|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kar šel je...
20.1.2012 20:39:39   
osamljena
Sploh ne dojamem... kar odšel je. Je rekel, da me ljubi ampak da sebe ljubi še bolj...

Naštel mi je vse moje "napake"...

Pravi, da ne more več in da bova vse dokumente v povezavi z ločitvijo uredila preko odvetnikov.

Vzel je svoje stvari in odšel je k svoji mami...

Sploh ne dojamem, samo jokam in čakam da se zbudim... čeprav je to čisto resnično.

8 let, dva otroka...nikoli nobenih večjih prepirov...

Koga naj sploh pokličem? Kaj naj rečem jutri otrokoma?

Kaj naj sploh sama sabo sedaj?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 20:52:02   
marsovcek
En velik objemček.

_____________________________

Ti si moj b..

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 20:55:32   
kajalin*
Saj bo šlo...user posted image

(odgovor članu marsovcek)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 21:05:07   
LuLu
Žal. Se dogaja, tudi najboljšim.
Boš šla skozi faze, ne morem verjeti,... zakaj jaz,... sovražim te/se,... nikoli več,... tako ne gre več dalje,... in še par jih je user posted image  potem pa na novo zaživiš z eno veliko izkušnjo za sabo in greš novim življenskim izzivom naproti. Potem pa itak spoznaš novega moškega s katerim pa boš do konca svojih dni... Te faze daj čimprej skozi, zaradi otrok. Če ima nekdo sebe tako rad, da se ne more in ne zna deliti z nekom, pa naj gre. Tebi je naredil uslugo, dal je prostor, da najdeš pravega človeka za sebe.
Otrokom jutri res ne rabiš razlagat.
Saj ti si bila popolna oseba prej in zdaj, ko ga več ni. Saj ti ni nič vzel. Ostala si celota in vedno boš.

(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 21:05:24   
josephine27
user posted image

poskusi "prespat". danes nimaš kaj. mogoče pokliči kako prijateljico, če ti je blizu in če ti je do pogovora...


_____________________________



(odgovor članu kajalin*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 21:19:31   
osamljena
In kaj naj naredim, če pride nazaj?

Jaz sploh nič ne razumem?? Nič ne razumem...



_____________________________

moj nick name ni v povezavi z mojim počutjem... je le navdih nekega točno določenega momenta.

(odgovor članu josephine27)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 21:25:12   
osamljena
Ker se mi je zdelo med pogovorom, oziroma govoru, ki mi ga je održal, da ni čisto siguren in da bi nekako rad, da ga zadržim...

Sem mu rekla, da jaz ne bom nikdar nikogar prosila da bo z mano če si on tega ne želi...
Sem mu rekla, da naj naredi karkoli želi ampak, da bi raje videla da ne gre...

Sedaj sem videla, da je vzel čisto malo svojih stvari?? Vem, da je pri tašči, ker me je klicala...


Zdi se mi da se mi bo zmešalo?! Ker NIČ ne razumem? Sploh ne vem kaj se je točno zgodilo?

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 21:36:07   
LuLu
Zmešalo se ti bo, če boš o tem nonstop razmišljala. Saj brez njega ne moreš priti sama do konca zadevi. Če zdaj ne razumeš, enkrat pač boš. V eni noči, pa res ne gre razumet zakaj vse to po 8 letih. Ko bo čas, boš vse razumela.
Če se vrne... saj ne veš kaj bo v prihodnosti, nihče ne ve. Pusti ga naj razmisli v miru kaj bi rad... prej ali slej boš dobila vse odgovore. Danes ziher ne. Sprejmi današnjo situacijo, jutri je nov dan... in tak vsak dan naprej...

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 21:46:35   
pelin
 
IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

Zdi se mi da se mi bo zmešalo?! Ker NIČ ne razumem? Sploh ne vem kaj se je točno zgodilo?

Mogoče je ravno to tisto...mogoče je sit tega, da nič ne razumeš...skoraj ne morem verjeti, da bi nekdo odšel stran od partnerice , s katero je bil osem let...ima z njo dva otroka...ona pa nima pojma, zakaj je odšel...Zagotovo ne  zato, ker mu je bilo preveč lepo...
Verjamem, da si verjetno v šoku, vendar sem skoraj prepričana, da globoko v sebi veš vzrok za njegov odhod...

