|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kako kombinirati?
24.1.2012 14:07:25   
BAMBINA_
Torej, kupila sem si oblekco, zelo slično tejle (temno rjava, žametna):

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcSSVZvkNwLasV0FrTdKjp1NsG7D8QAIJc9F54CFfkqOdaqVQaUV6g


Nekak sem si zamislila, da bi pasalo, če bi spodaj oblekla kakšen tanek umazano bel puli in legice ali pletene žabe in rjave škornje.
Pa mi je moj tamali dal "klofuto".. ko me je videl, je komentiral: "Ooo stara mamika!" user posted image Stvar je izpadla torej kot nekakšen predpasnik. Kako bi pa ve kombinirale za nošnjo pozimi?


_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kako kombinirati?
24.1.2012 14:17:21   
uškinamama
Tvoj mali bo stilist user posted image . Ne vem, oblekica mi je čisto poletna (pa čeprav praviš, da je žametna), tako da mi za zimo ne potegne. Javi kako boš  pokombinirala.

_____________________________

Najina Uš : staršem prijazen otrok.


(odgovor članu BAMBINA_)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kako kombinirati?
24.1.2012 14:32:37   
pelin
Sama imam nekaj podobnih zadev, le da so krajše ( malo čez rit ali do sredine stegen) in iz platna ali iz jeansa...Ponavadi nosim odpeto in pod njo puli ali oprijeto majčko in kavbojke...tole tudi meni deluje kot samostojna oblekca in pod njo nekako ne vidim legic ali kaj podobnega...

< Sporočilo je popravil pelin -- 24.1.2012 14:33:44 >

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kako kombinirati?
24.1.2012 14:42:27   
BAMBINA_
No moja je nekoliko krajša od tele na sliki - dobrih 5 centi na kolenom.

_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu pelin)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kako kombinirati?
24.1.2012 17:39:56   
mateyka

IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Tvoj mali bo stilist user posted image . Ne vem, oblekica mi je čisto poletna (pa čeprav praviš, da je žametna), tako da mi za zimo ne potegne. Javi kako boš  pokombinirala.


če je žametna, mogoče prehodna?

kakor vidim majo (Salvatore Ferragamo Fall Winter 2010) to obleko kombinirano s kakimi najlonkami in arty škornji (kaka arty rutka/šal)? pa dooolg plašč čez, da te ne bo zeblo imo..
user posted image

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kako kombinirati?
24.1.2012 17:47:50   
Paštetka
Temo modre oprijete legice a la jeans varianta.
Zgoraj črna najbolj navadna oprijeta majica, pa škorji.

(odgovor članu mateyka)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kako kombinirati?
24.1.2012 22:03:51   
BAMBINA_
IZVIRNO SPOROČILO: uškinamama

Tvoj mali bo stilist user posted image

Ampak res user posted image Sama sebi sem se zdela čisto luštna, šele po njegovi izjavi sem "spregledala" kako ponesrečena je bila ta kombinacija.

Sem pa zdaj poskusila pod oblekco dat tanko oprijeto majčko identične barve , pa rjavkaste najlonke in škornje, pride pa čisto hudo (podobno kot na mateykini sliki). Tako, da thnx!



_____________________________


•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•
*...*..:::: ...*...*...*...*...*...*...*...*...:::::..*...*
•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•*´¨`*•.¸¸.•

(odgovor članu uškinamama)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?