|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Razgovor v Lidlu
25.8.2011 8:00:14   
razigrana
Je mogoče katera že bila na razgovoru v Lidlu? Zanima me kako poteka!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Razgovor v Lidlu
26.8.2011 10:49:57   
flegmatik
Jaz sem bila lansko leto spomladi. Dajo ti list, da izpolniš svoje osebne podatke, pa delovne izkušnje od kdaj do kdaj si delal, kje in kaj. Jaz sem ime s seboj CV in sem jim to dala. Potem te vpraša (razgovor je vodil mlad moški) o tvojem dosedanjem delu, kaj misliš, da delajo v trgovini, kaj je pomembno,...

Mi je rekel, da sem vse odgovorila tako, kot moram user posted image . Ampak vseeno nisem dobila službe, ker imam prekleto 7. stopnjo izobrazbe. Ena izmed mnogih ekonomistk. Že 2 leti iščem službo, katastrofa. Za 5. stropnjo te nočejo vzet, za 7. nimam vez user posted image

Vso srečo na razgovoru.

(odgovor članu razigrana)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Razgovor v Lidlu
26.8.2011 11:06:17   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: flegmatik
Ampak vseeno nisem dobila službe, ker imam prekleto 7. stopnjo izobrazbe. Ena izmed mnogih ekonomistk. Že 2 leti iščem službo, katastrofa.



Lahko da je bil to razlog, ampak moja kolegica je s 7. stopnjo dobila delo prodajalke v Lidlu. Lani na začetku leta. Mislim, da ravno zdaj enkrat pa so jo poslali na nek tečaj za poslovodjo.

lp

(odgovor članu flegmatik)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Razgovor v Lidlu
26.8.2011 11:36:31   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: flegmatik

Jaz sem bila lansko leto spomladi. Dajo ti list, da izpolniš svoje osebne podatke, pa delovne izkušnje od kdaj do kdaj si delal, kje in kaj. Jaz sem ime s seboj CV in sem jim to dala. Potem te vpraša (razgovor je vodil mlad moški) o tvojem dosedanjem delu, kaj misliš, da delajo v trgovini, kaj je pomembno,...

Mi je rekel, da sem vse odgovorila tako, kot moram user posted image . Ampak vseeno nisem dobila službe, ker imam prekleto 7. stopnjo izobrazbe. Ena izmed mnogih ekonomistk. Že 2 leti iščem službo, katastrofa. Za 5. stropnjo te nočejo vzet, za 7. nimam vez user posted image

Vso srečo na razgovoru.



Glej, ne jemlji tega kot napad, ker to, kar doživljaš ni nič lepega. Sam nebi krivil tvoje stopnje izobrazbe, da ne dobiš službe.

Moja žena jo je dvakrat dobila čisto brez vez. Prvič kot tajnica po dveh mesecih iskanja in drugič kot nabavnik tud po približno dveh mesecih, pa ima prav tako 7. stopnjo ekonomske smeri. Se je pa javljala na vse živo in ni blo jutra, da nebi poslala prošnje na vsa nova razpisana delovna mesta, ki so vsaj malo dišala v njeno smer.

Poizkusi spremenit način iskanja in mogoče se ti nasmehne sreča.user posted image  Srečno.

(odgovor članu flegmatik)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Razgovor v Lidlu
30.8.2011 8:25:00   
flegmatik
Kalbo in Mojcaziga hvala za vzpodbudne besede. Mogoče so jih pri Lidlu motli potni stroški. Do tistega delovnega mesta sem imela 18 km.

Kalbo, v LJ se lažje dobi zaposlitev. Če pa iščeš na Dolenjskem, je pa to izredno težko. Sicer je vsaka stvar za nekaj dobra. Mene življenje kar naprej nekaj preizkuša, ampak imam konjske živce. Ne dam se user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Razgovor v Lidlu
30.8.2011 11:59:52   
lucijastar

IZVIRNO SPOROČILO: flegmatik

Kalbo in Mojcaziga hvala za vzpodbudne besede. Mogoče so jih pri Lidlu motli potni stroški. Do tistega delovnega mesta sem imela 18 km.

Kalbo, v LJ se lažje dobi zaposlitev. Če pa iščeš na Dolenjskem, je pa to izredno težko. Sicer je vsaka stvar za nekaj dobra. Mene življenje kar naprej nekaj preizkuša, ampak imam konjske živce. Ne dam se user posted image



Na CV ju izpusti fakultetno izobrazbo

(odgovor članu flegmatik)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Razgovor v Lidlu
30.8.2011 23:04:27   
tasa_m
Potni stroški jim verjetno niso problem, ker v našem Lidlu se punce oz. fantje vozijo po 80 km v eno smer, tak da...  user posted image

Pa vso srečo, da čimprej najdeš službo!

(odgovor članu lucijastar)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Razgovor v Lidlu
2.9.2011 12:47:57   
kalbo
IZVIRNO SPOROČILO: flegmatik

Kalbo in Mojcaziga hvala za vzpodbudne besede. Mogoče so jih pri Lidlu motli potni stroški. Do tistega delovnega mesta sem imela 18 km.

Kalbo, v LJ se lažje dobi zaposlitev. Če pa iščeš na Dolenjskem, je pa to izredno težko. Sicer je vsaka stvar za nekaj dobra. Mene življenje kar naprej nekaj preizkuša, ampak imam konjske živce. Ne dam se user posted image



In kaj te ustavlja pri iskanju službe v Ljubljani?

(odgovor članu flegmatik)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?