|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   morje 2011
7.6.2011 8:58:36   
trobentica123
Pozdravljene!!
Mi smo se letos prvič odločili, da bi poletni dopust preživeli nekje v kampu in sicer v kamp prikolici. Ali mi lahko predlagate kam naj gremo? Ima katera kako prikolico za oddat? Nas je malo več - 2 odrasla in tri otroki. Ful je smotano, da so vse ugodne ponudbe za največ dva otroka... Sploh mi ni pomemben nek ful komfort, tv, internet... mi gremo na morje, da se kopamo, smo lahko cel dan v kopalkah, se ne obremenjujemo kako zgledamo....
Dajte mi malo svetovat!!
user posted image user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: morje 2011
7.6.2011 9:33:16   
Pia*
http://www.campingrovinjvrsar.com/sl/Kampi/Valkanela_Vrsar, lansko leto sva bila podaljšani vikend tukaj pri prijateljih, ki so takrat imeli dva malčka. Za otročka je bilo meni super poskrbljeno. Prikolice so pa bile tudi dosti velike! npr. V sosednji prikolici je bila nemška družina z 4 otroki.


(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: morje 2011
7.6.2011 10:20:32   
nananaja
Mi smo kampirali s šotorom za 6 oseb, lani v Italiji, v Campeggio Ancora pri Comacchiu, prej nekaj krat v Kovačinah na Cresu, kjer je še en super kamp v Slatini in pri Osorju. Če niste zelo zahtevni, so ti kampi ugodni in vredu opremljeni.
S prikolicami pa nimamo izkušenj.
Edino Straško na Pagu se nam je zameril s ceno glede na urejenost kampa.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: morje 2011
7.6.2011 10:30:02   
Andromeda
www.zaton.hr

Mi smo bili tu ravno prejšnji teden, sicer v apartmaju. je prav simpatično turstično naselje, veliko senčke, plaža več kot primerna za majhne otroke zaradi mivke in nizke vode. Znotraj kampa je vsa infrastruktura - od trgovine, zdravnika, restavracij za vsak žep, lokali, stojnice, vsak večer animacija za otroke, kjer slišiš tudi kako slovensko otroško pesmico. Kolikor sem uspela videt kamp, imajo tipi topi urejeno in čisto, tudi pralnico za perilo imajo.

(odgovor članu nananaja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: morje 2011
7.6.2011 11:20:40   
josephine27
IZVIRNO SPOROČILO: Andromeda

www.zaton.hr

Mi smo bili tu ravno prejšnji teden, sicer v apartmaju. je prav simpatično turstično naselje, veliko senčke, plaža več kot primerna za majhne otroke zaradi mivke in nizke vode. Znotraj kampa je vsa infrastruktura - od trgovine, zdravnika, restavracij za vsak žep, lokali, stojnice, vsak večer animacija za otroke, kjer slišiš tudi kako slovensko otroško pesmico. Kolikor sem uspela videt kamp, imajo tipi topi urejeno in čisto, tudi pralnico za perilo imajo.


bili lani, sicer tud mi v apartmaju vendar smo si dobro ogledali tud kamp ker sicer radi kampiramo pa je res  vse super samo cene se mi zdijo za kamp mal zasoljene.


_____________________________



(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: morje 2011
7.6.2011 13:15:08   
Peli
Mi gremo v Kovačine na Cresu, znanec ima tam prikolico, ampak ker ima zasedeno je ponudil da nam posodi Brako, sicer je starejša, ampak tud nismo zahtevni. Smo si pa tam rezervirali tudi senčno parcelo, ampak je zdej že kar precej zasedeno, mal ste pozni.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: morje 2011
7.6.2011 13:55:33   
trobentica123
user posted image Ha, vem da smo pozni!!user posted image  Tako kot vsako leto!!  
Vedno lovimo zadnje minute!! Ko pa se nikoli ne moremo prav odločit kam naj gremo.... Hoteli nam več ne pridejo v poštev, ker se nimajo otroci kam dat, z apartmaji smo imeli lani zelo slabo izkušnjo...Mogoče bi bilo res zanimivo letos kampirat! Moram še spremljat oglase za kamp prikolice...
Pa vi že vsi vete kam grete??!!user posted image

(odgovor članu Peli)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: morje 2011
7.6.2011 14:15:54   
Pia*
Jaz nimam nič rezervirano. Je pa res da vsako leto počakam,da si sodelavci zberejo termine,ker imajo otroke potem pa se šele jaz odločim,ker sem brez. Tako da mislim, da bo zopet september v igriuser posted image .
Računava pa da bova letela Dominiknska ali Mavricius bova videla kaj bo pretehtalo.

(odgovor članu trobentica123)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: morje 2011
7.6.2011 15:24:48   
nananaja
Meni je pa tako butasto za pol leta naprej planirat, ker enostavno nisem tak človek. Letos smo sicer za spremembo vzeli sindikalni apartma v moževem podjetju, drugače imam pa najraje kampiranje, da se lahko zadnnji teden odločamo, v kateri kamp bomo šli in takrat potem malo pokličem, kako so kaj zasedeni.

(odgovor članu Pia*)
Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?