|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:02:42   
Cassiopeia
Navzven vedno zgledam pozitivna in optimistična, globoko v sebi pa sem pesimistična.Torej, ko pride do kakšnega poslabšanja (najbolj zdravja), pa optimističnost izgine in v takšni situaciji to sploh ni fajn. Zanima me kako prelisičiš svojo podzavest in ji vsiliš pozitivne misli? Kako prideš do tega, da po domače "ne glumiš", ampak dejansko v to verjameš? Upam, da ima katera/i kakšen predlog. Hvala in lp!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:10:34   
MioBambino
Preberi knjigo "Skrivnost"- tam se skrivajo odgovori.user posted image

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:37:55   
Cassiopeia
Jo imam že  doma in sem jo ravno začela brat. Upam, da bo kaj pomagalo.

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:42:07   
m_o_i
tega se moras nauciti.
najprej se redno opozarjas oz. popravljas svoje misli, cez kako leto ti pride v kri.

sama sem se tega naucila,ker sem se enostavno morala (dolgazgodba). ne bi izgubljala besed o tem, kako se dejansko zacne dogajat tocno to, o cemer govori "skrivnost"-misli se udejanijo user posted image

ce zelis,lahko vec na zs ali mailuser posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:43:21   
m_o_i
2x

< Sporočilo je popravil m_o_i -- 6.2.2012 21:44:05 >


_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:45:27   
arabela*
malo pozitivnega branja, drugače pa je ogromno knjig..npr Moč pozitivnega mišljenja, Verjemite in videli boste..in še veliko drugih

KAKO MISLI VPLIVAJO NA MOJE FINANCE in EKOLOGIJO
Nekdo, ki je vse življenje živel z negativno predstavo o sebi in o okolici, najverjetneje živi tudi v pomanjkanju samozavesti in ljubezni, s tem pa tudi v pomanjkanju denarja. Če si želimo biti bolj radostni in svobodni, moramo spremeniti svojo miselno naravnanost. Ne zadostuje, da si pozitivne misli prikličemo dvakrat dnevno. Svoje misli moramo opazovati in zavestno spreminjati vsak trenutek, saj je le to lahko zares učinkovito. Obstaja veliko modrecev in knjig, ki govorijo o tem.
V svojem življenju posvečamo cca. 90% časa mislimi, ki niso koristna za naše življenje, če bi bilo ravno obratno bi zagotovo živeli tako čudovito življenje, ki še ga niti sanjali nismo.
Pozitivne misli in občutki nas motivirajo – upravičeno jim lahko rečemo »velika gonilna sila«, saj nas poženejo v raziskovanje, nam dajejo voljo do učenja in do sklepanja novih prijateljstev, nas ohranjajo v prijetnem vzdušju, nam vzbujajo željo po kreiranju novega in po izboljševanju obstoječega. To pa je tudi bistvo človekovega življenja.
Če o sebi in o svoji prihodnosti razmišljamo omejeno, težko najdemo motivacijo za kaj novega in zato omejeni tudi ostanemo.
Če smo prepričani, da je zaposlitev zelo težko najti, si sami prostovoljno zapiramo vrata do novih zaposlitvenih možnosti.
Če menimo, da so delodajalci izkoriščevalci, bomo na takšne ljudi tudi naleteli.
Če menimo, da je varčevati težko, potem si otežujemo prvi korak na poti do blaginje.
Vsak trenutek si lahko prikličemo vse pozitivne občutke. Kako hvaležni smo lahko, da imamo to moč! Ampak žal jo premalokrat izkoriščamo. Samo od nas je odvisno, ali si jih bomo iz naše podzavesti priklicali ali pa ne. Zakaj bi čakali na lepe trenutke, če pa si jih lahko ustvarimo takoj sedaj? Na ta način lahko svoje cilje uresničimo veliko prej.
Če bomo pozitivno naravnani, bodo priložnosti same prišle do nas, samo prepoznati jih bomo morali. Če pa smo negativno naravnani, bomo porabili veliko energije in časa za iskanje teh priložnosti.
Višja sila nam podari to, o čemer najpogosteje premišljujemo. Če vedno govorimo, da smo brez denarja, nam Višja sila podari izkušnjo pomanjkanja - ima nas tako rada, da nam podari prav to, čemur v mislih posvetimo največ časa. Višja sila ali vesolje je na nek način fotokopirni stroj naših misli, občutkov in dejanj.
Kaj sploh je pozitivno mišljenje? Ali ni to to, da vsako stvar, tako negativno kot pozitivno, sprejmemo kot darilo in se vedno vprašamo: »Kaj se moram iz tega naučiti«?
Vsakdo ima veliko pomanjkljivosti, ki pa jih spretno skriva pred drugimi in pred seboj. Ne upa se soočiti z njimi in si priznati, da so del njega. Šele, ko se sprejmemo takšne, kot smo, lahko čutimo resnično ljubezen do sebe.
Kaj bi se zgodilo, če bi vsi ljudje tega sveta (politiki, direktorji, umetniki, učitelji, delavci,...) priznali svoje napake in slabosti? Prišlo bi do velikega sprejemanja med ljudmi in vsakdo bi začutil veliko ljubezen do vseh ljudi, saj bi se zavedal, da imamo vsi enake ali podobne napake in slabosti. Vsak človek bi sprejel vse svoje slabosti, saj bi se zavedal, da ni edini, ki jih ima. Na tak način bi lahko svoje slabosti odpravili veliko prej. Prišlo bi do množične ozdravitve.
Boljši človek je tisti, ki ima 10 napak in jih prizna ter ima željo, da bi jih odpravil, kot pa tisti, ki ima samo 1 napako in jo ne prizna ter trmasto vztraja pri svojih prepričanjih. Prvi jih bo odpravil veliko prej, kot slednji.
Pozitivne afirmacije
Podal vam bom nekaj afirmacij (to so kratke pozitivne misli, izrečene v sedanjiku), ki jih lahko vedno znova ponavljamo (vsaj stokrat na dan). Stavke, ki opisujejo naše želje, postavimo v sedanjost in jih povežimo z dobrimi občutki - le tako bodo delovali. Afirmacije nam bodo dale več pozitivnih občutkov, kot bi jih bili deležni, če bi kupili neko stvar v vrednosti 100 €. Že 15 minut izgovarjanja afirmacij dnevno nam bo v prihodnosti prineslo veliko denarja, radosti in svobode.
Tukaj je nekaj afirmacij, ki so nam lahko v pomoč. Še bolje pa je, da si izmislimo svoje, saj bodo te na nas delovale še močneje.
Rad se imam.
Jaz se cenim.
Jaz sem popolnoma zdrav.
Jaz sem srečen.
Jaz si zaslužim najboljše.
Jaz uživam v varčevanju.
Jaz imam več, kot potrebujem.
Jaz se počutim odlično.
Uspeh me spremlja na vseh področjih.

