|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Krema/olje proti strijam
17.11.2011 10:42:21   
pikica159
Sprašujem predvsem že tiste, ki ste že mamice ... zanima me, katero kremo/olje ste uporabljale in če ste bile nad učinkom zadovoljne .. hvala vsem za vse odgovore!!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Krema/olje proti strijam
17.11.2011 12:14:58   
Medea10
V prvo mandljevo olje, trebušček je bil med manjšimi, med nosečnostjo nisem fasala nobene strije, med samim porodom pa enih par, ker se nisem uspela mazat.
Zdaj v drugo spet mandljevo olje, vendar je trebuh neprimerljivo večji. Strij pa je tudi že kar precej.


(odgovor članu pikica159)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Krema/olje proti strijam
17.11.2011 12:25:09   
Suzikaa
Jaz sem v 1.nosečnosti uporabljala olje Bubchen z ognjičem. Trebuh je bil kar ogromenuser posted image in nisem dobila niti ene strije. Sem pa jih dobila po zadnji plati,ker se tam nisem mazala redno. Redno sem se mazala od začetka enkrat na dan, proti koncu pa zjutraj in zvečer vsak dam. Sem bila pridnauser posted image
Zdaj v 2.nosečnosti pa uporabljam HIpp olje z mandeljnovim oljem in delam čisto isto kot v 1.nosečnosti oz. moram priznati,da sem malo bolj lena, ker sem tik pred koncem in si trebuh namažem enkrat na dan in tudi prsa seveda. Do zdaj še ni nobene strije, rej je, da je trebušček tudi malo manjši, kako pa bo po porodu pa še ne vem user posted image

(odgovor članu Medea10)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Krema/olje proti strijam
17.11.2011 18:37:51   
hubi
Olje ali krema nima veze. Pomembno je, kako elastično kožo imaš. Mažeš se pač zaradi boljšega občutka.

(odgovor članu Suzikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Krema/olje proti strijam
17.11.2011 18:48:09   
Sonček in poletje
Se strinjam z hubi. Jaz sem se mazala tut po 4x na dan, pa je moj trebuh kot pajkova mreža. Gin, mi je rekla, da so to itak ntranje spremembe in da ne moreš z nobene kremo preprečit strij, če tvoja koža ni dovolj elastična.

_____________________________

Z otročičkom ljubezen dobi novo dimenzijo.

(odgovor članu hubi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Krema/olje proti strijam
18.11.2011 7:36:48   
sover
V začetku sem mazala trebuh, prsi in boke z MiEssence Balzam za mamice, potem pa sem prešla na Weledino olje za nosečnice. Mazala sem po vsakem tuširanju in zaenkrat še nimam strij. Sedaj mažem 1xdan z oljem in 1x z losjonom za telo.

nisem pa še rodila, tako da ne vem, kakšen bo končni izid.

Pa srečno!

(odgovor članu Sonček in poletje)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Krema/olje proti strijam
18.11.2011 9:10:16   
evangelie

Sem na koncu 2. nosečnosti in nimam nobene nove strije. Mazala se nisem nič oz. ravno tako kot prej, ko nisem bila noseča (občasno z mlekom za telo). Poznam pa punce, ki so zmetala celo premoženje za razne kreme in olja, pa jim niso pomagale. Tako  da glede na svoje izkušnje trdim, da nobeno olje ali pregrešno draga krema ne bo preprečila strij, če tvoja koža ni elastična. Pa srečnouser posted image

(odgovor članu sover)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Krema/olje proti strijam
22.11.2011 16:18:14   
*bobika*
hubi..tole pa ne drži najbolj..res je veliko odvisno od elastičnosti kože, veliko pa tud od tega s čem se mažemo, samo krema/olje daje koži večjo prožnost..
jst sem se v prvi user posted image  mazala z weledinim limonovim oljem, sedaj pa z mandljevim mlekom..

(odgovor članu evangelie)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?