|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 13:41:04   
Anonimen
Malo butasto bo zdaj to vprašanje, ampak se res sprašujem, ali ga še sploh ljubim ali sem le navezana nanj?

namreč, ne privlači me več, predvsem zaradi svojega karakterja, se mi zdi, da me odbija, ko gre kam, sem srečna, da ga ni, da imam malo miru in sem sama.

No, ko pa je bil v bolnici, pa sem ga pogrešala.......

Res je, ko se skregaš, si jezen in bi ga najraje ubil, ko pa sta si dobra, pa čutiš ljubezen...

Ampak se vseeno sprašujem, kje je tista meja/razlikovanje?
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 13:43:15   
Anonimen
Ti opisuješ mene? Ravno včeraj se mi je zrolal od njegovih traparij.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 13:52:53   
mamči
No ja, če se tako sprašuješ je že malo...Lahko, da se ti pač malo dogaja, pa boš že jutri čist drugače gledala. Meni se občasno tud tako dogaja (pa še sama sebi grem na živce), pa tak me prime pa me mine.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 13:58:28   
muki1
Si bolj vesela ko gre, ali si potem bolj vesela, ko se vrne? Tukaj po mojem tiči odgovor na vprašanje.

_____________________________

Veliko več muh se ujame na med, kot na kis.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 13:59:09   
Mariposa
To sem se jaz spraševala par mesecev preden sem prekinila veze,..občutki pa so bili enaki tvojim. Potem sem šla v Grčijo brez njega, pogrešala sem ga pa samo do Benetk,...takrat sem videla, da so moja čusva umrla in da je brez veze vlečt vezo še naprej.

_____________________________

Ko tonemo, je najbolje, da potonemo prav do dna,
saj se lažje odrinemo kvišku, če se najprej dotaknemo tal.

(odgovor članu mamči)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 14:15:14   
Sita
Ja, zelo dobro je iti v takem primeru malo narazen. pa boš videla, koliko časa boš zdržala. Samo ne se vrnit takoj, ko ga pogrešeš. Počakaj, dokler ga ne boš zelo, zelo pogrešala, da bo že nevzdržno. Boš videla, če bo do tega sploh prišlo. In potem se lahko zlahka odločiš.


_____________________________

Ljubi svojega moža kot Boga in ti mož, svojo ženo kot Boginjo. Pri tem ni žrtev in nič nam ni težko.

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 14:20:35   
Anonimen
To je vse možno tudi navezanost...........da nekoga pogrešaš!

(odgovor članu Sita)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 15:44:04   
Ayo
To se je meni dogajalo pri bivsem, isto, ni me privlacil, njegovo obnasanje me je odbijalo, se posebej kadar sva bila v druzbi, stvari ki jih je pocel mi niso bile vsec, ko sem bila sama ga nisem pogresala…potihem sem vedela da ga ne ljubim vec in sem porabila kar nekaj casa, da sem to na glas priznala.
Ce se ti bo to dogajalo dalj casa, zberi pogum in mu povej, svoja obcutja, bos videla kako se bos po tem pocutila, mogoce bosta s pogovorom lahko (se) kaj resila.
Ko sem jaz mojega pustila, sem se 3 mesece jokala, ceprav sem vedela da ga nisem ljubila in da sem se pravilno odlocila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 21:48:49   
cukerček
tudi jaz sem bla v isti situacij kot si ti, nisem vedla če ga še ljubim a imel a sem ga rad, zadnjih nekaj mesecev mi je šel na živce njegov karakter a sem mislila da imam le tako obdobje. nisem ga hotla prizadet in ga pustit zato sem se trudla da bi ze spet zaljubila v njega. odločla sma se da se da boma zaživela skupaj kupila vso pohištvo in vse. nekako sem se navadla da je zraven mene in da bom že ostala z njim. veselila sem se selitve nato pa je on par dni prej prišel do mene in mi rekel jaz te ne ljubim več in je bolše da grema narazen, mam te še rad ampak ne morem več bit s tebo. mislila sem, da se je vstrašo tako velikega koraka kot je selitev na svoje in da se bo čez nekaj dni vrnil.....kak sem se motla. zvedela sem da je takoj ko je spakiral šel k drugi.

nočem ti solit pameti ampak zaupaj svojim občutkom da ne bo na koncu on prizadel tebe, kar bi te še bol bolelo kot če ti končaš z njim. pa vso srečo