Preden nadaljujete z branjem, opravite test in se prepričajte o pozitivni moči afirmacij. 20-krat ponovite naslednjo afirmacijo: Jaz se počutim odlično.
Ali se počutite kaj bolje? Ali ste bolj samozavestni?
Ali niste takrat, ko se počutite odlično, bolj učinkoviti?
Najuspešnejši boksar vseh časov, Mohamed Ali, je vse od začetka svoje boksarske kariere neprenehoma ponavljal, da je najboljši boksar. Najprej so se mu vsi smejali in ga imeli za naduteža, kasneje pa je resnično postal najboljši boksar vseh časov.

< Sporočilo je popravil arabela* -- 6.2.2012 21:47:27 >


_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:46:54   
arabela*

IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i


ce zelis,lahko vec na zs ali mailuser posted image



Misli se vedno udejanjijo. S svojo energijo privlačimo tako negativno kot tudi pozitivno.

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:49:02   
Cassiopeia
Veliko sem že spremenila v svojem življenju, ampak sebe pa nekako ne morem premakniti. Pred enim letom me je zadravje zelo opozorilo in od takrat sem taka. Kot, da me ta pesimizem povleče vase in ne morem iz tega. Bilo kakšni nasveti bodo zelo dobrodošl...lahko na zs prosim.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:49:11   
Arwenko
Jaz bi ti priporčamo knjiho Louis Hay: Življenje je tvoje. Se zna z njo veliko delat na sebi. 

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 21:49:59   
LuLu
Leta, pa izkušnje, pa drugačen pogled na svet... ko se spremeniš s tem dobiš tudi pozitivne ljudi okoli sebe, potem pa se enrgija samo pretaka...

"m_o_i: sama sem se tega naucila,ker sem se enostavno morala (dolgazgodba). ne bi izgubljala besed o tem, ..."

podpis pod to..

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 22:00:16   
m_o_i


ko se spremeniš s tem dobiš tudi pozitivne ljudi okoli sebe, potem pa se enrgija samo pretaka...


