|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Bolečine trebuh
22.6.2011 7:40:35   
sakuL
Zdravo.

Nujno bi rabila kakšen nasvet, kaj hudiča bi lahko bilo "narobe" ... Namreč 14 dni nazaj, sm večer začela z zvijanjem, ker me je tako močno bolelo od nekje kolkov do reber navzgor, in nekje do popka, bolečina pa se je zavlekla tudi na hrbet.....

Ker so bile bolečine dokaj hude, sem imela namen obiskati dežurno ambulanto, pa sem noč raje preživela v bolečinah,... bolečine je pojenjala šele prosti večeru drugi dan. razmišljala sem, če je možno ,da je to kakšen prepih, ali pa klima?

In včeraj zvečer, se je zadeva ponovila. Zvečer me je začelo boleti, bolečina se je začela zopet širiti, po vsej desni strani,... od bolečin sem se ob 2 ponoči zbudila, in vzela nalgesin, si nafilala termofor,... in upala, da zaspim....
Bolečine ob 4 niso pojenjale, boli me, če napnem telo, se pravi, če se želim vsesti... tudi ob miganju, levo desno... Ob 4 ponoči sem klicala dežuurno ambulanto, če je to kaj nujnega da obiščem ambulanto.. .pa je rekel, da vse kar bo bom dobila eno injekcijo in da je po njegovem bolje, da grem k svoji dohtarci, ki je pa ni (je na dopustu), tako da k moji nadomestni.

Zjutraj sem se spravila tja, pa itak dela popoldne, pa sem odšla na šiht.

Ali se katera spozna na kaj takega,...bi bili žolčni kamni, kaj s črevesejm...jetra?,
Toliko me boli desni del, da sploh ne morem nekako bolečine opredeliti...

Hvala, za kakšen nasvet.




_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 8:18:37   
Andromeda
Žolčni kamni? Pojdi k zdravniku!

< Sporočilo je popravil Andromeda -- 22.6.2011 8:19:02 >

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 8:23:06   
sakuL
misliš da bi lakho bili žolčni kamni? mislm, sploh nevem kako naj zdravnici povem, da me bo jemala resno, sej veste... ene dvoje tablet ti dajo, pa če nav bolj pridt čez 1 teden nazaj....




_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 8:32:54   
Anonimen
jah ne se dat odgnat, ampak vztrajaj na pregledih. Ne vem no, ce sama ne poskrbis zase, bo drugi zelo tezko zate. Ce te tako boli, da ne mores normalno sedet, bolecina je konstantna in se siri po celem abdominalnem delu, pusti sluzbo in pojdi k zdravnici. Naceloma je pa za zolcne kamne precej ostra bolecina in slabo ti je.






(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 8:41:35   
polho3006
Mislim da tebi nagaja žolč, tako da...Pojdi k zdravniku!

Si jedla kaj bolj mastnega, gobe, jajca...jaz sem po gobah skoraj umrla, tako me je zagrabilo. Če se pa pregrešim z jajci, oz. drugimi pregrešnimi jedmi je pa bolečina na desni strani tebuha, pod rebri, ki se širi v hrbet.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 8:54:53   
sakuL
ja dohtarca je danes popoldne, dino če grem do dežurnega, kateri mi je pa že povedal, da mi edino lahko da injekcijo...user posted image

kaj sem jedla včeraj... joto, pa ajdovo kašo z zelenjavo... probleme imam tudi z napihovanjem trebuha, ker mi delajo ene alergijske teste, tako da ..nevem mogoče je  stem kakšna povezava...

malo me skrbi, da ni kaj "resnega".

Sigurno pa bom odšla do dohtarja, pa ravno kolebam med obiskom dežurnega ali počakam do popoldneva...user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 9:13:01   
Andromeda
Če te tako boli, pojdi kar k dežurnemu. Se s tem ni za hecat.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 10:22:16   
neika
jaz sem se pred dnevi takole "zafrkavala" in trpela celo noč, da sem mislila, da se mi bo utrgalo...se zjutraj komaj privlekla do dežurnega, in ugotovili so hude notranje krvavitve..komaj so me rešili. Zato k zdravniku.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 10:42:37   
sončnica24
Lahko da so ledvični kamni tu tudi boli cel spodnji del od spredaj in od zadaj za znoret ti povem. Tako da hitro do zdravnika pa vstrajat da naredijo UZ.