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 23:27:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

In kaj naj naredim, če pride nazaj?

Jaz sploh nič ne razumem?? Nič ne razumem...




Saj ne moreš razumeti, če se še nikoli skregala nista user posted image .

Živela si v mrtvem odnosu, čeprav si mislila, da je idealen Iluzija.

Kaj narediti? Skregaj se pošteno, se bodo vsaj čustva od nekje prikazala.

(odgovor članu osamljena)
  Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kar šel je...
20.1.2012 23:37:53   
tajtaja
Nekaj je že blo, kaka tiha nezadovoljstva, hladnost v odnosu, nič več pogovora.....neki znaki so verjetno bili, samo jih mogoče nisi opazila ali pa jih jemala tako za pomembne kot on.

Ali pa da se je do ušes zaljubil in se mu meša, ko še sam ne ve , kaj biuser posted image . To je moje mnenje, verjetno ni pravilno, mogoče pa kak procent drži.

_____________________________

Največja sreča so otročki, zato sem srečna petkrat.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 2:02:32   
osamljena
Kot sem pričakovala. Prišel je nazaj.

Ne vem sicer kaj to pomeni?  Ne morem govoriti z njim... Ne po vsem tem kar mi je odpridigal.

Rekel je na primer, da moram že enkat dojeti da nisva enaka user posted image  Da je on moški in jaz ženska in da ima dovolj tega, da se mu postavljam po robu.
Da je on šef in pika amen.

Seveda mi ni bilo nič jasno in sem ga vprašala, kaj s tem misli.

Rekel je da mu ni všeč ton s katerim govorim z njim?

Mah sej nima smisla, ker če jaz ne razumem, le kako bi lahko en tret tam in mi dal celo pravi nasvet.

Hvala vsem... res je jutri nov dan In pa predvsem nekaj sem dojela, da se že veliko let dajam v nič in živim samo zanj po njegovih merilih ( še službo sem pustila in ostala doma, ker je njemu tako odgovarjalo).  Kako bo naprej ne vem?

Bom še bolj pokleknila ali bom zbrala moč in ga prosila, da je morda res prav da oddide?

Žal mi je, da sem zaradi njega izgubila prijatelje. Kajti nobeden mu ni bil po godu... Morda se bi dalo kako prijateljstvo obnoviti? Kaj jaz vem? saj če ne pa verjamem, da bom našla nove ljudi v življenju...

Trenutno sem res čisto sama in tukaj na ta forum zlivam čustva, ampak kaj vem kaj nama bo prinesel jutri. Morda bom jaz pokleknila (zaradi otrok) morda bo dojel, da je morda z njim kaj narobe, kar seveda ni izključeno saj ima njegova mama hude psihične probleme in je zdravljena zaradi tega...

Sam Bog ve kaj bo?!

Jaz moram malo spati.

LULU, si ti dala o čez? Se na koncu res najdeš?


(odgovor članu tajtaja)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 8:38:21   
Anonimen
Ne morem govoriti z njim...


Pa boš morala, če želiš, da ti bo kaj jasno. No, mogoče tega ne želiš in samo želiš, da mine. Ali pa te muči ego, in ne želi govoriti. Saj bo, tudi minilo bo, samo reši se ne nič samo od sebe.

Rekel je da mu ni všeč ton s katerim govorim z njim? 


Kakšen mu pa je všeč? Spet, če želiš govoriti, ga vprašaj.
Lahko pa pustiš, da tvoj ego zmaga...in srce bo izgubilo.

(odgovor članu osamljena)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 9:35:52   
LuLu
IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

LULU, si ti dala o čez? Se na koncu res najdeš?


Ni glih tak kot je pri tebi, ampak danes sem samohranilka. In obožujem život, vsak nov dan je zanimiv, se ga veselim. Vse stvari, ki so se mi dogajale, danes imajo pomen. Nič ni bilo kar tak, brez razloga. Za vse kar se nama je dogajalo sva bila OBA kriva. Za njega se več ne sekiram, kak si bo naredil, tak bo imel. Zdaj skrbim samo za sebe. In za otroke seveda.
Ne j... več nobenega. Prvo sem jaz in potem vse ostalo. Za to stanje pa sem rabla čas.

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 10:08:55   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

Rekel je na primer, da moram že enkat dojeti da nisva enaka user posted image  
Da je on moški in jaz ženska in da ima dovolj tega, da se mu postavljam po robu.
Da je on šef in pika amen
.