LuLu, jaz pa podpis pod to, ce smemuser posted image user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 22:01:19   
m_o_i
aja-ravno berem knjigo "psi"

ce sem pa kdaj brala kako knjigo z odprtimi usti, je pa to ta knjiga user posted image

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 22:23:33   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

aja-ravno berem knjigo "psi"

ce sem pa kdaj brala kako knjigo z odprtimi usti, je pa to ta knjiga user posted image

Da malo "zasmetim" temo... sicer sem trenutno pozitivna, pa me ne meče predaleč od teme hehe
Kakšna je knjiga? Verjameš napisanemu? Ker tu so različna mnenja...

< Sporočilo je popravil LuLu -- 6.2.2012 22:29:23 >

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 22:26:30   
LuLu
Pa če smo že pri knjigah... meni je Eckahrt Tolle dal kar za mislit... so tudi na youtube njegova predavanja. Zelo zanimivo branje... pozitivno predvsem.
Ja, knjige imajo pomembno vlogo za začetek razmišljanja, potem pa se lahko tudi z ljudmi pogovarjaš, ko veš kako user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 22:29:28   
m_o_i
v tej knjigi ni nic posebnega-resnicno je tako, da knjiga bere tebe oz. se najdes v njej.
napisana je pa kot roman; Erosovo potovanje in dogodki z razlicnimi ljudmi. na momente je res malo cudna(nekaj strani brez crk; samo locila-ampak sem skapirala, kaj je to hihi)

je pa res, da preberes tisto, kar "potrebujes". ko jo beres drugic, preberes vec in/ali drugace.
jaz res ne vem, kak opisat to knjigo-enostavno jo je treba prebrat

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: kako postati pozitiven?
6.2.2012 22:31:35   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: m_o_i

-enostavno jo je treba prebrat

Bom, ko najdem kaj volje za branje spet. Zdaj berem šolsko gradivo, pa preveč prilepljena na rač. RR npr., FB, Twitter,... pa sem kar pozabla na dobre knjige.

(odgovor članu m_o_i)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: kako postati pozitiven?
7.2.2012 12:35:16   
MioBambino
IZVIRNO SPOROČILO: Arwenko

Jaz bi ti priporčamo knjiho Louis Hay: Življenje je tvoje. Se zna z njo veliko delat na sebi. 


Podpis pod to.user posted image

Leto dni sem jo vsak dan prelistala, imela je stalno mesto na moji nočni omarici.

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: kako postati pozitiven?
7.2.2012 16:34:14   
Cassiopeia
Hvala za odgovore. Bo se treba v knjiznico...:-) a je katera hodila na psihoterapijo in kolk je pomagalo?

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: kako postati pozitiven?
7.2.2012 17:05:10   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: Cassiopeia

Hvala za odgovore. Bo se treba v knjiznico...:-) a je katera hodila na psihoterapijo in kolk je pomagalo?

Jaz. Sem šla na eno rundo pogovorov, kakih 10 je bilo. Meni se zdi ok. Po eni strani dobro, ker razlagaš svoje življenje nekomu, ki ni čustveno vezan na tebe, kar ga dela bolj nepristranskega in kritičnega, včasih, pa se mi je tudi zdelo vse ok, in nisem imela sploh potrebe tja iti.
Bi še kdaj šla... ne škodi čisto nič.

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: kako postati pozitiven?
7.2.2012 21:19:22   
m_o_i
jaz sem pa psihoterapije imela v sklopu kofetkanja pri prijateljici v Lj. je studirala oz.delala magisterij iz druzinske terapije, pa je na meni malo vadila. pa ji je dobr slo, morm priznatuser posted image
je bila pa mogoce malo prevec custveno vpletena-v smislu, da me je poznala prej...
takole na terapije pa ne bi sla (ma ne bi sla niti na masazo; taka pac semuser posted image )

_____________________________

Elias je pridrvel k nam 11.05.2010 ob 11.07
11.05.2010 - 2070 g 45 cm
07.10.2011 - 9960 g 80 cm

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: kako postati pozitiven?
8.2.2012 22:26:25   
Eva*

IZVIRNO SPOROČILO: MioBambino

Preberi knjigo "Skrivnost"- tam se skrivajo odgovori.user posted image


Pa še "Moč"

_____________________________

Na deževni dan, nama je zasijalo sonce!

