|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   cirkus safari
6.10.2011 18:39:04   
resnavesna07
Najbrž ste opazile, da je v Ljubljano na Šmartinsko blizu BTC-ja prišel cirkus. Imajo veliko živali, kamele itd. Ali mislite, da je 3 letnega otroka za peljat gledat ta cirkus ali je še premajhen (malo me skrbi, da bi se preveč bal, ker je vseeno drugače kot v živalskem vrtu, ko so nevarne živali (npr. tigri) v kletki. Kaj mislite ve?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: cirkus safari
6.10.2011 19:23:18   
Star_a
To se boš pa sama mogla odločit.
ne podpiram razne cirkuse in ne hodimo

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: cirkus safari
6.10.2011 20:32:06   
dayya
Jaz osebno 3 letnika še ne bi peljala.
Komentar na ta Safari cirkus, ko je bil v našem kraju smo peljali 4,5 letnika,nobenega posebnega navdušenja, glede na ceno ki jo plačaš se mi pa zdi da veliko premalo pokažejo, nekaj akrobacij, živali delajo vse enako od konjev do kamel, za klovna imajo dva otroka ki jima pa še veliko manjka da bosta izvajala svoje točke tako da bi občinstvo nasmejala, v glavnem vse skup bolj amatersko, se ne splača  rajš počakat na kak drug cirkus.

(odgovor članu Star_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: cirkus safari
6.10.2011 21:07:06   
naja17
Jaz ne peljem nobenega otroka več, ne 3 ne 7 letnika... Sva enkrat peljala moževe nečakinje, sem mogla tamali zabavat, medtem, ko je klovn streljal naokrog, bumbarjem so kamele ušle pa konji, smo letal čim višje, ko zmešani... A-A never again + čisto mučenje živali!

(odgovor članu dayya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: cirkus safari
6.10.2011 21:30:01   
Izabelina
http://www.dzzz.si/sl/blisc-in-beda-cirkuslih-zivali.html

ne podpiram cirkusov zato tut otrok ne bi peljala tja...

_____________________________

Naj tvoje srce razposajeno zazvončklja,
kot mu je usojeno!

(odgovor članu naja17)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: cirkus safari
7.10.2011 6:45:13   
ajataja
Tale safari je pa kr neki res čist brezveze.Vstopnina predraga pokažejo pa nič,se bolj splača otroka samo tja pred cirkus peljat ,da vidijo tiste kamele pa konje ker noter pol nič ne pokažejo ,se samo neki sprehajajouser posted image Res ni to zame noben cirkus.

(odgovor članu Izabelina)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: cirkus safari
8.10.2011 12:12:00   
resnavesna07
Po vaših odgovorih sem se odločlila, da ga bomo res peljali samo živali pogledat. Sem se bala, da je tako kot ste potem tudi napisale, da nič posebnega ne pokažejo, samo zaračunajo. Se pa strinjam, da je to ponavadi mučenje živali.

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: cirkus safari
17.10.2011 16:42:14   
natasaelma
pozdravljeni mene pa zanima,ce gdo slucajno ve koliko stane vstopnica za cirkus

(odgovor članu resnavesna07)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Ko otroku jezik uhaja med zobe
V predšolskem obdobju se otrok najbolj intenzivno celostno razvija in takrat lahko otrok določene glasove izgovarja na n...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?