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 10:43:24   
sakuL
neika : notranje krvaitve, kaj si pa delal? se to lahko naredi "kar tako?"
Imam občutek da se mi bolečina stopnjuje in se opredeluje bolj na stranksi del desne strani nekje v višini popka proti kolku....user posted image

boli me če sedim, boli me če hodim,... ampak do dohtarja bom že prišlauser posted image

Ali mislite, da mi bo dala NUJNO pregled z ultrazvokom, in da ga bom lahko opravila še danes...? S kermukoli se pogovarjam dvomijo v to, da bi mi pregled opravili danes...razen če grem samoplačniško...?


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu neika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 10:48:27   
uškinamama
sAKUL, ČE TE NE BI ČLOVEK NATEPEL.

Lahko si izvenmaterično noseča. Lahko je slepič. Žolčni kamni. Vnetje ledvic. Živca. Notranje krvavitve....

Če so tako hude bolečine ni mačji kašelj. Ali te toliko ne boli kot praviš.

Spravi se zdravniku in boš potem tu na forumu razpletala.

Srečno.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 10:55:10   
sončnica24
Sakul če je na napotnici napisano nujno ti morajo UZ naredit danes.

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 11:02:22   
sakuL
o Bog... jaz res upam da ni nič resnega... grem h zdravniku, imam že dovolinico za izhod, tako da ob 13 se bom načrtala pred ordinacijo in najdela za UZ....

hvala vam user posted image držite pesti, da ni kaj resnega, pa potem sporočim kako in kaj...


Kakšna je verjetnost vnetega mehurja... ?


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu sončnica24)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 11:15:39   
Anonimen
Mehur verjetno ni, prej bi bile ledvice. Pri vnetem mehurju peče, ko lulaš, urin je krvav, stalno te tišči na wc, a priteče le nekaj kapljic. Lahko tudi, da imaš priščipnjen kak živec v hrbtu ali pa vse, kar je napisala uškina mama. Tako da, ja, čim prej se spravi do zdravnika.


< Sporočilo je popravil Ankica. -- 22.6.2011 11:16:12 >

(odgovor članu sakuL)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 11:32:17   
polho3006
IZVIRNO SPOROČILO: sakuL

neika : notranje krvaitve, kaj si pa delal? se to lahko naredi "kar tako?"
Imam občutek da se mi bolečina stopnjuje in se opredeluje bolj na stranksi del desne strani nekje v višini popka proti kolku....user posted image



Ja kaj pa če imaš vnet slepič? To tudi boli na desni strani, ampak spodnji del. Daj probaj poskočiti na mestu. Če te takrat zaboli bolj kot drugače je velika verjetnost da je za bolečine kriv slepič.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 11:40:40   
sakuL
boli m že samo če sedim, oz..kukr se premaknem... me zaboli, kukr da bi me en zabodel, ne znam opista občutka..user posted image

veliko pijem, tako da grem tudi velikrat lulat, pa me ne peče...

bom sporočila kaj mi bodo rekli, upam, da odkrijejo razloguser posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 11:53:42   
TomTaylor
A jajčnike imaš pa okej. Lahko je tut tko zadebeljena cista. Lahko je IZMN, lahko je karkoli. Tolk ugibamo, da sem že hotla vprašat, kaj je glavna nagrada.

Ajde, k zdravniku!user posted image


_____________________________

Nihče vam ne more dati več, kot vam jaz lahko obljubim.

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 12:34:32   
sakuL
jajčnike, nazadnje (se pravi lani novembra) je bilo vse v redu, imam pa težave z njimi....(sem jih imela) Samo se mi zdi bolečina (epicenter) bolečine višje in bolj ob strani....




_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu TomTaylor)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 12:36:49   
Petka09
Jaz se nagibam k temu, da je verjetno žolčni napad oz. napad zaradi žolčnih kamnov ali peska. Možen je tudi ledvični napad...

