|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Koliko denarja za poročno darilo
18.6.2011 23:57:01   
Roberta69
Sestrična je izrazila željo, da namesto darila namenimo kaj za poročno potovanje. Meni se pa niti ne sanja, kakšna vsota bi bila primerna user posted image .
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 0:25:55   
Arwenko
Midva sva v povprečju dobila cca. 100 eur po paru oziroma družini, je pa variiralo od 20 eur, pa do 500, koliko je pač kdo želel, v končni fazi pa tudi če kdo ne bi dal nič, saj jih nisva pobavila zaradi daril, samo nisva hotela končat s tremi servisi in petimi paličnimi mešalniki. Tako da dajte kolikor zmorete in koliko se vam zdi primerno. 

(odgovor članu Roberta69)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 7:56:39   
naja17
Čist po tvojih zmožnostih. Midva sva ponavadi dajala po 100 eur, če bi bla zmožna več, bi z veseljem dala več user posted image ...

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 8:03:54   
Teni_
Mi gremo septebra na eno poroko. Sva se nekako odločila, da bova dala 100€, ampak, da ne dava kar tako denarja, jih bom malo namučila s štetjem. En velik šparovček, pa noter 100€  razmenjanih po 1€, da  bosta malo štela.user posted image

Se sploh več ne spomnim, koliko je kdo dajal pri nama, važno, da smo se imeli fajn. Edino bratranec, ki je bil moja priča, je pretiraval - je dal 500€, pa me je skoraj kap.

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 8:24:13   
eva1
IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Mi gremo septebra na eno poroko. Sva se nekako odločila, da bova dala 100€, ampak, da ne dava kar tako denarja, jih bom malo namučila s štetjem. En velik šparovček, pa noter 100€  razmenjanih po 1€, da  bosta malo štela.user posted image





Men je pa to ful bednouser posted image

Mi smo tudi ponavadi dali od 100-200€ ! Vedno pa še zraven kako malenkost, čestitko in lepo smo zavili in to je to!

(odgovor članu Teni_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 8:56:51   
Felicita
IZVIRNO SPOROČILO: eva1

IZVIRNO SPOROČILO: Teni RR

Mi gremo septebra na eno poroko. Sva se nekako odločila, da bova dala 100€, ampak, da ne dava kar tako denarja, jih bom malo namučila s štetjem. En velik šparovček, pa noter 100€  razmenjanih po 1€, da  bosta malo štela.user posted image





Men je pa to ful bednouser posted image

Mi smo tudi ponavadi dali od 100-200€ ! Vedno pa še zraven kako malenkost, čestitko in lepo smo zavili in to je to!



tudi meni - vsakič ko kdo prosi za denar se najde kdo 'izviren' (ali celo več njih) in ga prinese v šparovcu v kovancih. men je to velik bolj zlajnanano kot denar v kuverto/čestitko.

midva sva lani kot študenta dala dvema prijateljema 50€ in čestitko; če bi oba delala kot letos bi verjetno dala 100€.


_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 9:27:43   
Petka09
Če si s sestrično niste ne vem kako pretirano blizu, tj., da nista zraven še prijateljici, potem bi ji dala recimo 100 EUR v kuverti lepo aranžirano.

Če pa sta si ful blizu in imata pač neko skupno zgodovino, potem bi dala tudi več, recimo 200 EUR.

Sicer pa spet - pač, po svojih zmožnostih.

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 10:21:52   
november2010
Midva tudi običajno 100 evrov dava...

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 10:40:55   
ajataja
Če se poroči kdo od sorodnikov potem dava 150e če pa prijatelji pa 100e.Midva sva se poročila pred dvema letoma in sva najmanjši znesek dobila 100e

(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Koliko denarja za poročno darilo
19.6.2011 11:51:04   
Ribica **
Lani smo dali 100€ + sliko (50€/enega, samo so nam placali spanje), letos smo sestri dali vec. Sicer pa nekje 100e na par oz. druzino naj bi se dajalo, ko smo se lani "zanimala" naokrog. Po svojih zmoznostih pac, sestra je zdaj dobivala razlicne zneske, ampak v povprecju 100€, razen par sorodnikov je dalo vec.

(odgovor članu ajataja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?