(odgovor članu Ayo)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
23.5.2006 23:07:05   
Anonimen
Točno to se meni dogaja zadnje 4 mesece. Moti me njegov karakter, vse kar naredi me moti,... Trenutno ga vidim samo za vikende pa ga vmes sploh ne pogrešam. Sem sprava mislila, da je pač takšno obdobje in da me bo minilo, ampak 4 meseceuser posted image . Vedno bolj se mi dozdeva, da to ni to. Ampak priznam, strah me je to priznati na glas. Se pa je tudi moj osebnostni značaj ful spremenil v zadnjih mesecih. Sem dosti bolj samozavesta in dosti več hodim sama ven oz. s kolegicami, začela sem se ukvarjat s športom (4x tedensko). Njega pa to moti, ker tega ni bil navajen pri meni, prej sem vedno bila nekakšna njegova last. Sicer mi ne reče nič, ampak se vseeno opazi. Najbolj pa me moti to, ko bi moral pokazati vsaj kanček ljubosumja (me npr. bivši kliče sredi noči), je vse kar reče, da se je verjetno zmotil...eh. Naj omenim, da je nasplošlo zelo nečustven tip človeka. Takšna je tudi cela njegova družina, tako je tudi bil vzgajan, da se čustva skrivajo. Vem da ni sam kriv, ampak potrudit se pa tudi noče.

Si zdaj mislim, še dobro, da ko sva se lani nekako odločala za naraščaj, da ni "ratalo". Čeprav mi tudi ni jasno, kako bi rešila stanovanjsko zadevo, če bi šla narazen. Jaz bi morala njega izplačati (jaz sem lastnik večjega dela), ampak nimam niti službe.

Glede tega se mi je življenje res obrnilo na glavo in lahko bi rekla, da čez noč. Kar pa je še najhuje, da so me začeli mikat drugi. Verjetno logično, saj do njega več ne čutim neke ljubezni, ampak samo še navezanost.

Se mi trenutno ne sanja, kako se bo to razpletlo. Vem da je nesramno od mene, da mu to prikrivam, ampak me je strah naredit usodni korak. Vsaj zaenkrat še nimam dovolj poguma.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cukerček)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
29.5.2006 21:19:20   
Anonimen
Midva se na srečo štekava in ljubiva.jaz bi nardila takole.Prepustila se bi drugemu tipu, seveda če bi me neznnsko privlačil ter da ne bi bla samo strast in da bi blo videt tudi kaj z njegove strani.Če ti to rata, pol vidiš kolko je ura.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
30.5.2006 11:02:22   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Čeprav mi tudi ni jasno, kako bi rešila stanovanjsko zadevo, če bi šla narazen.

Prejšnjič je ena pisala, da je z njim, ker ima tam službo. Ti pa ker imata stanovanjsko lastninski problem. Kar v redu podlaga za  nadaljevanje.

Samo potem, čez leta in dveh otroki in še sto težavami pa vprašanje: Kaj sem jaz naredila, da me Bog kaznuje?


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
Malo butasto bo zdaj to vprašanje, ampak se res sprašujem, ali ga še sploh ljubim ali sem le navezana nanj?
Ampak se vseeno sprašujem, kje je tista meja/razlikovanje?

Prvo ti povej, kaj je za tebe ljubezen? Kaj pomeni ga ljubim? Ker za nekoga je ljubezen navezanost. Za drugega pa kaj drugega. Tako da neke prave meje ni.

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen
predvsem zaradi svojega karakterja,

To pa je problem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
30.5.2006 11:19:52   
wanabe
Mislim, da takšna občutja smo imele vse, preden smo zapustile partnerja. Tudi moja izkušnja je takšna.

In ja pogrešaš ga, ampak ne zaradi ljubezni, temveč zato, ker nisi navajena biti sama. Niti ne pogrešaš njega, ampak dvojino, ki si jo navajena.

Tudi pri meni je bilo obdobje, da sem bila vesela, ko se je vrnil od kje. A po 10 minutah mi je bilo že žal, da je sploh prišel nazaj.

(odgovor članu tehnofil)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
30.5.2006 11:22:01   
baguSka
IZVIRNO SPOROČILO: Mariposa

To sem se jaz spraševala par mesecev preden sem prekinila veze,..občutki pa so bili enaki tvojim. Potem sem šla v Grčijo brez njega, pogrešala sem ga pa samo do Benetk,...takrat sem videla, da so moja čusva umrla in da je brez veze vlečt vezo še naprej.