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 16:09:53   
Felicita
to kar opisuješ je lahko vse - glede na lokacijo in kompleksnost bi jest stavla na žolč(ne kamne), ampak mene so tut na urgenco poslali zaradi napada žolčnih kamnov, domov sm šla pa tri dni kasnej brez slepiča. Tko da karkoli že je, ni se za zezat, upam da si zdej že pri zdravniku in da si/boš dobro opravila.

_____________________________

Accept certain inalienable truths: prices will rise, politicians will
philander, you too will get old. And when you do you’ll fantasize
that when you were young prices were reasonable, politicians were
noble and children respected their elders.

(odgovor članu Petka09)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 17:57:54   
katy83
joj, to se je meni pred 3 leti dogajalo in so me pošiljali sem ter tja, pa me filali z injekcijami...po 1 tednu mi je moja dr na napotnico za uz napisal nujno in kaj so ugotovili? "vi pa imate zastoj leve ledvice"user posted image user posted image user posted image   da ne govorim o tem, da so mi na dežurnem oddelku tudi delali uz in me je dr, ki mi je uz delal sredi noči nadiral zakaj vztrajam pri uz, če me nič ne boli...ja valda da me ne, če sem zadrogiranauser posted image

skratka, sakul, vso srečo, pa javi

(odgovor članu Felicita)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Bolečine trebuh
22.6.2011 21:47:57   
klaja
Jaz sem prejšnji teden imela podobne bolečine in sem predvidevala, da je vnetje ledvic. Po parih dneh sem se le spravila k zdravniku, ker mi je postajalo že kar slabo. Testi krvi in urina niso nič pokazali, predvidevala je, da je možno vnetje mehurja, vendar se niso vsi simptomi ravno ujemali ali pa težave s hrbtenico. Dala mi je antibiotike in sedaj mi je po 5 dneh že boljše. Torej kaj mi je bilo, še sedaj ne vem, na sumu sem imela tudi Mireno, da je s tem kaj narobe, pa očitno le ni bilo.

(odgovor članu katy83)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Bolečine trebuh
23.6.2011 7:19:16   
sakuL
zdravo....
včeraj po 7 urah po bolnicah....
Kri je pokazala neko vnetje-sumijo žolčen pesek, kamne.... dali so mi infuzijo (tudi protibolečinsko), danes pa grem pod nujno na UZ, da bodo videli kaj je...

izločena sta vnetje mehurja ali kakršne koli težave z ledvicami.

Danes UZ, potem pa spet po zdravnikih....
"moti" jih ker imam dve boleči točki.... tale pod rebrom (žolč...) in nižje spodaj, kar kaže nekako na mehurj, voda pa ne pokaže nič.

No upam, da danes dokončno rešijo zadevo... bolečine so še prisotne....pa vendar ne tako zelooo močne kot včeraj, da se m je že kar vrtelo od njih.

bolečina se širi od reber navzdol, do kolka...isto kot včeraj....

še javim kaj bodo rekli user posted image hvala vam user posted image



_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Bolečine trebuh
23.6.2011 8:15:38   
polho3006
Držim pesti da je vse o.k.!!!!!!

(odgovor članu sakuL)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Bolečine trebuh
23.6.2011 12:59:56   
sakuL
Kaj mi je user posted image user posted image še dohtarji ne vedo....

Žolčni kamni nisouser posted image Ultrazvok v mejah normale user posted image

Imam neko vnetje, kar pokaže tudi kri. Boli me desna stran...tako kot že prejšnji dan... Omejeno imam gibanje, ker pač boli... Če ne drugega sumijo vnetje mišic v tem delu "trebuha".

Dobila sem analgetik-e, spazmex-e... če se bolečina poostri, če mi bo slabo, če bom bruhala, moram takoj nazaj na urgenco, drugače pa kontrola najkasneje v ponedeljek pri osebnem dohtarju...user posted image

To je to...pa saj nevem kaj naj rečem.... sem vesela, da niso kamni, pa vseeno mi ne da gmaha, da nevem KVA HUDIČA MI JEuser posted image

Hodim lahko, bolj počasi... najažje mi je če sedim....

Čudno mi je tole...user posted image


_____________________________

**najraj**

"A baby is something you carry inside you for nine months, in your arms for three years and in your heart till the day you die."

(odgovor članu polho3006)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Vrtec.
пеперутка16

Hodi/jo vaš/i otrok/ci v vrtec? V kateri?