(odgovor članu MioBambino)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: kako postati pozitiven?
8.2.2012 22:51:54   
ronja
Mislim, da je precej tega že v človeku samem ali pa to dobiš v prvih letih, ko se še ne zavedaš dobro. Se mi zdi, da se mi nikoli ni bilo treba trudit za to, da bi bila optimistična. Jasno, da me skrbi, če je kaj narobe - sploh če gre za druge, zase res nisem panik, ampak nekje v sebi sem vedno prepričana, da bo na koncu vse ok.
Nekateri pravijo, da so taki otroci, katerih mame so bile v njihovih najzgodnejših letih srečne, zame bi to držalo (moja mami je bila takrat res najbolj srečna, vsaj tako pravi).

Sicer pa se strinjam s Plauchem (avtor knjige Zadnje predavanje, se ti splača prebrat) - optimist si lahko, če si pripravljen na vse, tudi na najslabšo možnost.
Recimo zadnjič se je Lejla igrala z dedom in ni vedel, da se mu misli okoli obrnit, ko jo je držal in jo je potem fejst bolela rokica. Potem se je potolažila, ampak naslednji dan jo je strašno začela bolet rokica, ko se je naslonila nanjo, medtem ko jo je oči držal za to roko. Sta šla z očijem na urgenco in sem bila živčna ko user posted image ! Seveda me je ful skrbelo, z njo nisem mogla, ker imamo 2 tedna starega dojenčka, tako da sem res lahko samo čakala doma - groza zame. Ampak moje misli so bile na tem, da naredim čim boljše v dani situaciji: torej sem jima spakirala dve kinder jajčki za seboj (ker sem vedela, da bo morala vsaj 2x do zdravnika - ker gre vmes še na rentgen), pa sok, pa rekla,d a naj ji ne da, dokler ne ve, a je kaj zlomljeno (sicer bi se to itak sam spomnil, saj je bil dovoljkrat polomljen, da ve, da ti ne dajo anastezije na poln želodec), potem sem lubija reveža še takoj klicala, da naj vzame iz avta knjigico, ker sem pozabila dat zraven v torbo kako knjigico (na urgenci se pač čaka). Ko me je klical vmes (po prvem pregledu zdravnika), da gresta slikat in čakata, sem rekla, da naj zateži, da ji dajo gor un predpasnik, da ne bo dobila sevanja v jajčnike (bi rada bila kdaj babi;). Pa da če bo kaj zlomljeno, da naj prideta vmes domov, da ne bosta tam čakala 6 ur, ker je jedla prej. In da bi v tem primeru rada šla z njo tja. Bilo me je ful strah, da bi imela res kaj zlomljeno in bi morala v anastezijo, ker se pri malih otrocih večkrat zakomplicira, ampak naredit glede tega itak nisem mela kaj - torej se pač osredotičiš na tisto, kar lahko narediš v dani situaciji. Tu je po moje ključ do uspeha.

Ko sem bila zdaj noseča s Svitom, sem imela nosečniško sladkorno, prezgodnje in še kup drugih problemov. IN sem ves čas tehtala, kaj in koliko lahko delam, da se mi mali ne bo rodil prezgodaj zaradi teh bedarij in kaj lahko naredim, da mu ne bi bilo hudega. Paziš tam, kjer lahko, ostalo pa pač zaupaš, da bo ok. Če ne bo, imaš pripravljen plan b, c, d, e, f... KO sem šla prvič v p., ker sem imela redne popadke v 33. tednu, sem naslednji dan pripravila torbo za v p. In probala zrihtat vse, da bi bilo pripravljeno, če bi se kaj res zgodilo. Ko sem bila v porodni sobi, sem razmišljala, da kadar imaš porod, ti rečejo, da se sprosti, da se boš hitreje odpirala in da živali lahko prestavijo porod, če se približuje nevarnost in so v stresu - to ustavi popadke, če porod ni že preveč napredoval. Torej sem razmišljala, da je verjetno čisto ok, če se sekiram in sem bila še naprej živčna, hehe. Mogoče se sliši trapasto, ampak s tem, ko pač probaš vsakič naredit to, kar misliš, da lahko, imaš občutek, da nekaj počneš in nisi samo ena žrtev, ki jo usoda premetava sem pa tja. In če imaš občutek, da imaš vsaj malo usode v svojih rokah, je lažje - ker se osredotočiš na to, da boš tisto malo krmilil prav. Tako to meni dela, ne vem, če je to univerzalen nasvet (verjetno ne, smo različni, to, kar mene pomirja, bi ene spravilo v paniko...)

Kar se moje službe tiče, sem skoraj ziher, da je zelo malo šans, da bi mi po izteku pogodbe lahko podaljšali - ne, da ne bi hoteli, samo vem, da ni denarja trenutno... In imam pač plan b, c, d... kaj bom počela, če to ne bo šlo, pa kaj bom počela, če plan b ne bo šel itd... In to me pomirja, ker vem, da nekaj bo vedno ratalo.