Rekel je da mu ni všeč ton s katerim govorim z njim?

Po tem kar si zgoraj napisala, bi bila jaz na tvojem mestu spet sama - ali bi ga vrgla ven ali pa bi sama odšla... Brez zamere, ampak očitno si človek brez hrbtenice, ki se pusti dajati v nič... Kakšen zgled daješ s tem svojim otrokom...

Morda bom jaz pokleknila (zaradi otrok) morda bo dojel, da je morda z njim kaj narobe, kar seveda ni izključeno saj ima njegova mama hude psihične probleme in je zdravljena zaradi tega...

No evo... zaradi otrok? Ja, a res misliš, da otroci potrebujejo zgled klečeče mame, ki jo fotr komandira kolikor mu je volja in daje v nič?
Ali si človek - mati ali si lutka? Že zaradi otrok si dolžna postaviti se zase in za otroke in zaživeti normalno življenje, ki si ga zaslužiš ti in otroci...
 
On ne bo nikoli dojel, da je z njim nekaj narobe... sicer ti vsega tega niti ne bi rekel.
 
Taščina bolezen nima nič z njegovim gnilim odnosom do tebe! On ima svoje preobleme, velike, če mene vprašaš.
 
Ponovno poišči stare prijatelje - marsikdo se bo vrnil, keer se je morda le umaknil zaradi njega... Poišči službo- to ti bo dalo samostojnost. Sprejmi za začetek karkoli, samo da se osamosvojiš!
Pa čimprej črta stran - in ne boj se ga. Takšni so ponavadi največje sere. Močni samo v gobcu...
 
Srečno ti želim. Naredi korak naprej!



Pa opravičujem se ti, če sem vse skupaj napisala pregrobo, ampak mislim, da rabiš "brco v rit", ki te bo po 8 letnem poniževanja poslala naprej. In tu pomaga le odločnost in kruto realno odpiranje oči...
Za tolažbo pa le poišči stare prijatelje!

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 10:09:42   
kajajaka
IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

LULU, si ti dala o čez? Se na koncu res najdeš?


Ni glih tak kot je pri tebi, ampak danes sem samohranilka. In obožujem život, vsak nov dan je zanimiv, se ga veselim. Vse stvari, ki so se mi dogajale, danes imajo pomen. Nič ni bilo kar tak, brez razloga. Za vse kar se nama je dogajalo sva bila OBA kriva. Za njega se več ne sekiram, kak si bo naredil, tak bo imel. Zdaj skrbim samo za sebe. In za otroke seveda.
Ne j... več nobenega. Prvo sem jaz in potem vse ostalo. Za to stanje pa sem rabla čas.



Čestitam LuLu user posted image

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 10:15:11   
alda

IZVIRNO SPOROČILO: kajajaka

IZVIRNO SPOROČILO: LuLu

IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

LULU, si ti dala o čez? Se na koncu res najdeš?


Ni glih tak kot je pri tebi, ampak danes sem samohranilka. In obožujem život, vsak nov dan je zanimiv, se ga veselim. Vse stvari, ki so se mi dogajale, danes imajo pomen. Nič ni bilo kar tak, brez razloga. Za vse kar se nama je dogajalo sva bila OBA kriva. Za njega se več ne sekiram, kak si bo naredil, tak bo imel. Zdaj skrbim samo za sebe. In za otroke seveda.
Ne j... več nobenega. Prvo sem jaz in potem vse ostalo. Za to stanje pa sem rabla čas.



Čestitam LuLu user posted image


še jaz user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kdor govori za menoj, govori z mojo ritjo!!

I saw an angel become the devil
Still they look pretty good hand in hand
Well baby, I don't need any of them
Heaven nor hell
Volbeat!!

(odgovor članu kajajaka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 10:20:51   
LuLu
Hvala user posted image

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 10:22:18   
Shorty_
Slučajno sem se spomnila tvoje zgodbe izpred pol leta, http://www.ringaraja.net/forum/m_5480457/mpage_1/key_/tm.htm   mislim da si že napovedovala začetek konca, preberi si in vrjetno boš našla odgovore na nekatera vprašanja.

