. Koliko dolgo bi moral otrok ostati v P ti ne bo nobeden znal povedat. je odvisno kako bi teža napredovala,kakšne težave bi imel ob porodu ,kdaj bi lahko sam dihal itn

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: teza ob odpustu
4.4.2011 0:06:05   
Anonimen
To je men ful smesno, ko pravijo za nedonosencke, da morajo biti kao 2,5kg tezki, da grejo lahko domou. Nasa je bila ob rojsrvu tezka 2370g, ob odpustu pa se kak gram manj, pa glede teze nihce tudi obrvi ni dvignil in sva sli 5. dan domou bp oz. bi sli ze 3. dan, pa je rahlo zlatenco fasala. Rojena je bila pa v zacetku 38. tedna.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: teza ob odpustu
4.4.2011 8:10:02   
m_o_i
teza otroka ni vec tocno dolocena!
ce otrok normalno pridobiva na tezi, lepo je in je zdrav- gre domov; Elias je bil ob odpustu tezak 2200 g (ob rojstvu 2070).

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: teza ob odpustu
4.4.2011 8:12:54   
Zoja Lara
Mislim, da je to odvisno tudi od porodnišnice. V Mb mora otrok dosečt težo 2kg, da te spustijo domov.

Kako je drugje, pa ne vem.


_____________________________

Zdaj sem mamica, jupiii.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: teza ob odpustu
4.4.2011 8:14:04   
**Tinkara78**
Rodila sem v 29 tednu in 1/7, 1550 g težko deklico. Pri odpustu čez 58 dni je imela cca. 2200 g. Pogoj je bil, da pri hranjenju ni problemov, da ni problema pri odvajanju blata, da se mamica in otrok ujameta (od nege, do jemanja zdravil, ...). In seveda, da štima zdravje otroka.

Rodila sem v MB.

< Sporočilo je popravil **Tinkara78** -- 4.4.2011 8:20:37 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: teza ob odpustu
4.4.2011 8:22:26   
Najaa
Teža ni najbolj pomembna. Otrok mora jest, to je zelo pomembno in videt se mora, da napreduje z materinim mlekom ali AM, nima veze. Poznam punčko, ki je imela ob odpustu 1500g, pa je lepo napredovala in bila je zrela. 

(odgovor članu **Tinkara78**)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: teza ob odpustu
4.4.2011 9:02:57   
Katy78
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Teža ni najbolj pomembna. Otrok mora jest, to je zelo pomembno in videt se mora, da napreduje z materinim mlekom ali AM, nima veze. Poznam punčko, ki je imela ob odpustu 1500g, pa je lepo napredovala in bila je zrela. 


Točno tako. Moj Nik je imel slabe 2kg ob rojstvu,  od cimre fantek (rodila je dan za mano; enaka gestacijska starost) pa je bil težak skoraj 2,5 kg pa sta šla več kot 1 teden (mislim, da 10 dni) za nama domov, ker nikakor ni hotel jesti sam (ni sprejel flaške) in so ga morali hraniti po sondi.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...
Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?