Edino, pri čemer nimam plana b oz. ne vem, kako bi/če bi to preživela, je, če bi se kaj zgodilo mojim ljubim... Če bi se lubiju, bi si takoj poiskala psihologa/psihiatra, ker ne vem, kako bi lahko šla čez to v doglednem času, kar bi pa morala zaradi malih. Če bi se pa malim, pa sploh ne vem, če bi kdaj lahko šla čez. Če bi se vsem 4im, bi se fentala, nima več smisla karkoli gruntat, ker ne bi mela motivacije it čez to.

Tako da kadar je kaj narobe, si vedno rečem, da sem v bistvu srečna: imam lubija, imam otroke, toliko, kolikor jih želiva, imam ljudi, ki me imajo radi, živim tu, kjer nisem ves čas v strahu, da me bo kdo posilil ali pretepel, lahko rečem, kar mislim, lahko grem sredi noči kamor čem, sem sita in na toplem, zrak ni tako onesnažen kot v velikih mestih, ima dovolj kisika, lahko grem k zdravniku, ni mi treba plačat za nobeno življenjsko pomembno zdravilo, niti za veliko preventive pri otrocih, lahko si privoščimo dopust,... Ma, kako ne bi bila optimistična? Veš, kako mali delček sveta ima vse to - in to hkrati?


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Cassiopeia)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: kako postati pozitiven?
8.2.2012 23:07:22   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Cassiopeia

Torej, ko pride do kakšnega poslabšanja (najbolj zdravja), pa optimističnost izgine in v takšni situaciji to sploh ni fajn. Zanima me kako prelisičiš svojo podzavest in ji vsiliš pozitivne misli?


V taki situaciji, ko te zdravje opozori na nekaj - nikakor!

Zdravje ja najboljši pokazatelj našega stanja, tako fizičnega kot psihičnega in duhovnega. Z zanikanjem oziroma prelisičenjem tega znaka problem samo potlačiš in odložiš nekam.

Včasih pridejo težka obdobja v življenju - zato da jih odživimo, tako kot odživimo lepa obdobja. Včasih je življenje pač težko - ker je življenje, ni reklama. Meni je ta neki sodobni pozitivizem čisto mimo, kot bi brala (brezvezne) reklame.

Življenje je zato, da se ga živi, vključno z vsemi problemi (ki so včasih težki) in po moje je edini način, da "postanemo pozitivni" ta, da se s problemi soočimo in jih rešujemo. In ko jih zavzeto rešujemo, tudi pozabimo na to, da nismo pozitivni. Pa saj se ni treba vedno nasmihat, ne boš nič manj popolna user posted image .

(odgovor članu Cassiopeia)
  Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: kako postati pozitiven?
8.2.2012 23:11:21   
ronja
da se s problemi soočimo in jih rešujemo. In ko jih zavzeto rešujemo, tudi pozabimo na to, da nismo pozitivni. Pa saj se ni treba vedno nasmihat, ne boš nič manj popolna

no, s tem se pa strinjam. Ne odrivat problemov, reši jih, če se jih da, kar se pa ne da, pa pač upaš, da bo ok. In takrat se ne nasmihat, ampak povej po pravici, kako se počutiš - bo boljše:) Ko sem bila noseča, sem ljudem, ki so me spraševali, kako sem, odgovarjala, da sem bila že boljše - 32 let svojega življenja boljšeuser posted image . Zdaj sem pa superuser posted image . Pridejo težka obdobja, nimaš kaj. AMpak iz vsake luknje se da splezat nazaj gor, samo ne smeš nehat migat.


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: kako postati pozitiven?
8.2.2012 23:14:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ronja

In takrat se ne nasmihat, ampak povej po pravici, kako se počutiš - bo boljše:)


Poimenovanje stvari takih kot so, je že pol rešitve. Drugo polovico pa je treba oddelat s kančkom potrpežljivosti.

(odgovor članu ronja)
  Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Smo po 35. letu res prestari za nosečnost?
Ne želite otroka po 35. letu? V redu, ampak ne recite, da ste stari! Razlogov, zakaj imeti otroke po petintridesetem, je...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Prvomajske počitnice so najlepše ob morju
photo
Odkrijte popolno spomladansko harmonijo v Adrii Ankaran, zeleni mediteranski oazi. Napolnite se z energijo daleč stran o...




Plenice.
пеперутка16

Kdaj ste otroka začeli odvajati od plenic?