|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 16:26:54   
amorcek
Halooouser posted image Moja še ne sojena tašča ma kmalu rojstni danuser posted image kaj ji podariti. Lansko leto je dobila denarnico... letos pa res nevemuser posted image Parfumčke ima.. je tko kr prijetno finočkasta. Pred kratkim si je kupila avto, pa sm mislila, da mgoče kakšno popestitev za v avto:D... Delite malo svoje ideje plooossssimmmmuser posted image Kaj vi podarjate taščam????user posted image   Zelo bom vesela predlogovuser posted image  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 16:55:19   
Andromeda
Moja tašča je bolj preprosta tako, da ji kupim kako rožico in bonbonjero, morda še kak lep šal ali rokavice (roj.dan ima namreč pozimi). Če je tvoja bolj "finočkasta" - morda kak bon za masažo?

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
19.9.2011 17:06:26   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Andromeda)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 17:29:54   
mateyka
moja tašča ima rada bisere. umetno gojeni (ampak pravi) so cenovno ful ugodni.

(odgovor članu Andromeda)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 17:33:26   
ZARA
Saj to smo se že šli pred kratkim z metulj333. Čestitko in metlo.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 18:20:02   
Andromeda

IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Čestitko in metlo.



Da končno pride do svojega pravega prevoznega sredstva in odleti user posted image

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 18:20:33   
Najaa
Jaz sem tudi bolj za uporabna darila. Drugače pa pejdi v 1000 in en dar ali kako podobno štacuno pa se tam vedno kaj finočkastega najde. Ali pa malo boljši lep svilen šal.

(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 18:31:42   
mateyka
praktično darilo - sem vedno za, samo moraš vedet kaj bi obdarovanec res rabil.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 19:28:46   
amorcek
sam res welnes:Duser posted image   mogoče ja. aja kje dobim te biserčke. To nebi bilo slabo. Ja uporabno je kar vredu, ampak ji usi to kupujejo...jaz jo rada na ta dan malo pocrkljam... je zelo uredu taščicauser posted image hvala za predlogeuser posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 19:32:07   
Brinčika
Kaj pa ura? Če je ravno ni dobila pred kratkim ali lani za darilo.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
19.9.2011 20:41:38   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 21:00:31   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: amorcek

Pred kratkim si je kupila avto, pa sm mislila, da mgoče kakšno popestitev za v avto:D... Delite malo svoje ideje plooossssimmmmuser posted image Kaj vi   Zelo bom vesela predlogovuser posted image  


Darilni bon za avtopralnico.

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
19.9.2011 22:24:06   
mateyka
IZVIRNO SPOROČILO: amorcek
aja kje dobim te biserčke. To nebi bilo slabo.


po moje jih majo skoraj povsod v kaki dobro založeni bižuteriji, ki ne prodaja čisti kič.
zdajle sem na hitro našla dve online trgovini
http://www.perla-nakit.si/spletna-trgovina?page=shop.product_details&flypage=flypage_miran.tpl&product_id=107&category_id=4
in
http://www.bizuterija.org/index.php?route=product/product&path=35_49&product_id=891

drugače pa majo zunaj še več ponudbe in maš kake res hude zapestnice in verižice, da se lahko samo slinit začneš user posted image
http://www.shecypearljewelry.com/bracelets-freshwater-pearl.php?sortType=price.asc&sortType=price.asc

< Sporočilo je popravil mateyka -- 19.9.2011 22:26:12 >

(odgovor članu amorcek)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: waaaa rojstni dan in darilo
20.9.2011 9:26:33   
amorcek
waaaawwww... no vrjetno bo kar toleuser posted image hahaha pismo še zase bi kj uzela...user posted image

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?