(odgovor članu alda)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kar šel je...
21.1.2012 10:26:01   
LuLu
Nisem glih imela namen pisat o sebi... nimam te potrebe, ampak ne da mi mira, ko vidim take teme. Vedno, ampak vedno lahko samo sebe spremeniš in svoj pogled na svet. Saj, tisto drži kot pribito: "Spremeni sebe in spremenil boš svet!" Samo toliko o sebi, da pokažem, da približno vem kaj je to ostati sam... itak pa ima vsaka edinstveno zgodbo, no, čisto malo se lahko primerjajo, ampak kaj je meni bilo potrebno za uspeh, nekomu drugemu ni, ampak čisto nekaj drugega.

(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kar šel je...
22.1.2012 0:36:14   
osamljena
Najlepša hvala vsem, ki ste si vzeli čas za komentar. Če tudi se vam ne zdi,pa verjemite mi je pomagalo prebroditi ravno tiste prve ure ko bi lahko naredila kaj neumnega, tako pa sem raje bulila tu v ekran in čas je minil :)

Sedaj pa, ker sama večkrat prebiram forum, res pa se ne oglašam prav pogosto... toda vem, da mi gre nekako na jetra, če nekdo začne zgodbo pa potem na koncu ne pove kako se je razpletlo.

Tako da moj razplet je takle:

Aja in če je kak moški tukaj naj mi lepo prosim pove kako naj jih razumemo??

Moj mož se je kot sem napisala najprej spakiral in odšel ter rekel, da bova ločitev urejala po odvetnikih...
Potem pride nazaj in se nekako najprej ignorirava kot, da ni nič bilo potem pa malce pogovoriva... Povedala sem mu, dapač sem kar sem in če sem bila dobra vsa ta leta ne razumem zakaj sedaj nisem več in da če se bova spreminjala se bova oba in ne samo jaz... čeprav sem mu tudi povedala, da razen tega da imava premalo časa zase ne vidim, da bi bilo kaj hudo narobe med nama...

Včeraj mi je rekel, da ne mara mojega tona kako govorim z njim in da ga komandiram pa da je on moški in bla bla bla... danes pa da mu je žal in da če dobro premisli ne zna živet brez mene ???

In potem je danes prišel zvečer domov z letalskimi vozovnicami in rezervacijo hotela... je vplačal 5 dni Pariza za naju, pravi, da rabiva nov začetek?! Februraja naj bi šla...

Jaz res nisem glih glupa, ampak prisežem da tukaj pa čisto nič ne razumem, kaj mu je?  A ima kdo podobno izkušnjo?

Kaj gre moškim po glavi, da se tako obnašajo? A je možno, da je z njim kaj psihično narobe?

Seveda bom šla z njim saj ga imam rada in upam, da se bova res pošteno vse pogovorila in bom vsaj kaj razumela, ker drugače se mi bo še zmešalo!!

Hvala še enkrat in z veseljem bom prebrala vaše mnenje in nasvete saj mi bo morda pomagalo razumeti vse skupaj.




(odgovor članu LuLu)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kar šel je...
22.1.2012 9:49:01   
Ajra RR
Osamljena, držim pesti, da se ti življenje uredi.

Mogoče ti lahko s kakim nasvetom pomaga tale: http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki/Seznam-strokovnjakov/edin-durakovic_45

_____________________________

Strokovnjaki odgovarjajo, vprašanje jim lahko pošljete tudi anonimno.

http://www.ringaraja.net/Ringarajini-strokovnjaki

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kar šel je...
22.1.2012 10:57:58   
mateyka
osamljena, pobotat se hoče - ni še vrgel puške v koruzo; rad te ima, zato vozovnice. samo ne ignoriraj kar ti je rekel. hoče ti povedat kar ga res moti in ne bi bilo slabo, da počasi spremeniš pristop (mogoče bo drug pristop dosegel željeni efekt). če tebe kaj res moti, tudi povej in naj on proba en del pristopa spremenit pri sebi.
vedi da življenje v tujini zahteva, da se ti sama odločiš da ti bo ok tam in da vama bo uspelo. tudi frende ni slabo najt. vsaj par - ni treba zdej met celo armado. user posted image evo, jaz sem zdaj v Laponiji s tamalo in bomo tukaj nekaj časa. zdaj, lahko bi traumirala, da ni tako kot doma (saj res ni), ni frendov, ni tega, ni unga.. ampak ne bom. kamorkoli bi šla bi bilo načeloma prilagajanje - trenutno je tukaj, čez nekaj let kje drugje. moramo bi fleksibilni in naša sreča mora bit odvisna od nas, naša družina pa je naše sidro, kjerkoli že smo ali bomo. no saj, če bi rada kaj bolj podrobno vedela kako furamo mi, mi lahko pišeš na ZS..
bodi pozitivna in pogumna, delaj na svojem partnestvu in ga poskušaj urediti (to je imho najbolj pomembno) user posted image

