|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   spletična...
17.1.2010 15:35:09   
Lilu23
vem da je nekje že bila debata o tem pa jo ne najden... a mislite da so parfumi original glede na ceno?? se mi zdu ful ugodno. Ima morda katera od vas izkušnje???
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: spletična...
17.1.2010 16:06:54   
Anonimen
Ja odvisno kaj je zate ugodno?

(odgovor članu Lilu23)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: spletična...
17.1.2010 16:37:28   
J.L.
parfumi so orginal, vendar PAZI, da se ne usekaš!
jaz sem kupila, potem pa ugotovim, da je v mullerju dosti cenejši, brez da bi bil v akciji.
so pa določeni res ugodnješi.

aja dobava pa je bolj tak. jaz sem čakala cela 2 tedna.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: spletična...
17.1.2010 17:06:08   
luka jan
Tudi jaz sem malo skeptična, moj parfum je pol ceneješi kot v drogeriji, samo res ne morem verjet da je to glede kvalitete enak parfum. Verjetno bom drug teden ko je plača poskusila, pa da vidim v čem je finta.

Vam sporočim.user posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: spletična...
17.1.2010 18:52:08   
majuška10
malo skeptična, moj parfum je pol ceneješi kot v drogeriji, samo res ne morem verjet da je to glede kvalitete enak parfum. Verjetno bom drug teden ko je plača poskusila,


no sporoči! tudi mene zanima...

(odgovor članu luka jan)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: spletična...
17.1.2010 19:33:54   
Klaudia
Jaz sem kupila kenzo flower. Naročila sem eau de toilette, pa ga je zmanjkalo in so mi za isto ceno poslali eau de parfum (smo ga nujno rabili za božič). Je pa original parfum, ter več kot 50% cenejši kot drugje.

_____________________________

If your kids are giving you a headache, follow the directions on the aspirin bottle, especially the part that says "keep away from children."
Susan Savannah

(odgovor članu majuška10)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: spletična...
27.1.2010 19:52:02   
JAPE
A je še kakšna probala?

(odgovor članu Klaudia)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: spletična...
2.2.2010 19:19:38   
RAKICA2007
Ojla,

nujno potrebujem podatek ali so parfumi resnično original?
Dajte mi povedat, prooosiiiim koliko alkohola vsebujejo?

Proooooosssiiiiimmmm...

Hvala

(odgovor članu JAPE)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: spletična...
2.2.2010 20:03:44   
J.L.
IZVIRNO SPOROČILO: RAKICA2007

Ojla,

nujno potrebujem podatek ali so parfumi resnično original?
Dajte mi povedat, prooosiiiim koliko alkohola vsebujejo?

Proooooosssiiiiimmmm...

Hvala



parfumi so orginal!
preverjeno:)

(odgovor članu RAKICA2007)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: spletična...
3.2.2010 14:26:37   
clara23
sem že naročila, pa je original.

Obstaja pa še ena spletna stran s parfumčki, ki je še cenejša od spletične..ampak ne vem ali lahko napišem link ali neuser posted image

(odgovor članu J.L.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: spletična...
3.2.2010 14:27:30   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: clara23

sem že naročila, pa je original.

Obstaja pa še ena spletna stran s parfumčki, ki je še cenejša od spletične..ampak ne vem ali lahko napišem link ali neuser posted image


piši.............user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu clara23)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: spletična...
3.2.2010 14:38:36   
Raho
Že dvakrat kupila in je bilo vse OKuser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: spletična...
4.2.2010 9:44:09   
Anonimen
Clara23, najbrš misliš spletno parfumerijo Princesa ... Sem hotela pri njih naročit en parfum, ki ga za boga nikjer več ne dobim (Arsenal Blue) ... pa so mi rekli, da ga nimajo na zalogi pa da niso 100%, če ga bodo sploh še kdaj dobili, samo mi samo z rezervacijo ne morejo garantirat, da ga bom res dobila, če pride. So rekli da naj jim kar 100% kupnino nakažem ... pa sem odgovorila, da ni šans, da bom za nekaj plačevala za kar niti niso sigurni, da mi bodo lahko dostavili ... pa so napisali: "spoštujemo vašo odločitev" ... očitno jim gre predobro, da bi se malo za stranko potrudili al kaj user posted image

Pa ko že ravno debatiramo o teh parfumih, a katera ve, kje bi ta moški parfum lahko dobila (Arsenal Blue)?!

(odgovor članu Raho)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: spletična...
27.2.2011 9:19:37   
dar10
jaz sem že dvakrat naročila pri spletni parfumeriji mojparfum.... in sem zelo zadovoljna. Original parfumi in res pocen, najceneje od vseh ostalih spletnih parfumerij. V Ljubljani imajo celo dostavo zastonj, tko da komot zavrneš če bi bilo s parfumom kaj narobe. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: spletična...
3.1.2012 7:44:15   
Meeee
živjo vsem!
sem se morala vklopiti v to temo, ne vem če je še aktualna pa vseeno. Jaz sem prvič naročala pri spletični kakšne 2 leti nazaj. Čakala sem sicer razmeroma dolgo (cca. 10 dni) ampak je parfum prišel in je bil ok, original in vse. Potem sem ponovno naročila kakšne pol leta nazaj. Odgovora ni bilo. Dobila sem sicer avtomatično sporočilo, da je naročilo uspelo itd. potem pa ne duha ne sluha o dobavnem roku. Potem sem še enkrat poslala vprašanje kdaj dobim parfum...nič. Dobro, sem si mislila, mogoče se je pa naročilo kje izgubilo, se zgodi. Sem pač kupila parfumm drugje. Pred 2 mesecema naročim drugo stvar, tokrat ličilo, mi celo odgovorijo, da artikla ni na zalogi in da ga dobim v 7 delovnih dneh. Ker sem pa imela ličilo ogledano še drugje, sem jim napisala, da preklicujem naročilo. So mi takoj odgovorili, da ličilo v bistvu imajo in da ga dobim v 2 delovnih dneh. Rečem ok in čakam..ličilo pride čez 8 delovnih dni, očitno so se zlagali, da ga imajo na zalogi.
Hvala lepa, mene ta parfumerija ne vidi več, sploh ker niso edini na našem trgu in s takim odnosom grem rajši h komu bolj prijaznemu.
to je to, sem morala povedati svoje mnenje, da ne bodo še koga tako na suho nategnil kot so mene user posted image

(odgovor članu dar10)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: spletična...
3.1.2012 12:19:37   
m_o_i
kar se originalov tice: odkar sem v pravi parfumeriji v Parizu povohala Dior-jev Poison, me nobena sila vec ne preprica, da je karkoli pri nas originalnega...

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Meeee)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: spletična...
3.1.2012 15:37:35   
liliana
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

kar se originalov tice: odkar sem v pravi parfumeriji v Parizu povohala Dior-jev Poison, me nobena sila vec ne preprica, da je karkoli pri nas originalnega...


Zakaj si ga pa samo povohala in ga nisi tudi kupila.....?

< Sporočilo je popravil liliana -- 3.1.2012 15:38:12 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: spletična...
3.1.2012 15:38:23   
ZARA
Poison je malo sladek ane? Tak težek vonj.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: spletična...
3.1.2012 15:56:28   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

Poison je malo sladek ane? Tak težek vonj.

jape, zelo "težak" vonj... celo za moj karakteruser posted image


(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: spletična...
3.1.2012 16:03:45   
ZARA
Ja, blek, vem potem kateri je.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Raho)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: spletična...
3.1.2012 21:44:32   
m_o_i
liliana-kreeeeepko prekratka sem bila z evrcki user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu liliana)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?