|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Gin. pregled, nato porod. Povezano?
18.12.2011 10:49:42   
ahja
Mene pa zanima, kdaj ste imele zadnji ginekološki pregled? Jaz sem ga imela 2 dni pred PDP (ne vem zakaj?!) in sem čez pol ure dobila popadke in šla rodit. A mislite, da je možno, da zaradi pregleda? A je med vemi tudi kakšna, ki je imela pregled in ni šla isti dan rodit.

Lp
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano?
18.12.2011 11:46:40   
Lorna4
jaz sem ga imela na moj pdp, rodit sem šla pa naslednji dan. 

(odgovor članu ahja)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano?
18.12.2011 17:24:32   
cilla
A ni tam okoli PDP kar nekak logično, da greš rodit?!

(odgovor članu Lorna4)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano?
18.12.2011 17:27:14   
sazi
Sama sem imela pregled trei dni pred PDP, pa potem rodila na PDP.

(odgovor članu ahja)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano?
18.12.2011 21:41:40   
bobica
imela pregled zjutraj in popoldne sem rodila..čeprav so rekli da ne bo še nič in da mi naslednji dan sprožijo.

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano?
18.12.2011 23:20:35   
november2010
pri mojem drugem sem prepričana da mi je G sprožila porod s pregledom...
namreč rok je bil 18.11, pregled sem imela 4.11 in ctg je pokazal rahle popadke, tudi sama sem jih čutila... odprta sem bila 2cm (pri prvem tudi v 38 tednu in sem rodila na rok). Skratka, naredila mi je tudi vaginalni UZ in rekla da bom tist dan gotovo že rodila,če pa še slučajno ne bi, naj naslednji dan pridem na še en pregled.
Popadki so popoldan popolnoma prenehali, zgodilo se ni nič in naslednji dan šla na pregled. G čist šokrana, kako to, naredi še en vaginalni uz. :) V soboto zjutraj sem se zbudila s popadki in še isti dan tudi rodila :)

_____________________________

www.petjenaporoki.si

FB http://www.facebook.com/porocnaglasba

(odgovor članu bobica)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Gin. pregled, nato porod. Povezano?
19.12.2011 9:29:30   
josephine27
od PDP sem imela vaginalni pregled vska drugi dan. rodila sem 10 dni čez rok. če je pregled bolj grob, da se ti odlušči čep je mogoče da tud to sproži porod ampak okrog PDP je to normalno in težko rečeš kdaj ga je sprožilo.

_____________________________



(odgovor članu november2010)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Pregled nuhalne je priporočljiv za vse nos...
S presejalnim pregledom nuhalne svetline v času od 11. do 14. tedna nosečnosti lahko licenciran ginekolog odkrije veliko...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Dudica.
пеперутка16

Do kdaj je imel vaš otrok dudico?