To pa poznam.user posted image

(odgovor članu Mariposa)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
12.1.2012 23:08:13   
mala kepica
Ker vidim da je tema že odprta ne bom smetila drugje.

Tudi sama sem trenutno v podobni dilemi ne vem več, če še kaj čutim sploh do partnerja
 ne vem če ga še ljubim ..ne privlači me več kot me je včasih, njegovo obnašanje me odbija, ko sem sama z otroki ga skoraj ne pogrešam več....
 Je pa res malo drugače, ker imava otroke stara sem 25 let ,skupaj pa sva skoraj 7 let
in živiva pri meni doma....partner je drugače vredu oseba,ni nasilen ali kar koli drugega ,samo ne čutim več tako kot sem.
Je imela katera podobno izkušnjo?

(odgovor članu baguSka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
13.1.2012 10:53:57   
ronja
Ampak se vseeno sprašujem, kje je tista meja/razlikovanje?

ne vem, kako je pri drugih. Pri meni je tako, da tudi ko sem jezna, vem, da se bova zmenila in bo vse ok. Eno tako zaupanje nekje zadaj, da veš, ad te ima res rad in ti njega. Da mogoče res zgleda vse tako grozno, ampak da sem gotovo nekaj še spregledala in v bistvu on ne misli tako, kot jaz mislim, da misli (kar je navadno potem res v takih primerih).

Res pa je, da me še vedno privlači, tako fizično kot po karakterju, tako da verjetno nismo čisto na istih valovnih tu... (hvalabogu, ti ne zavidam). Ma svoje fore, ampak res ne bi mogla rečt, da me odbijajo. So mi včasih trapaste, tako kot njemu moje, ampak večinoma pa čisto simpatičneuser posted image . Eno skalo moraš met v življenju - no, ne da moraš, je pa vsekakor lažjeuser posted image . Pri meni je to on, vsaj zdaj - samo midve verjetno nisva ravno v podobni situaciji... Jaz sem svoje iskanje potencialnega partnerja zaključila (upam, da mi ne bo treba še kdaj), v pričakovanju 3.user posted image pa tudi človek navadno ne razmišlja tako - navsezadnje moraš bit še par mesecev nazaj zelo ziher, da se za to odločiš;).

Najbolj pa me moti to, ko bi moral pokazati vsaj kanček ljubosumja (me npr. bivši kliče sredi noči), je vse kar reče, da se je verjetno zmotil...eh

hehe, kako smo si različne - jaz bi pa ravno ljubosumje težko prenašala. Lubi tudi ni ljubosumen, pa mi je ravno to ful všeč pri njem.

mala kepica, odnosi se spreminjajo in nihajo, ni nujno, da gre vedno samo še dol - odvisno, kaj misliš naredit. Glede na to, kar si napisala, se mi zdi, da bi se splačalo probat obudit oz. na novo vzkalit čustva, če bi šlo. Pogovorita se, kaj pogrešata, pomisli, kaj sta počela skup, pa ti je bilo všeč in to še kdaj probajta naredit. Zgubit itak nimaš kaj, razideta se še vedno lahko. Ni pa fajn, da ti sama tuhtaš, a je to to, on pa mogoče tudi ali pa se mu sanja ne in ga potem samo enkrat zapustiš. Se mi zdi boljše, da se vsedeta, pogovorita, pa poizkusita it skupaj čez to - in če gre, super, če ne gre, pa se lahko vsaj skup odločita, da sta probala, pa to pač ni to in se sporazumno brez nekih hudih traum razideta (to je potem vsekakor boljše za otroke kot da je on ves paf in nesrečen, ko ga zapustiš in dela še kako štalo v svoji prizadetosti ali pa da se matrata skup toliko časa, da se res zasovražita).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
13.1.2012 20:01:01   
Poka
Meni tudi ni čisto vsaka karakterna poteza pri mojem všeč, enako z njeogve strani, ampak nihče ne pomisli, da bi koga zapustil... Mi je noro všeč, da imam vso pozornost, da bi nekdo zame res naredil čisto vse - ker sem to pogrešala pri starših. Se včasih sicer skregava, da bi mu ne vem kaj naredila user posted image , ampak ful redko. Večinoma, ko me nadleguje s pospravljanjem. Jaz nikogar ne nadlegujem in me to ful moti... Ljubosumen je bil, da je bilo včasih neznosno - sva se zaradi tega sprla. Mi ni bilo fajn - zdaj se mi zdi, da ni več - toliko user posted image Mu pa povem vse, tudi ko me je osvajal sodelavec user posted image . Sicer pa to, da je na videz res v kategoriji lepih moških, na začetku jaz nisem opazila. Me ni privlačil, ker z moje strani čisto takoj ni preskočila iskrica - se je moral fajn potrudit. Vsem drugim, sploh mojim sodelavkam je pa zgleda ful lep user posted image , sploh onim starejšim... Če je to zaljubljenost ali navezanost, ne vem - po moejm ne more bit isto, kot ko si najstnik, ko hrepeniš po nekom, ko ga vidiš mogoče na 14 dni, tu se pa vsak dan. Bo moral it nekam za 14 dni, pa da vidim. 