(odgovor članu Ajra RR)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kar šel je...
22.1.2012 15:02:34   
Bakfark
IZVIRNO SPOROČILO: osamljena

Sploh ne dojamem... kar odšel je. Je rekel, da me ljubi ampak da sebe ljubi še bolj...




Težko verjeti, da se človek, ki se domnevnega ženskega upora oz. torture zoper moško dominacijo "osvobodi" na ta način, da se VRNE k MATERI (!!! - korak napred, dva nazad) in nato svojo odločnost podkrepi s samodiskreditacijo (beri "zaviha rep med noge in se vrne kot ponižno ščene"), resnično ljubi. In dobro si predvidevala, saj je popolnoma jasno, da če zanj ne obstaja druga rešitev kot je "mati", potem je jasno, da sam tako ali tako ni zmožen živeti in da, v kolikor se je enkrat od matere že izgnezdil, prihodnost z njo itak ne more biti dolgega veka.

Če je tako kot praviš (vplivanje na tvojo službo, družbo, t.j. način življenja, tako poslovnega kot privatnega) se mi močno dozdeva, da si dečko močno prizadeva onesposobiti te do te mere, da si si zagotovi tvojo odvisnost od njega. Kar pomeni dokaj dober garant ne samo za tvojo podrejenost, temveč tudi njegovo dominanten položaj. Pomenljiv je način vzdrževanja te njegove kvazi moškosti.
To ti je ono "jaz se zavedam, da nisem dovolj ded, da bi mi svoje spoštovanje izkazala samoumevno, zato te moram dodatno ponižati, da bi mi ga iz tebe uspelo izsiliti".

Iz tega kar sem zgoraj prebral se mi ne zdiš tumasta, zakaj bi bilo vredno popolnoma zavreči svoje socialno življenje??? Da ni ta izguba nemara mnogo manjša kot pridobitev v smislu občutka, da imaš doma pravega de`ca... ki bo nemara poskrbel zate, ti ponudil dovolj udobja, da se boš lahko posvetila stvarem, ki resnično kaj pomenijo???

Predvidevam vama dolgo prihodnost, samo utrditi se še morata, v svojih temeljih.

< Sporočilo je popravil Bakfark -- 22.1.2012 15:07:33 >

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kar šel je...
23.1.2012 7:35:27   
browneyes
Glede na pomanjkanje prepirov in razplet bi rekel, da ima tvoj dragi visoko toleranco za vse, kar mu ni všeč, in predvsem tega ne izraža - KAR JE NAJVEČJA NAPAKA. Nisi napisala, če si v odnosu jemljeta čas zase in je vajin odnos glede tega OK - na priv pogled bi rekel, da tipu manjka cajt samo s tabo brez otrok.

(odgovor članu osamljena)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1] 2   Naslednja stran >   >>
Stran: [1] 2   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Vaginalne okužbe je treba zdraviti
Najpogosteje vaginalne okužbe povzročajo glivice. Če okužb ne zdravimo, imajo lahko negativne posledice na plodnost in n...
Nosečniška zgodba: Zakomplicirano do konca
Po perfektni nuhalni svetlini se odločim, da grem še na zadnjo vožnjo z motorjem. Končala se je veliko prej, kot sem nač...
V naročju je otrok večinoma v nepravilnem ...
Ali veš, da večina staršev zelo pogosto nosi otroka v naročju v nepravilnem položaju? Ali veš, da je lahko ta zelo škodl...
5 glavnih nalog vsake družine
Katere so tiste glavne naloge, ki jih mora opraviti zdrava družina? Pa ni važno, ali gre za tradicionalno družino, samoh...
TOP ponudba počitnic za družine
Kam se boste odpravili letos poleti? Za vas smo zbrali nekaj TOP predlogov, kako ustvariti nepozabne spomine.




Gosta hrana.
пеперутка16

Kdaj ste pričele z uvajanjem goste hrane?