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
13.1.2012 20:17:18   
LittleSun
Vprašaj se zakaj je do tega sploh prišlo. Kaj se je spremenilo od takrat ko si še to vedela. Pri nama je bilo tako, na začetku sanjsko, kradel je zvezde z neba zame in jaz sem se samo smejala, res toliko strasti, romantike, sreče in res nama je bilo lepo. Oba sva bila slepa za napake drugega. Potem sva se po enem sanjskem letu skupaj vselila in jaz sem zanosila, takrat sem začela ugotavljati in videti tudi njegove slabosti in tudi on moje. Toda od začetka sva jih z navdušenjem premagovala, se z njimi sprijaznila, sklepala kompromise, potem se je rodil otrok, jaz nisem nič spala, njega se ni dalo zbuditi, stanovala sva pri njegovevih, njegova mama je bila zoprna, pametna, vedno več sem bila sama z otrokom, ni znal biti ne partner, ne oče, sregala sva se, šel mi je živce, prav sovražila sem ga na trenutke. Kljub pogovorom ni slišal mojih besed, ni videl moje stiske in ni mi šel naproti. Začela sem se spraševati to kar se sedaj ti, če ga sploh še ljubim. Nekaj časa sem mislila, da ga ne. Potem pa sem se odločila lepega dne, da sta možnosti dve, ena je da grem in ostanem sama z otrokom, druga pa da ga pripravim do tega da sliši in da me nehajo stvari motiti. Minili sva dve leti vzponov in padcev, toda on sliši in jaz sem drugačna, nisem več jezna in med nama je resnična LJUBEZEN...bila sva pa na tanki nitki in sedaj vem, da bi mi bilo žal za vsako tole zamujeno sekundo, ker šele sedaj lahko rečem, da vem kaj sploh je to ljubezen.
Ti pa poslušaj svoje srce.

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
13.1.2012 21:36:25   
ronja
po moejm ne more bit isto, kot ko si najstnik, ko hrepeniš po nekom, ko ga vidiš mogoče na 14 dni, tu se pa vsak dan.

hehe, jaz sem pa vse svoje fante videvala praktično vsak dan. 2 od 3 sta bila itak sošolca, en pa je tudi vsak dan prihajal... Kar se pogrešanja tiče, pa imam zdaj sicer manj časa, ampak zvečer ga pogrešam še bolj, če ga ni kot sem ga včasih, se mi zdi... Ok, včasih samo dol padem, ampak na splošno pa je še vedno isto, da se mi nikakor ne da v posteljo spravit, če ga ni tam...
little sun, prej sta bila zaljubljena, zdaj se pa ljubita. Normalno, da je vmes tudi kako obdobje, ko ni vse rožnato, glavno, da sta zlezla ven:).


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
13.1.2012 21:46:07   
LittleSun

IZVIRNO SPOROČILO: ronja
little sun, prej sta bila zaljubljena, zdaj se pa ljubita. Normalno, da je vmes tudi kako obdobje, ko ni vse rožnato, glavno, da sta zlezla ven:).


in presneto težko je bilo zlesti ven, skoraj sva že obupala, pa sva se s prti že držala vrha takrat. Ampak vedno mi je nekaj v glavi govorilo, da se je vredno boriti. Če je tako tudi pri avorici te teme, potem je moj nasvet, da se pogovorita in potrudita, da obudita nekatere občutke in si popestrita življenje, saj res postane sčasoma dolgočasna rutina, če se kar prepustiš. Če pa ne, pa ne boš ne prva, ne zadnja, ki je šla narazen s partnerjem in mogoče te za vogalom čaka nekaj boljšega, to pa sama najboljše veš.

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Ne vem, če ga še ljubim
13.1.2012 21:48:10   
LittleSun
mala kepica jaz sem bila točno tam kjer si ti in splačalo se je vztrajati!

(odgovor članu LittleSun)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?